Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İnsanlari yÜzdelere bÖlÜn ve her bİr yÜzdeye İsİm verİn...

Karar Dönemi

Standart İnsanlari yÜzdelere bÖlÜn ve her bİr yÜzdeye İsİm verİn...

Mesela ben ŞÖyle dÜŞÜndÜm...

0-18 arasi %20 saf, Çilgin,

18-29 arasi %25 ,ÇilginliĞin hat safhasi bİraz sİnsİ

30-50 arasi % 50 romantİk, kalleŞ, kurnaz, paragÖz, ÖlÜme yaklaŞma korkusu, batti balik yan gİder, mÜkemmel aŞik

50-60-70 yapacaĞini yapmiŞ hayatini haklamiŞ topraĞin sicakliĞini hİssettİkÇe İmana gelmİŞ, yada eŞİnİn dİzİnİn dİbİne ÇekİlmİŞ, torununu seven yada yalniz baŞina kalmaya mahkum olmuŞ...

Hepsİnİn genel ÖzellİĞİ herkes bİrbİrİnİn gÖzÜnÜn İÇİne baka baka kÖtÜlÜk yapiyor ve herkes yapilan kÖtÜlÜĞÜ Çikarina gÖre Şekİllendİrİyor.

Buna raĞmen gÖk yÜzÜ mavİ, kuŞlar ÖzgÜr, ve ben Çok mutluyum...

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Benim için her yılın ayrı bir dönüm noktası olmuştur.Her yıl bir başka olmuşumdur.15.yaşımda cok heyecanlı ve çılgın olan ben.16.da en az 30 lu yaşlar gibi ağır başlı ve hayatın içinde felsefik araştırmalar yapan biri oldum.Bazı konularda kimyam bozuk:P şimdi 23 yaşıma bastım.ama bir yanım 35 diğer bir yanım ise halen 17 yaşında.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

ben çok hızlı koştum hayat yolunda sonra arkama baktım yarım bıraktığım hayatlarımı gördüm, geri döndüm onlarıda kattım hayatıma, katmadan önce bi işkenceydi. sanırım yetiştim.

Yer
    istanbul

emin ol emin olmakta mümkün olmayacak ama, hiç bir zaman yetişmek diye bir şey olmayacak.Her zaman eksik kalan bir şeyler olacak.Hayat hep ya pişmanlıklarla doludur yada yapılması gerektiğine inanılan hayallerle hayatıda hayat yapan yaptıklarımız ve yapmak isteyip yapamadıklarımız.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

düşüncelerimi özgürce paylaşamayacaksam anında silinecekse yazılarım bu site doğru bir site değil. eğer psikoloji forumu ise her düşünceye açık olmalısınız. böyle yaparak sadece kendi düşüncelerinizin hakim olmasını sağlarsınız. buda hiç profosyonelce değil. kusura bakmayın ben hiç etik bulmadım.

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

gelişimimizde yaşadığımız kültürün önemli bir etkisi olduğundan 7 milyar insanı yaşlarına göre sınıflandırmak mantıklı değil.

Karar Dönemi gloxinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim için her yılın ayrı bir dönüm noktası olmuştur.Her yıl bir başka olmuşumdur.15.yaşımda cok heyecanlı ve çılgın olan ben.16.da en az 30 lu yaşlar gibi ağır başlı ve hayatın içinde felsefik araştırmalar yapan biri oldum.Bazı konularda kimyam bozuk:P şimdi 23 yaşıma bastım.ama bir yanım 35 diğer bir yanım ise halen 17 yaşında.
    hakikaten ben de seni 30 larda bişey sanmıştım..

Karar Dönemi

her yasin insana kattigi bir zenginlik var buyudukce bakis acisi degisiyor insanin ama bnce yasi kac olursa olsun herkesin icinde hala umudunu ve nesesini kaybetmemis bir cocuk var

Karar Dönemi gloxinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olgunlaşmak çok güzel birşey ne kadar bunun için bedel ödediysem de olgun olmayı (ne kadar olgunsam onu) çok seviyorum.olgun olunca hayatın en ağır acı yanlarını da kaldıracak umursamayacak hadda belki gülecek güce sahip oluyorsunuz.olgunlaşmak hiç pişman olunası birşey değil.ama sonuçta yine de olgunluk işte hayatın espirilik bir yanı kalmıyor olgun bakış açısı olunca insanın canını acıtan şey çok acı oluyor mutlu eden şey de çok güzel oluyor...hem olgun hem de huzurlu mutlu bir insansanız ne mutlu

Yer
    istanbul

gloxsinia küstüm sana hih : p okadar yaşlı mıyım ben.

Sayfa 1/2 12 SonSon