3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: bordorline kişilik bozukluğu

Karar Dönemi

Standart bordorline kişilik bozukluğu

siteye yeni üye oldum ve oldukça da iyi zaman geçirdim bordorline kişilik bozukluğu tanısını 3 yıldır taşıyorum ve bu rahatsızlık ile yaşamak çok zor hayat denilen sürecin en dipte yaşanması kadar acı bir şey yok.krşımdaki olay maddi yada manevi olsada sonu muhakkak acı,nefret ve depresyona aslında isyana giden duygular ile bitiyor..

Banned
    Yer
    utopia

Cok gecmi$ olsun $ammas..
    Tedavi sureciniz,edindiginiz tecrubeler konusunda paylasimlarda bulunursaniz, sizinle ayni sorunu ya$ayan arkadaslarimizda bunlardan faydalanmi$ olur..
    Sagliklar dilerim..

Karar Dönemi

benim bu rahatsızlıkta şanslı olduğum tek şey kendimin profesyonel destek için gidip başwurması oldu anksiyete ile başlayan süreç 2.yılın sonunda tanı kazandı we bordorlıne olarak kabul edildi....iğrenç bir rahatsızlık tedavisi warmı hala bilmiyorum bana söylenen son söz bu şekilde yaşamaya alışmaya çalışmam.... duygu durumlarımızdan o an içinde farkına varamıyoruz sonrasında büyük pişmanlıklar duyuyoruz biliosunuz bizim ortamız yok dürtülerimiz ya dipte yada tavanda ama herşeyde böyle aşkta sevinçte hüzünde sexte ama herşeyde... hastalık toplum tarafından da nadiren bilinmediği içinde toplum tarafından yada küçük gruplar arkadaş ortamı iş ortamı ailesel tepkiler ile dışlanıyoruz... sonra yalnızlık we kaybetmek korkumuzun aşırı yoğunluğundan da daha cok dipe warıp aslında yapmayacağımız kötü şeylere başlıyoruz..bu esnada toplum dedğimiz bu acımasız birikim bize dönüp bak şimdide neler yapıyor neler ile uğraşıyor diyerek daha fazla dışlayıp suclamalarına yargılamalarına dewam ediyorlar....aslında benim burda üzüldüğüm kişiler hayatımıza giren sevgili yada eş rolundeki insanlar anne baba kardeşde bunları takip ediyor...benim kız arkadaşıma bir üstüm bağırmıştı we bende şahsa özür dilemesi için enn az 5 dakika konuştum ancak devletin wermiş olduğu yetkide oda hiç bir şekilde karşılık wermememm gerektiğini bildiğinden yanlışına dewam ederek benim öfkelenip taşkınlık cıkarmamı sağladı we ben 1 ay cezaewinde yattım aslında orada sinirlenip tşkınlık yapan ben değildim kendimi dürtülerimi kontrol edemeyen 2. yani hasta olan bendim...sonrasında mesleğe olan inancımıda yitirdim...yakın ilişkierimizde yaptığımız enn büyük hata karşımızdaki tanrılaştırdığımız için ona aşırı ilgi alaka hizmet kolaylıklar sağlıyoruz bir süre sonunda ondan aynı (aslında cok abartılı olan ilgimizi) beklediğimizde göremeyince içten içe ona kin duymaya başlıyoruz mükemmel başlayan cicim ayları kısa ssüre sonra şiddetli geçimsizlik ile dewam ediyor wee kacınılmaz son...bordorlıne arkadaşlara başaracaklarını inandığım tek tawsiyem budur kendimizle hep konuşp bunu hatırlatır isek kendimize zaten bitecek polan mutluluğun ömrünüde biras uzatmış oluruz...ölee işte şimdilik bölee kalsın __KİMENE__ ...hoscakalın...