Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: lustral

Karar Dönemi

bayadır kullanıyormuşsunuz size bişey sorucaktım... : bende 9 aydır kullanıorum ilk başta bendede yanetki çok oldu ama kısa sürede fayda etti şimdi bi aydır etkisini tamamen kaybetti acaba bağışıkllık mı saladı bedenim anlamıorum ilaç değiştirmek istemiorum doktor 50den 75 mg.a yükseltti ama ben iice deli gibi kafam bir hoş olucak die hala 50 kullanıyorum siz nasıl hissediyorsunuz devam etmeliyim sizce

Karar Dönemi

arkadaşlar benim ilk krizim bir panik atak geçirmemden sonra başladı,kalp krizi geçiriyormuş gibi olduktan sonra bende bir ölüm korkusu başladı.Hastaneye gidip tüm testlerim yapıldı guatr,kalp,akciğer,kan,nöroloji hepsi yapıldı ve fiziksel bir sorunum olmadığını anladım bu korku geçti fakat daha sonra delirme korkusu kemirmeye başladı beynimi her an her saniye kötü bir şey olacak diye korkmaya başladım bu şekilde 10 gun geçirdikten sonra psikiyatriste gittim bana obsesif anksiyete bozukluğu teşhisi koydu ama kompilsif değilsin dedi losiram 10 mg ve atarax tedavisine başladım.Kafamdaki korkular sürekli şekil değiştirerek gelmeye devam etti geçen gün tekrar doktora gittim kontrol amaçlı,ilacı losiram 20 mg ve destryel 50' ye çıkardık çok yeni hastasın sabırlı ol geçicek dedi 1 kez de psikoterapi aldım ama pek fayda görmedim açıkçası,arkadaşlar ilaçlarımı düzenli alıyorum sizce bunlar hafifleyecek yada geçecek mi acil yardım baba olcam 20 gün sonra (

Karar Dönemi

merhabalar balık size bi sorum olucak bende lustral kullanıyorum 9 aydır falan bi iki ay öncesine kadar mütiş etkisini görmüştüm fakat şuan eskisinden daha beter oldum nedenini bilemiyorum belki bırakmam gerek diye doktora gittim o 50+25mg içmem gerektiini söyledi fakat aşırı ödlekliğimden dolayı 50 mg içmeye devam ediorum... sizce ne yapmalıyım yardımcı olursanız bi nebzecikde olsa sevinirim...

Karar Dönemi

doktorun tavsiyelerine harfiyen uymanı tavsiye ediyorum bende anafranil 75 mg dan günde 3 adet içiyorum 25 mg tek den başladım şuan günde üç 75 içiyorum çok rahatım ayrıcca psiko terapi alabiliyorsan psikoterapi al derim

Karar Dönemi

psikoterapi almayı çok istiyorum fakat çevremde bu konu hakkında bilgi ve yardım alabileceğim kimse yok ankarada oturuyorum bilmiyorum sizin bi merkez yada dr tavsiyeniz olabilir mi? yaani siz ilacı bırakma mı diosunuz bugünlerde yeni işe başlama olaylarım ve nişanlanmam söz konusu ben tüüm bunlarla nasıl baş edicem bilemiyorum aslında olan biten bişey yok tek dert aklımdaki kahrolası sıkıcı bunaltıcı endişelendirip heycan verici şeyler :S belki uyuklamalarım falan ilacı bırakırsam son bulur bilmiyorum :S

Karar Dönemi

Kesinlikle bırakmayın doktor ne kadar süre kullanın dedi ise uyun sonuçta bu hayat sizin en değerli şey yaşamınız nişanlı iseniz nişanlınızın sizi anlayacak kadar düşünceli olacağına inanıyorum üstesinden gelinemeyecek sorun değil .. ve şunu söyleyim günde 3 anafranil alıyorum ilaç almadığım zaman dengem şaşıyor aşırı heyecan ve panik oluyorum yaşım 19 askerliğim var iş bulmam var evlenmem var ben onları takmıyorum allah kaderime bu hastaşığı yazdıysa ondan kaçmayı değil onla oynamayı seciceksin sonradan hastalık mastalık kalmaz..ayrıca işte çalışman için bi olumsuz bi durum değil türkiyede her 4 kişiden biri zaten depresif yaşıyor buna bende dahilim önemli olan hasta olupta doktora çıkmayanların işi...ve psikoterapi gerçekten çok işe yarıyor yabana atmayon bi psikolok edinin eminim faydasını görürsünüz allah yardımcımız olsun

Karar Dönemi

çok iyisiniz tavsiyeleriniz için teşekkür ederim... umarım iyi bir terapist bulurum soyguncu cinsi olmayanlardan iyi akşamlar....... daha güzel günlereee inşallah

Sayfa 2/2 İlkİlk 12