5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: hastalığımın adı nedir?acil yardımınıza ihtiyacım var

Karar Dönemi

Exclamation hastalığımın adı nedir?acil yardımınıza ihtiyacım var

iyigünler arkadaşlar.bundan 3 ay önce bi olay geldi başıma bunu anlatırken utanıyorum . bi haftasonu akşamı wc de masturbasyon yapmıştım.işimi bitirip çıktım ve gittim.tekrar eve geldiğimde sperm in 2 damlasını kapağın kenarında silmediğimi unuttum.aile bireyinden bir bayan silmeden üstüne oturmuş.geldiğimde vakit çok geçti . elimden birşey gelmedi ve o gece uyuyamadım.çıldırıcak gibiydim.sonra o hafta zor zar kendimi topladım.sürekli içim yanıyordu.aradan 2 ay geçti. ve sürekli aklıma geliyor.işimde mevcut sürekli meşgulum ama bunlar aklıma geldikçe çok çabuk sinirlenip hazmedemiyorum.yatağa yattığım zaman rahat 30dk uyuyamıyorum.sürekli bu düşündüklerim aklımdan çıkmıyor.hayattan zevk alamaz hale geldim.suskunlaştım.çok konuşkan bir insanım.adeta bu kişi ben değilmişim gibi.şu 1 aydır artık gece yatarken "bu kadar stres yeter saçlarım dökülecek diye bi korku sardı" şuanda saçlarım pıtır pıtır atıyor.bilmiyorum saçlarımı kafama taktığımdan mı ? . hayatım allak bullak oldu. yardımcı olursanız sevinirim

Cahillik Dönemi balık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim bildiğim dış ortamda çok yaşamıyor sperm hücreleri. rahime düşenlerden bile sadece bir tanesinin yumurtaya ulaşarak dölleyebildiğini düşünürsek, klozet kapağında kimbilir kaç saat sonra tuvaleti kullanmış birini hamile bırakacak kadar dayanıklı olduğunu sanmıyorum, bu konuda bi araştırma yap istersen. Risk vardır belki milyarda bir gibi.
    Hayatı emen karanlık.

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bahsettiğin şekilde oldukça zor düşündüğün şeyin gerçekleşmesi. Öyleki imkansız desem yeridir. Zamanla bu korkunun gerçekleşmediğini göreceksin.
    HAYALPEREST

Karar Dönemi
    Yer
    Bursa

"Erkekler tuvaletine oturmak suretiyle hamile kalmak, teorik olarak milyonda bir olabilecek bir ihtimaldir. Ancak pratik olarak hemen hemen imkansız bir durumdur. Çünkü erkeklerin oturduğu tuvaletleri kullanmak günlük hayatın bir parçasıdır ve böyle bir şey gerçekleşebilir olsa, bu yolla milyonlarca gebelik yaşanması gerekir. Böyle bir şey mümkün değildir. Çünkü sperm kendi başına etkili bir hücre değildir. Onu içinde barındıracak bir sıvıya ihtiyaç duyar ve bu sıvı kuruduğu anda sperm etkisiz hale gelir. Spermin vücut dışında yaşayabilme ihtimali çok az bir ihtimaldir ve belki de saniyelerle sınırlı bir süredir. Dolayısıyla, daha önce bir erkek tarafından kullanılmış ve sperm bulaşmış bir tuvalete oturulduğu koşullarda, hamile kalınması mümkün değildir." İnternette bir sağlık sitesinden aldım bu yazıyı. İçin rahat olsun. Bu düşünceyi takıntı haline getirme lütfen. Görüyorsun böyle bir şey imkansızın birinci dereceden akrabası.
    "Her şey tamam da bir benim eksik olan..."

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Takıntı hastalığı öyle bir şeydir ki, o milyarda birin kendisine vuracağına inanılır)
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?