7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Merhaba

Exclamation Merhaba

Öncelikle hepinize merhaba diyorum, ben 19 yaşındayım cinsiyetim erkek burayı internette gezerken gördüm ve dikkatimi çekti bazen çok sıkıntılı zamanlarım olabiliyo ve bunları kimseyle paylaşamıyorum aslında paylaşmak istiyorum ama ya insanlar güvenilmez ve umursamaz karşılıklar veriyor yada dinlemek dahi istemiyolar yani sorunumu çözmem yerine alakasız öğütler verip üstüme daha büyük sıkıntı ve sorumluluk yükleyebiliyolar yada kimisi bu sıkıntılara destek çıkmak istemeyip benden uzaklaşıyor tabi bu uzaklaşanlarla çok önceden yollarımızı ayırdık, biçok arkadaşım var ama yinede sıkıntımı tam anlamıyla paylaşabileceğim bi arkadaşım yok buraya sıkıntımı az da olsa paylaşıp belki bi çözüme ulaşabilirim diye düşünerek üye oldum ve tabikide sizlerinde dertlerine sıkıntılarına ortak olabilirim yapabileğim bişey olursa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

Karar Dönemi

Hoş geldin..
    Seni tanımıyoruz bile, organ mafyası olabilirsin :P
    Sıkıntılarını açacak kimsen yoksa, kimlikleri gizleyerek içini rahatlatabilirsin.
    Burası insanlığın doğduğu yer..

Eğlenceli günler..

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ve lütfen herkez içinden geldiği gibi cevap yazsın kendini tanıtsın beni tanımıyo olabilirsiniz bende sizleri tanımıyorum bana hemen güvenin demiyorum da ama ben bi adım attım kendimi tanıtttım ve kendi içsel savaşım hakkında ufak bi bilgi paylaştım sizde bi adım atıp kendinizi bana tanıtın içinizden ne geliyosa yazın bu mesajı okuyup cevap yazmaya değmezmiş gibi bi kenara atmayın sizden tek isteğim bu şuanda ! okuyup cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim

Karar Dönemi

Aslında ne yazdığına bakıp yatacaktım ama zor zamanlar geçirdiğinin farkında olarak eski benden biraz parçalar kırayım ortaya;

Berbat bir çöküşteyim, maddi&manevi zarar altındayım forumla tanıştım bundan 1 yıl önce, o zamanlar 16. hayali pastamı yiyordum. Aşk acısı bana vurmuştu ki depresyona girmiştim, psikologa gittim ve Lustral adında antidepresan bir ilaç yazdı, ilaç ters tepti ailem zar-zor tanıdık vasıtasıyla bir psikiyatriye götürdü ve Paxera adında bir ilacı 1 hafta kullanarak kenera attım, korkularımın üstüne korka korka giderek onları yendim. Başarısızlıklar yaşadım ama hepsi başarılı olmak içindi. Şuanda belirlediğim hedefler var ve bu hedefler doğrultusunda halen başarısızlıklar yaşıyorum ama onlarıda attım kenera..

Danışmak istediğin herhangi bir konu varsa mesaj atabilirsin dostum,,

İyi geceler..

Biçok kişinin aksine benim aşk gibi bi sıkıntım, aşkla alakam yok aşık olmam olmakta istemem, sevgi başkadır hoşlanabilirim ama aşk acı çektirir zaten çünkü insanlara ne kadar fazla değer verir bağlanırsan o kadar zarar veriyolar o kadar açığını bilip yaralıcak kapı buluyolar ve kendi dertlerinin acısını senden çıkarabiliyolar. O yüzden aşk aman uzak dursun herekese de tavsiyem bu duygularınızı bastırın aşık olmayın biraz sevmek ve hoşlanmak çektirmez ama aşk çektirir herşeyden önce yazdığın için teşekkür ederim ama bendeki dertler biraz daha iç içe girmiş bi vaziyette ailem bi yandan sülalem bi yandan benim üstümdeki sorumluluklar başkalarının yüklediği sorumluluklar bunlar gerçekten çok ağırlaşabiliyo bazen ne kadar dayanmaya kendimi motive etsemde sinir patlamaları yaşayabiliyorum buda beni yıpratıyo en çokta kendimi bazen durduramamak bitiriyo beni

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aramıza hoş geldin ,elimizden geldigince yardımcı olmaya çalışırız .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yavaş yavaş sorunlarını açarsan ,bizlerde gerek fikir gerekse tecrubelerimizi yazarız .Bir yerlerden başlamanı oneririm .

Ama şunu asla unutma ,cevap yazmadılar diye alınma kimseye kızma .Yazmak isteyen yazar bu istek meselesi .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN