1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Dişavurumcu sanat terapisine giriş eğitimlerinde öğrencilere özel kontenjan

Karar Dönemi

Standart Dişavurumcu sanat terapisine giriş eğitimlerinde öğrencilere özel kontenjan

DIŞAVURUMCU SANAT TERAPİSİNE GİRİŞ EĞİTİMLERİNDE
    ÖĞRENCİLERE ÖZEL KONTENJAN
    (ARALIK 2012 – HAZİRAN 2O13)

Dışavurumcu Sanat Terapisi, kişinin psikolojik sorunları ile başa çıkmasına, özünü, kim olduğunu anlamasına yardımcı olan bir kişisel gelişim metodu ve psikoterapi tekniğidir. Sözün bittiği yerde, bilinçaltının derinliklerine inen, içimizdeki çocukla buluşmamıza yardım eden ve geçmişteki travmalara şifa vermeyi amaçlayan, içsel ve dışsal bir değişim yolculuğu, bir iyileştirme metodudur. Resimden dansa, müzikten dramaya, ritüelden şiire birçok farklı modaliteyi içinde barındırır.
    Safir Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nin son 3 yıldır dünyaca ünlü sanat terapistleri ve psikatristlerle gerçekleştirdiği eğitimlerde bu yıl üniversite ve yüksek lisans öğrencilerine özel kontenjan açılıyor.
    Psikoloji son sınıf öğrencileri, rehberlik son sınıf öğrencileri, psikoloji yüksek lisans öğrencileri, çocuk gelişimcileri ile gelecekte bu alanda çalışmayı hedefleyen öğrencilerin başvurabileceği 7 modüllük Dışavurumcu Sanat Terapisi seminerleri ile katılımcılar kendi içsel yolculuklarına çıkıp, grup ile paylaşımlar yaşarken, klinikte ve kendi kişisel gelişimlerinde kullanabilecekleri teknikler öğrenecekler.
    Seminerler hem bir destek/paylaşım grubu hem de bir eğitim ve deneyim grubu atölye çalışması olmayı amaçlamaktadır. Deneysel uygulamalar ile farklı sanat terapi yaklaşımlarının paralel olarak verileceği bu seminerlerde, çeşitli dışavurumcu sanat terapisi modalitelerini uygulayarak öğrenmenin yanında, vaka çalışmalarına da yer verilecektir. Ayrıca eğitimde nesne ilişkileri ve kendilik psikolojisi temel kavramlar olarak yer verilecektir.

Dışavurumcu Sanat Terapi Eğitimleri'ne bu yıl
    • Avi Goren-Bar,Dr.,Klinik Psikolog,Sanat Terapisti,
    • Zeynep Çatay, Yrd. Doç.Dr , Dans Terapisti,
    • Yonat Fisher, Uzm. Psikolog, Sanat Terapisti,
    • Arye Burzstyn, Gestalt Psikoterapist, Dans Terapisti ,
    • Phillip Speisser ,Psikodramatist,
    • Avi Hadari, Gestalt Psikoterapist, Psikodramatist,
    • Elyan Aysoy MSc, Gestalt Psikoterapist &Sanat Terapisti sunacağı eğitimlerle devam ediyoruz.

Safir Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinin, bu sene 3.sünü gerçekleştirdiği Dışavurumcu Sanat Terapisi Eğitimleri’nde üniversite öğrencilerine özel olarak açılan kontenjandan faydalanmak için lütfen 0532 696 9840/0212 269 06 97 /98 adreslerine başvurunuz.

Mekan : Safir Eğitim & Psikolojik Danışmanlık Merkezi
    5.Gazeteciler Sitesi Hare sok No:26 Akatlar
    Zaman: 9.30 -18:30/ Cuma-Cumartesi-Pazar (Her modül, 3 gün 27 saat)
    Tercüme: Eğitim İngilizce olup isteyenlere Türkçe tercüme yapılacaktır.
    Başvuru: Kontenjan her iki düzey için 17 kişi ile sınırlıdır. Kayıt esnasında başvuru sırası göz önünde bulundurulacak ve öngörüşme yapılacaktır.
    İletişim: Bilgi, Kayıt Formu doldurmak ve Ödeme detayları için lütfen 0532 696 9840/0212 269 0697/98
    Konu Selina tarafından (07-11-2012 Saat 06:07 PM ) değiştirilmiştir.