Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Alfa erkekleri ve homofobim

Karar Dönemi

Standart Alfa erkekleri ve homofobim

Caddede yürürken karşıdan 3 tane erkek gelir ve yolda sana bakmamaları için sokak falan değiştirirsin.. Evet bunu küçüklükten beri yapıyorum malesef.. lisede de bu tarz sorunlar yaşadım.. Şimdi başka bi erkek görüyorsun ve bazılarını ilk gördüğün andan ihtibaren ona karşı bir eziklik , bir büzüklük , kendini kötü hissetme , terleme hissediyorsun..Onu alfa erkeği görüyorsun gibi bir his .. böyle hissettiğin için kendini eşcinsel sanabiliyosun.. sosyal ortamlarda eğer masanda alfa erkeği olduğunu düşündüğün birileri varsa çok kötü .. ne muhabbet edebilirsin , ne yakınlaşmak istediğin bi kız varsa yakınlaşabilirsin ..Kendini kızlara karşı yetersiz hissedersin , alfa erkekleri çok sert ve aktif görünürken sen çok pasif olursun hayatında.. sonra bu depresyona kadar gider , takıntılı olursun anksiyete yaşanır.. Dışarıya çıkmak istemezsin .. Alfa erkekleri ile karşılaştıkça daha çok eşcinsel hissedersin .. falan filan işte ..!

Karar Dönemi

Liseden evvelde böyle sorunların varmıydı?

Karar Dönemi

bu kadar ağır değildi küçükken , çünki alfaların altında ezilmekten hiç bir kıza aşık olamadım , özgürce yaşayamadım .. duygularımı yok ettim devam edebilmek için yaşamaya ..

Karar Dönemi

Alıntı blackfield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar ağır değildi küçükken , çünki alfaların altında ezilmekten hiç bir kıza aşık olamadım , özgürce yaşayamadım .. duygularımı yok ettim devam edebilmek için yaşamaya ..
    Hiç mi özgürce yaşayamadın?Özgür olduğun hiç mi bir An'ın olmadı?

Karar Dönemi

tmm. diziye bakıcam.. peki psikoloğa gidebilir miyim bunun için .. aslında kolay bi tedavisi olduğu yazıyordu

Karar Dönemi

Alıntı alkanaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç mi özgürce yaşayamadın?Özgür olduğun hiç mi bir An'ın olmadı?
    Yaşayamadım sanırım. Çünki o baskıyı iliklerine kadar hissetmişsen uzun bi süre , artık onun içinden çıkamıyorsun .. Tabi yanında alfa yoksa biraz daha rahat olabilirsin.

Karar Dönemi

Alıntı blackfield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşayamadım sanırım. Çünki o baskıyı iliklerine kadar hissetmişsen uzun bi süre , artık onun içinden çıkamıyorsun .. Tabi yanında alfa yoksa biraz daha rahat olabilirsin.
    Peki bu baskıyı karşındaki İnsan,bilerek mi veriyor?

Karar Dönemi

Hayır bence davranması gereken gibi davranıyor.. baskıyı veriyor diye bişey yok.. Yolda yürürken alfa erkeği olarak gördüğün bir grup insan karşından gelirken sokak değiştirmek zorunda kalabiliyosun .. bu tamamen benimle ilgili .. ama bu saçma şeye engel olamıyorum

Karar Dönemi Delirium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

Daha önce bahsettiğiniz özellikteki biri tarafından aşağılanmamış ya da bastırılmamışsanız,sorun büyük oranda ileri kişisel güvensizliğe dayalı gibi görünüyor, yani ket vurma gibi değil.

Karar Dönemi

kesinlikle aşağılandım ve bastırıldım .. Evet kendime olan güvenim de yok .. Bir alfa erkeği olarak gördüğüm kişi ile iletişime geçemiyorum.. O yüksek sesle kendine güvenen ses tonuyla bana bişeyler söyleyken benim sesim ince ve güçsüz çıkıyor.. Bu problemi sadece erkeklerde yaşıyorum.. tümüyle değil fakat alfa olarak gördüğüm bi erkekle.. Ve alfa olup olmadığına ilk bakışta neredeyse karar verebiliyorum..

Çok saçma bir durum olduğunu biliyorum.. Ama engel olamıyorum bu saçma duygusal teröre
    Konu blackfield tarafından (26-09-2012 Saat 08:06 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon