2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Selamlar

Karar Dönemi
    Yer
    Eskişehir

Standart Selamlar

Herkese selam olsun. 18 yaşındayım. Yaklaşık 4 senedir OKB hastasıyım. 1 yıl önce tedavi gördükten sonra üniversite nedeniyle şehir değişikliği yaptıktan sonra tedaviyi bırakmak zorunda kaldım. Çünkü Samsun'da ki psikoloğum gibi olamayacağı, açılamayacağım korkusuyla herhangi bir psikoloğa gidemiyorum maalesef Onun dışında şu an için Jeoloji mühendisliği okuyorum ancak bu sene hem okula devam edip hemde tekrar hazırlanıyorum. Bu sene psikoloji bölümünü kazanmak istiyorum. Baştan beri psikolojiyi istememe rağmen Jeolojiyi hem şehirden uzaklaşmak hemde aklımın başına gelmesi için istedim ve seçtim. Çünkü böyle bir şok etkisinin beni düzenli çalışmaya ve hedeflerimi gerçekten ne istediğimi görmeme iteceğinin farkındaydım. Kaç yıldır psikolojiyle ilgileniyorum bilmiyorum ancak uzun yıllar oldu diyebilirim. Yaşıma bakarak ne kadar bilebilirsin ki diyenler olabilir. Herhangi bir sözüm olmayacaktır o kişilere ancak temin ederim bilgilerim gerçekten üst düzeyde. ( Bir psikoloji öğrencisi veya bir psikolog kadar olmasada yaşıtlarıma göre gayet iyi diye düşünüyorum). Basketbolu oynamayı da izlemeyi de severim, kitap okumaktan ( özellikle kendimi geliştirecek tarzda kitaplar ) hoşlanırım, film izlemeyi severim ( Psikolojik-Suç filmleri ağırlıklı ). Müzik dinlemeyi de severim. Herhangi bir iş yaparken veyahut ders çalışırken bile arka planda müzik olmazsa olmazımdır...

Konuşmayı, sohbet etmeyi severim. Kendimi her yönümle tanıtmaya çalıştım ki beni en iyi şekilde tanıyıp anlayın. Bu sayede daha samimi, daha iyi bir ortam kurabiliriz diye düşünüyorum. İçinizden geldiği gibi rahatça cevap verebilir, istediğiniz soruyu çekinmeden sorabilirsiniz

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aramıza hoş geldin ,paylaşımlarını bekliyoruz .
    Hedefinin ne oldugunu bilip o yonde ilerlemen çok guzel bir şey ,başarılar dilerim .İnşallah amacına ulaşırsın insan istedikten ve azmetikten sonra yapamıyacagı hiç bir şey yok .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN