8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: bazı soru(n)lrım

Karar Dönemi
    Yer
    http://www.youtube.com/watch?v=SYBi-F0ucTs

Standart bazı soru(n)lrım

Öncelikle kısaca kendmi anlatayım.

Adım Buse (göbek adım) 14 buçuk yaşındayım. Lise 1 e geçtim 1 - 2 senedir sigara kullanıyorum. başlama nedenim normal aile kavgaları . ilk başladığımda çok saftım babamla annemle hergün kavga ederdik. Şimdide öyle ama artık alıştım herneyse psikolojim ciddi anlamda bozuk. hiç sevgilim olamıyo ççoks evsem bile buluştuğumuzda bi soğuma oluyo. Arkadaşım yok denebilecek kadar az.. yarı asosyalim. ailesel sorunlarımız var çok geçmişten kalma. neyse asıl konuya gelelim :

Lise evimden bayaa baya uzak.. yurtta kalacağım ve benim için acayip zor bi dönem olacak.. tavsiyeleriniz nelerdir ?

dipnot: %80 falan sinir hastasıymışım.
    Konu EvanscnceSlipknot tarafından (13-08-2012 Saat 12:21 AM ) değiştirilmiştir.

Banned

Bence çok iyi olur,orda aile kavgalarından uzaklaşır ,kendine yeni bir çevre edebilirsin.Ama geride tepebilir,yani psikolojin bozuk olduğunu belli edersen insanlar senden uzaklaşır,sende onlardan iyice kendini soyutlar hayattan kopabilirsin.

Karar Dönemi
    Yer

bence 2. dediğin sey olabilir bisey eklemeyi unutmuşum ben sinir hastası sayılırım.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı EvanscnceSlipknot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence 2. dediğin sey olabilir bisey eklemeyi unutmuşum ben sinir hastası sayılırım.
    bence biraz uzaklasmanizs sizin faydaniza olur kendi ayaklarınız üstünde üstünde durmayı öğrenmis olursunuz.

Karar Dönemi
    Yer

haklsıın galiba .. hem olgunlasmıs olurum ama dersllerden nefret ederim ben ailemse beni okutmak için elinden geleni yapcak. off of

Deli Ruzgar
    Guest

tatlim sne zaten oraya okumak icin gidiyorsun degilmi, yane bu sana iyi gelicek,
    aylenle tartismalarin senin ergenlikte olmanla alakali bunu seninle konustuk.. bak tatlim hersey senin elinde aylenlede.. ve yurtta kalarakta her ikisiylede mutlu ola bilirsin
    eger aylemi ozlemem diyorsan yurtta belki daha serbest yasarsin..
    eger aylemi ozlerim diyorsun yurt sana iyi gelmicektir.. cunku ayleni dusunurken derslerinede veremezsin kendini

Karar Dönemi
    Yer

derslere kendimi vermem çook zor

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Gene en iyisi tabi siz bilirsiniz ama bana kalırsa neyi istediğinizi şu zamanda tam olarak belirtmelisiniz.Eğer gözünüz okumakta yoksa ve gayretiniz yoksa hiç okula gitmenizin alemide yok.Zorla aileniz sizi nereye kadar okutabilir ki? liseyi bile zorla belki okutabilir ama üniversite artık sizin tercihinize kalmış.Eğer başarı sağlamayacağım ve amacım öğrencilik yapmak değil diyorsanız.Bence meslek edinecek halkla ilişkiler gibi bir işe yönelmenizi tavsiye ederim.Kasiyerlik vs. gibi bişeyler yapabilirsiniz.

Ama yok kafamı dinlersem ben başarırım.ve okulda iyi şeyler yaparım.üniveristeye gidip hedeflerim varsa kesinlikle yurda git en azından denemiş olursun.Orda daha ii çalışırsın.ev ortamı kavga tartışma varsa çalışman zor olur.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?