annemin psikolojisinin bozuk olduguna dair kanitlarim var malesef. suan guvendigi ve yaninda olabilen tek kisi benim ve bu konularla ilgili oldukca tecrubesiz ve bilgisizim. uzman destegine ihtiyacim var yalniz suan kimseden yardim alabilecek konumda degilim ve sadece elimde net olunca bu siteyi bulup sizden yardim almayi dusundum. umarim yardim eden birileri olur.
annemin ozellikle son donemde gercekten inanarak anlattigi bircok seyin tamamen kurmaca hatta kurmacanin bile o kadar ucuk noktalara varamayacagi bir boyuta ulastigini farkettm,cevremdekilerin destegi sayesinde. hatta ilk zamanlar bana anlattiklarina inandigim ve bu sekilde davrandigim icin bircok kisinin bnm sizofren oldugumu ciddi ciddi dusundugunu ogrendim. sonra arastirmaya ve annemi izlemeye basladim. ani duygusal degisimleri ve insanlarin davranislariyla ilgili(kocasi ve cocuklari dahil) resmen komplo teorileri var. anlattiklarina gercekten inandigina eminim ve tamamen anne korumaciligi ile hayatimi mahvetmis oldugunun farkinda bile degil. yasimdan kaynakli ergen triplerine girdigimi dusunebilirsiniz hakli olarak ama gercekten yardimci olabilecek biri varsa ozelden konuyu anlatabilirim cnk oldukca ozel bir mesele. suan ne yapmam gerektigini bilmiyorum. uzmana gorunmesi taraftariyim ama asla kabul etmeyecektir. ucuncu kez esinden bosanma asamasinda. o da zor bi donemde ve yardim edebilecek tek kisi benim. desteginizi bekliyorum lutfen zaman ayirin. tesekkurler simdiden.