8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: bunalımamı girdim hayat neden bu kadar boş geliyor yardım edin

Karar Dönemi

Standart bunalımamı girdim hayat neden bu kadar boş geliyor yardım edin

Merhaba 16 yaşındayım bir sevgilim var onunla herşeyim çok iyi oluyor mükemmel oluyor , o tiyatro konusunda bir eğitim alıyor ve çok aktif bir kız yani şu son zamanlarda provaları oluyor o provada oldumu yapıcak hiç bişeyim olmuyor eskiden onunla tanışmadan önce arkadaşlarımla takılırdım boş boş zaman öldürürdük ama bu kız hayatıma girdiğinden beri yapmış olduğum şeyler çok boş geliyor bana yapıcak hiç bişeyim yok kendimi bomboş biri olarak hissediyorum cidden tiyatro konusunda çok canım istiyor bende gidiyim daha aktif biri olayım ama o konuda biraz sıkıntı oluyor arkadaşlar yapıcak hiç bişeyim hayat konusunda hiç bir faaliyetim yok o kadar boşluktayım ki acaba neyim var ne yapmalıyım hayata dair gitar,darbuka ve klarnet çalıyorum onlar beni çok eğlendirirdi ve daha önce konserlerede çıktım yani ama artık onlar bile bi zevk vermiyor kız arkadaşıma bakınca kendimi o kadar boş işe yaramıyan biri hissediyorm ki arkadaşlar nolur yardım edin ne yapmalıyım

Banned

müzisyen olmak tiyatrocu olmaktan iyidir. neden böyle negatif düşünüyorsun?
    çok genç olduğun için olduğun için henüz yeterince hayat dersi almamışsın.
    ben şimdi ne söylesem boş. sen yaşadıkça öğreneceksin.
    ben 49 yaşındayım ve bu güne kadar olan bütün sevgililerim ve ayrıldığım eşim bana kafayı yedirdi.
    sonunda bu işten tamamen vazgeçtim ve 10 yıldır hiç sevgilim olmadı.
    bu arada, ben de müzisyenim ve bütün zamanımı müzik ile geçiriyorum.

Karar Dönemi

Haklı olabilirsin ama tiyatrocu olma konusundan değilde en azından aktif bir şekilde yapabiliyoe benim müzik konusunda tek başıma yaptığım çalışmalardan başka hiç birşey yok o ama çok aktif onla tanışmadan önce kendimi aktif sanardım ama tanıştıktan sonra en ufak bi aktif yanım bile kalmadı müzikte kendimi daha ileriye taşımaya çalışsam yok ne grup ne bişey yok hiç bişey offffff offf

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birikimli olduğunuz dalda ilerlemeniz bence daha mantıklı, tiyatroya başlamak istiyorsanız sizde kız arkadaşınız ile birlikte eğitim alabilirsiniz. Belki bu durum ounda hoşuna gidecektir.
    HAYALPEREST

Banned

Alıntı Blackgod84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklı olabilirsin ama tiyatrocu olma konusundan değilde en azından aktif bir şekilde yapabiliyoe benim müzik konusunda tek başıma yaptığım çalışmalardan başka hiç birşey yok o ama çok aktif onla tanışmadan önce kendimi aktif sanardım ama tanıştıktan sonra en ufak bi aktif yanım bile kalmadı müzikte kendimi daha ileriye taşımaya çalışsam yok ne grup ne bişey yok hiç bişey offffff offf
    ben de yalnız çalışıyorum. çalışmalarımı kişisel web sitemde paylaşıyorum. artık internet dönemi. gruba filan gerek yok. tek başına grup olabilirsin.
    bir profesyonel ses kartı ve profesyonel mikrofon al. acid pro benzeri bir stüdyo programı kullan. günümüzde internet okuldan daha avantajlı. sadece internetten şöhret olan müzisyenler var.

Karar Dönemi

Alıntı elmaelma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birikimli olduğunuz dalda ilerlemeniz bence daha mantıklı, tiyatroya başlamak istiyorsanız sizde kız arkadaşınız ile birlikte eğitim alabilirsiniz. Belki bu durum ounda hoşuna gidecektir.
    bu gün beraber gidelim konusunu açtım ve istemediğini söyledi yok ekipte sevgili olmak hoşuna gitmiyomuşta deli etti beni

Karar Dönemi gloxinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu yüzden kendini niye işe yaramaz boş biri gibi düşünüyosun bu yanlış bence.ve boş boş zaman öldürmeye değil hayatı yaşamaya ve öğrenmeye bak bence, hayat boş zaman öldürme yeri değildir.bu arada sevgilinden müzikten tiyatrodan da mahrum kalma
    ayrıca bu hayatı tanımadığın için boşluğa düşmüş olabilirsin doğru.içini birşeylerle doldurmayınca boş işler tabii ki boş gelir, sonra bi zaman sonra bu duygu artınca herşeyi salarsın.aslında bu herkezin yaşadığı bir dönemdir ve kişiyi olgunlaştırır ve merak etme geçecektir.sen bu yaşadığın zmaandan istifade etmeye bak
    Konu gloxinia tarafından (15-10-2012 Saat 08:08 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı gloxinia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yüzden kendini niye işe yaramaz boş biri gibi düşünüyosun bu yanlış bence.ve boş boş zaman öldürmeye değil hayatı yaşamaya ve öğrenmeye bak bence, hayat boş zaman öldürme yeri değildir.bu arada sevgilinden müzikten tiyatrodan da mahrum kalma
    ayrıca bu hayatı tanımadığın için boşluğa düşmüş olabilirsin doğru.içini birşeylerle doldurmayınca boş işler tabii ki boş gelir, sonra bi zaman sonra bu duygu artınca herşeyi salarsın.aslında bu herkezin yaşadığı bir dönemdir ve kişiyi olgunlaştırır ve merak etme geçecektir.sen bu yaşadığın zmaandan istifade etmeye bak
    Aslında o bütün boşluk hissimin tiyatroya gitmek istediğimi ona açıklamak olduğunu anladım biraz dün bunu açıkladım ama aynı ekipte olmak istemediğini söyledi işte ama hocasını fln tanıyorum ben tiyatroya onun için gitmek istemiyorum bana eğitim düzen açısından çok yararlı olucağını hissettiğim için gitmek istiyorum ama onun bana dediği şey ekip ayrı sevgili apayrı bişey diyo ekip daha uzun zamandır var işte sen gelsen şöyle olur böyle olur hiç mutlu olmam yani falan dedi şimdi aklıma takılan tek bişey var tek bi karasızlık acaba gitmelimiyim gitmemelimiyim acaba bu konudada yardım etseniz