Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dikkat ! Agresif var.

Karar Dönemi

Angry Dikkat ! Agresif var.

Dertleşme içeriği altında psikolojik bir çözümleme bekleyeceğim sizden. Hazırsanız başlayalım.

Önümüzdeki günlerde daha öncelerden beri hoşlandığım kadınla ancak görüşebileceğim. Birçok yerden bilgi topladım kendisi hakkında. Fakat çok agresif biri olması beni inanın çok korkutuyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Kendisi oldukça güzel ve başarılı, benim gibi o da uzun zamandır bir ilişki yaşamamış. Lakin ilk görüşmede epey ters davranacağını anlamadım değil. Arkadaşlarım buluşma öncesi birkaç bira içmem önerisinde bulundular ve söylediklerini alttan almamı rica ettiler. Sizce bu ters teper mi ?

Karar Dönemi simla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alttan al ama bira içme derim
    çok agresifse de uzak dur
    "Konuşarak anlatılmaz her şey bazen susmak yeter aslında.Unutma konuşmak bir ihtiyaç olabilir ama susmak cevap anlayana..."Dostoyevsky

Karar Dönemi

en çok korktuğum şey bu alttan almaları güçsüzlük olarak algılaması.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

ne dersse he de geç:P bira mira içme wallah o zaman sen ne derssen o he diyip geçer
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

ilk bulusmada agresifti diyelim ,peki ikinci? ya ucuncu? ne olacak ?bu kadinla ciddi misin yoksa gonul eglendirme niyetinde misin?yoksa bir omur cekilebilir mi ?
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı SeLf_ConTRoL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk bulusmada agresifti diyelim ,peki ikinci? ya ucuncu? ne olacak ?bu kadinla ciddi misin yoksa gonul eglendirme niyetinde misin?yoksa bir omur cekilebilir mi ?
    abla çekilir yaaa bu kadın adamı yer bitir:P ömrü cok uzun lmaz bu yüzden bir ömür çekilir
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi gloxinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sana bi tavsiye onun agresifliğiyle yüzleş.ciddi bi ilişki yaşayacaksan onun agresif yönüyle yüzleş, ve ona derdini açık açık anlat kızdığı zaman da, öyle içten tepki verecek olduğun halde "he" diyip geçme, ya da "yok öyle demek istemedim" filan havalarına girme

Karar Dönemi

Alıntı tobydammit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dertleşme içeriği altında psikolojik bir çözümleme bekleyeceğim sizden. Hazırsanız başlayalım.

Önümüzdeki günlerde daha öncelerden beri hoşlandığım kadınla ancak görüşebileceğim. Birçok yerden bilgi topladım kendisi hakkında. Fakat çok agresif biri olması beni inanın çok korkutuyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Kendisi oldukça güzel ve başarılı, benim gibi o da uzun zamandır bir ilişki yaşamamış. Lakin ilk görüşmede epey ters davranacağını anlamadım değil. Arkadaşlarım buluşma öncesi birkaç bira içmem önerisinde bulundular ve söylediklerini alttan almamı rica ettiler. Sizce bu ters teper mi ?
    kendisi hakkında bilgi edinmen senin avantajına sağlam bir hazırlık yapmak için elinde werilerin olduğuna eminim onun hoşlandığı sevdiği güzel zaman geçirdiği şeyler hakkında bilgi edinmişindir onlar hakkında kısa ama yeterli bilgiler edin ki sohbet esnasında ona rahatlık ile katılıp eşlik edebilmeni sağlar...sohbet esnasında bırak akışı o sağlasın sen onunla her daim hem fikir ol ona katıl we hep gözlerinin içine bakarak haklı olduğunu söyle bu onun kendine güvenini getirip rahatlamasını sağlayacaktır ve kendisini anlayan biri ile oturduğunu düşünecektir....ona katılmadığın konularda da geçiştir we konunun değişmesini bekle ona katılmamak bir suç değildir dostum bikaç bira içmek güzel bişey ama bence yapma senin ciddiyetsiz olduğunu düşünebilir bence buluşma yerinizide sen ayarla ki ortamın kokusunu sen belirle alkollu bir yer olursada hiç fena olmaz oturduktan kısa bir süre sonra telefon görüşmesi bahanesi ile kalkıp bir iki şat tekila yuwarlamanı asla anlamaz we senden istediğin rahatlığa kavuşmuş olursun...hatta görüşeceğiniz yerin ortamınıda sana avantaj sağlar sewdiği müzikleri öğren hatta tarzını gittiği yerleri öle bir ortam yakala ki senden sıkılmasına olanak kalmasın hatta müzikleri önceden belirleme olayınıda burdan yapabilirsin sana bol şans diliyorum

Karar Dönemi telekinezi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Agresif olduğunu bildiğin sana belki kaba davranabileceğini düşündüğün biriyle neden buluşuyorsun yada neden bu kadar heyecanlanıyorsun anlayamadım.. Çok seviyorsan belki anlarım da e ilk buluşma da diyorsun. Gerçi hoşlanıyorum da demişsin.. Haydi hayırlara vesile..

Banned

bira içersen sen de onun agresifliğine sert tepki verirsin. senin değil onun ilaç alması gerekir.
    agresiflere doktorlar düşük doz antipsikotik yazarlar.

Sayfa 1/2 12 SonSon