9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: herşeyden bıktım

Karar Dönemi dağlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart herşeyden bıktım

..........
    Konu dağlar tarafından (24-09-2012 Saat 12:55 AM ) değiştirilmiştir.

Banned
    Yer
    utopia

Sizin ofkeniz kendinize..Kendinize kar$i bu kadar ofkeliyken, cevrenizdekilere nasil sevgi vere bilir, nasil sevildiginizi hissede bilirsiniz ki?
    Kendinizi bu kadar acimazca yargilayip, mutsuzluga mahkum etmenizin altinda yatan nedenler nelerdir? Oncelikle bunlari bulup cozumlemeli ki,sonra cevrenizde ki ki$ilerle olan diyalogunuzu iyilestire bilesiniz..

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

keşke elimizden bişey gelse. Ama inanin yalan olmayan arkadaşliklar dostluklar da olabilir.

Karar Dönemi

bende de aynı sorun vardı, inan geçicek bu günlerde ne iyi ne de kötü şeyler kalıcı. herşeyin bir sırarsı var iyi olanlar gelicek şimdi düzelicek herşey. ben Allah'a sığındım dua ettim şu koca dünyaya hiç olmak için değil bir şey olmak için gelmişizdir sadece yolunu bulman gerekiyor hepsi bu üzme kendini umutsuz olunca hiç birşey düzelmiyor önce umudun olsunnn

Banned

Çok garip bir zihin aldatmacası ile karşı karşıyayız,ben bu soruları sormadığım anda yani mutluyken bir ara kötü olduğum zamanları hatırlamaya çalıştım dedim kendime ne kadar ahmakmışım,oysaki o lafı kullandığımda iyiydim ve ben neden kötüyüm ve bu sıkıntı neden var diye sorup durmuyodum kendime.Çünkü aklım yaşamla ve daha iyiye nasıl ulaşırım düşünceleriyle doluydu.Keşke diyorum o zaman yazsaydım iyi o ruh halini neler hissettiğimi şimdi tekrar kötüyüm ve neden niçin,yaşamın anlamı sorularından kafamı alamıyorum,şimdi ise şunu düşünüyorumki acaba bizi mutsuz eden şey bu soruları sormamız mı yani düşüncelerimizdemi bir hata var acaba?Ve kötü hissettiğimiz zaman kendimi butür siteleri arar dururum iyi olduğum zamanlarda ise arkadaşlarımı takip ederim neler yapıyolar gibisinden,soyutluyoruz mu kendimizi yaşamdan acaba bişeyler ters gidince yani affetmeyimi beceremiyoruz hoşgörümüzmü yok nedendir,mutlu olduğum zamanlar ise korumacı bir kişiliğe bürünüyorum bu ruh ve yaşamdaki pozisyonumun bozulmaması için mükemmellik arıyorum ama illaki ters giden bişeylerde oluyo en güzel anım heralde mutsuzken mutluluğa geçtiğim o anlardaki ruh hali ruhuyetimdir.

Karar Dönemi

ne mutluluk ne de mutsuzluk kalıcı bir söz vardır dibe vurduğunda zirveden başka gidilecek yer yoktur diye, bakma bana bende mutsuzum ama umudumda giderse ne kalır ki geriyee

Banned

kendi alevlerinizde yanmaya hazır olmalısınız:önce kül olmadan kendinizi nasıl yenileyebilirsiniz. Demiş nietche üstat iyide demiş.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Kuşlar böcekler orman hayat ne güzel. Kelebekler uçuşuyor kuşlar ötüyor.oh mis gibi.KİSA VE ÖZ SIZI BU HALE SOKAN MUTSUZLASTIRAN NDENLER NELERDIR.

Karar Dönemi

Fiziksel olarak her hangi bir şeyin yoksa Allaha şükret fiziksel engellerinden dolayı ne durumlarda olan insanlar var ve yine de hayata sıkı bir biçimde sarılabiliyorlar ve hayatı yaşamayı seçiyorlar. Her üzüntü ve zorluk gelip geçicidir şu hayatta. Aşağıdaki linkte gecirdiği ALS hastalığı sonucu solunum cihazına bağlı ve neredeyse vücüdunun hiç bir yerini hareket ettiremeyen birinin her şeye rağmen hayata ne kadar bağlı olduğunu goreceksin.

http://www.youtube.com/watch?v=pXZ602H_CJs

Ya da kolları ve bacakları doğuştan olmayan Nick Vujicic'in nasıl hayat dolu olabildiğine bak..

http://www.youtube.com/watch?v=1KvAryC7rEc

Şimdi Düşün... Yaşadığını düşündüğün o inanılmaz sıkıntı sadece kafanda yarattığın bir şey mi yoksa gerçekten var mı ?