Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Ben Tam Olarak 'Ne' yim ?

Karar Dönemi

O donguler bende de var hic gitmiyor heo dusunuyorum her zaman borseyler var nedenini sorgulayip bulamadigim sadece inanmak istedigim. Ama ben tanriya inaniyorum. Hatta bu dusunce cemberi herseyimi engelliyor ders calismam gerektiginde ders calismaktansa saatlerce oturup dusunuyorum. Kurtulusu yok sanirim.

Karar Dönemi

Ben aslina bakarsaniz bir kucumseme gormedim yazilarinizda bazi arkadaslar kotu oldugunu biliyorsunuz yaptiklarinizin O halde vicdaniniz rahat degil demekki demisler.ancak bu sitede yazan ben dahil tum arkadaslarin bir takim rahatsizligi var ki burda birseyleri paylasmaya calisiyoruz kaldiki bi polar border line yada opsesif vss bir cok rahatsizlikta insanlar hatalari durtusel Veya takintidan yada hata oldugunu bildigi halde kendini yapmaktan alikoyamiyorken neden sucladigimizi anlayamadim.ayrica senin durumun dikkatimi cekmedi degil.bir yerlerde okumustum yillar once eger iq seviyesi cok yuksek insanlar cocukluk doneminde yada ergenlikte fark edilmezse ya dahi olup yararli isler yaparmis yada suc unsuru tasiyan konularda yetkin bireyler haline gelirmis.burada bence dr degilim elbet ama dikkat edilmesi gereken bunu nezaman fark ettigin yada ailenin ettigi,yasamdaki onceliklerin yada doyumsuzluk vss gibi konular belkide istedigin herseyi kolayca elde ettigin icin cabuk sıkıllıyorsundur vs

Karar Dönemi Anxiety - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

golem gosterisini yapmis ve gitmis Ama bi noktada zeki olduguna kanaat getirdim, zeki insan genelde koyu(dark) insan olur. Zekasini kotu seyler icin kullanir cunku iyilik zeka istemez, iyiligi herkes yapabilir. Lonu hort olcak ama varsa boyle zeki arkadaslar kendini iyi olmaya veya baska seylere zorlamasin. Zekan kotu isler yapmak istiyorsa izin ver ! (Kimseye zarar vermeme cercevesi icinde) Izin ver cunku izin verdigin konunun undergound krali olabilirsin.

Karar Dönemi

Süper Kahraman ol . Ben dahi olsaydım mutlaka kendimi süper kahraman yapmaya çalışırdım .Büyük güç büyük sorumluluklar getirir .Gücünle haksızlığa uğrayan insanların hayatlarını kurtarabilirsin .En azından ben olsam böyle yapardım .Çocukça gelebilir ama mümkün .

dreamer8
    Guest

---Güzel yazıyorsun, duyguların samimi ve derinsin.
    ---Boş adam değilsin, sorguluyorsun, muhakeme yeteneğin iyi durumda.
    ---Soyut kelimeleri tam ayrımına varmadan ve çiğ bir biçimde, aynı cümle içerisinde fazlaca kullanman, durumunu olduğundan daha karmaşık gösterme eğilimde olduğun kuşkusuna itti beni.
    ---Paradoksal, kuramsal, döngüsel gibi kelimeler benim için hiçbir anlam ifade etmez.
    ---Konunu okuyan herhangi biri şikayetinin ne olduğunu anlayamaz.
    ---Bana kalırsa sen neden yaratıldığını, ne kadar seçim şansın olduğunu, ne kadar ömrün olduğunu, evrende kalıcı bir iz bırakıp bırakamayacağını, sahip olduğun zihinsel kapasiteyi dengeli bir biçimde kullanıp yeteneklerini açığa çıkarıp çıkaramayacağını sorguluyorsun.
    ---Dine mesafeli olduğun sürece bunların hiçbirinden tam bir tatmin duyamayacaksın, en fazla huzursuz bir Einstein olabilirsin ki o da seni tatmin etmez.
    ---Aynı sualleri kendime sordum ve doğruyu buldum. Varız, sonsuzuz, yaptıklarımızdan tek tek hesaba çekileceğiz, Tanrı var mı bilmem ama Allah var....

Karar Dönemi

Merhaba, anlatamama kaygısı olmadan doğal bir şeyler yazmak istiyorum. Son giriş tarihin 2012, ancak gene de bu beni yazmaktan alıkoyamıyor.

Anlamamalarını anlamadım, süslü kelimeler kullanılmış evet ancak derdini göstergelerle anlatmışsın, halini düşünüp daha basit bir dille "kötülük yolunda en kötüsünü yaptım, ellerimle yönettim, yaptığım şeylerden dolayı utanç içerisindeyim ve bu utancımı aşıp bir yere varmak istiyorum" diyebilirdin. Dahiler her zaman takdir ister, biliyorum böyle bir şeyi hissedip açıklayamamak ve kullanamamak ve kullanıp amacına ulaşamamak nasıl hissettir. Düzeni hissediyorsun değil mi? Rolünü oynamak ister miydin? Yazdıkların bakarak rolünden çoktan çıktığını ve rolün senin için bir önemi olmadığını gördüm. Keşke görsen bu mesajımı, belki de öylesindir. Aynı şeylerden bahsedeyim, alınmaca yok, yerimde olsaydın sen de, bu yazının savurganlık misali yazılan birkaç cümleden ibaret olduğunu ve bunu sadece biraz ilgi görmek için yazıldığını, üstün hissetmenin güzel olduğuna varıp, normal bir insan tarafından yazılmış olabileceğini görebilirdin. Savurganlık dediğimi yanlış anlama lütfen, bana böyle hissettirdi. Yer yer siyah, savurgan ve kırılmış çizgilerin içinde hayal ettim seni. Golem, kendine ruhsuz demeni şimdi anlıyorum. Hepimiz topraktan büyüdük, düzenin içinde normal insanlar olarak kalıcı bir çizgi bırakmayıp küçüleceğiz ancak sen, ben ve bizler düzenin yolunu değiştirebiliriz. Gerçekten yararlı bir şeyler yapmak istiyorsan, hediyeni kullanıp bir şeyler başarmaya başla o zaman, normalleri yorma lütfen. Bu kadar bir insansan, ne yapman gerektiğini biliyorsun, sana burada söylemem gerekmiyor sanırım.

Keşke görsen bu mesajımı, sana ulaşmak istiyorum "Golem".

Sayfa 3/3 İlkİlk 123