Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Herkestende Herşeydende Bıktım!

Karar Dönemi

Standart Herkestende Herşeydende Bıktım!

..........................................
    Konu Emre_ tarafından (05-11-2016 Saat 03:45 PM ) değiştirilmiştir.

eger yardım ıstıyorsan bu kendını elestırebıldıgını , yanlıs gıden bısıler oldugunu farkettıgını ve aslında ozunde de ıyı bırı olduugunu gosterır. bu cok tanıdık bı durum
    tek senın boyle bı problemın olmadıgını bılıyorsun. aklıma ılk gelen su oldu. ınsan bır yerde alıs verıs yapmak ıcın once alır ama kasadan gecmesı ıcın bedelını odemesı gerekır. yanı hayatta bıraz boyle . ınancın ne derece bılmıyorum lakın ınandıgın bellı.Yaradanımız bızı muhtesem yarattı bız sonradan bozuluyoruz. bence bıraz gayretle bu sorunun ustesınden gelebılırsınn. yanı once bedelını verr sonrada bekledıgın karsılıgını al. bbence selamlar

Karar Dönemi telekinezi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrecim merhaba
    Aslında mutlu olduğun şeylere yöneldiğin için şanslısın mutlu olmalısın. Senin hissettiklerini belki çok daha kötüsünü hisseden insanlar var. Kesinlikle sadece benim başıma geliyor sadece ben böyle hissediyorum diye düşünme lütfen. Hayvanlarla mutluysan bunun tadını çıkar. Seninle alay eden insanlar seni sevmeyen dışlayan insanlar olabilir. Ailen de yada arkadaşların da tembel olduğun için kimseyle konuşmadığın için seni huzursuz edecek davranışlara sahip olabilir. Hakaret etmek falan çok iyi şeyler değil tabi bizi yaptığımız herşeyden yapmak istediklerimizden soğutabilir haklısın. Ama bence bir çoğumuz böyle davranışları gördük. Bıkma hiç birşeyden yılma. Çünkü hepsi geçecek inan bana. Arkadaşın olmuyor olabilir. Bu senin asosyalliğin değil bence, sadece seninle aynı kafa yapısına sahip insanlara tanışmamış olabilirsin.
    Ben kendi adıma konuşayım ilkokulda lisede hemen hemen hiç arkadaşım olmadı hep kendimi suçladım. Okuldaki başarım da bundan etkilendi. Babam mesela bize hep en iyisini verdiğini söyleyip beni başkalarının çocuklarıyla kıyasladı hep kötü hissettim. Ben de bir dönem hayvanlarla konuştum. Bir hayvanım olsun çok istedim ama olmadı. Sokaktaki köpeklerle ağaçtaki kuşlarla konuştuğumu çok iyi hatırlıyorum. Ailemden bıktım yalnız yaşamak istedim. Yatılı okula gitmek istemiştim hatta bi dönem. Neden yaşadığımızı hep sorguladım mutsuz olacaksak niye yaşıyoruz ki dedim. Sonra üniversiteyi kazandım çok da güzel arkadaşlıklarım oldu. Anladım ki o insanlar benimle aynı dili konuşmuyordu. Ailemle de aram düzeldi. Tabi ki hala daha bak şu komşunun kızı şu işe girmiş şu kadar maaş alıyormuş yok doktorasını yapıyormuş falan diyorlar o zaman da tepem atıyor ama diyorum onlar zaten öyleydi değiştiremem ki. Bana bu olaylardan yadigar ne kaldı kendime güvensizliğim. Umarım sen böyle biri değilsindir ve olmazsın. Sen elinden gelenin en iyisini yap kendini mutlu etmeye çalış. Belki bir gün hayvanlarla ilgili çok güzel şeyler yaparsın. Belki veteriner olursun belki istediğin başka bir alanda uzmanlaşıp yine hayvanlara yönelik birşeyler yaparsın. Senden kimse nefret etmiyor belki insanların senden beklentileri var onu karşılamıyorsun ondan böyle tepkiler alıyorsun.
    Kızma kimseye. Ergenlik çağındasın biraz olaylara fazla tepki verebilirsin. Deneyebilir misin bilmiyorum ama faydalı birşey mi onu da bilmiyorum ama sen bi alttan almayı denesen. Sanki ergen onlarmış da sen onları alttan almalıymışsın gibi davranmayı denesen?
    Sadece kendine güven. Çok mutlu olacaksın. Ev hayvanlarına da beden bir iki mama ver selam söyle Kendine dikkat et.
    Ben inanıyorum ki herşey istediğin gibi olacak sen güzel düşün.

Banned
    Yer
    utopia

Sevilmeyi beklemek yerine, sevmekle ba$layin..
    Idealleriniz olsun,bu yolda kararli emin adimlarla yuruyun.Sizin kendinize sayginiz artikca, cevrenizdekilerden de ayni saygiyi goruceksiniz..
    Ergenlik gibi zor bir surecten geciyorsunuz.Bu zor sureci kendinize aciyarak, insanlardan sevgi bekleyerek dahada zor bir hale sokmayiniz..Siz kendinizi sevin,bunun geri donu$umunu goruceksiniz...

Karar Dönemi

Alıntı Emre_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkestende Herşeydende Bıktım!
    Bana bıkmadığın bişey söyle; sana kim olduğunu söyleyeyim...
    Sorumlusu benim... Özür dilerim ! Teşekkür ederim !

Karar Dönemi aLoneaqLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    siyah, gök beyaz!

Bıkkın değil bıçkın olmak lazım o yaşlarda. Ben de çok bıkmıştım, artık bıkılıyorum. Öyle yuvarlanıp bıkışıyoruz hayatla
    ¿?

"ki hükmümü kendim veriyorum.. Yakın beni sesim sorulara dönmeden. Küllerimin altında kalacak mutluluk sandığınız ne varsa.."

Karar Dönemi

Shafak: Bıkmadığım şey animasyon diziler çekmek. :/ bu arada durumumuzu düzelttik sayılır ama şimdide kızın birisi bana tavşanımı pet shopa verdiğim için geçici süreliğine hayvanlarına bakmıyorsun atıyorsun hayvanların bakımsız diye hakaret etti başım döndü okurken sinirden sövesim geldi ana avrat ama kendime yakıştıramadım onun gibi olamazdım çünkü laflarımla ezdim

Karar Dönemi

Alıntı shafak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana bıkmadığın bişey söyle; sana kim olduğunu söyleyeyim...
    Shafak: Bıkmadığım şey animasyon diziler çekmek. :/
    Sana büyümek için fırsat tanımamışlar Emre....

Karar Dönemi

Nasıl yani tam anlamadım ?
    Ailem bana oldukca destek veriyor üzülmemi istemiyorlar ama dış çevremdeki insanlar çok uğraşıyor benimle

Karar Dönemi

Nasıl yani tam anlamadım ?
    Ailem bana oldukca destek veriyor üzülmemi istemiyorlar
    Ben de tam bunu söylemek istemiştim zaten...

Sayfa 1/2 12 SonSon