3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: keser döndü sap döndü hesaplar döndü

Standart keser döndü sap döndü hesaplar döndü

Daha önce uzun bi hastalık hikayem olduğunu ve bunu nişanlımdan sakladığımı filan yazmıştım.Ben 5 sene boğuştuğum şeyi sakladım ondan şimdilerde iyiyim.
    Mevzu bu sefer nişanlım;son derece kaba davranışları hakaretleri neticesinde ayrılma noktasına geldik.Sonunda problemleri olduğunu söyledi yeni nüksetmiş.Sürekli hayallendiğini (beni başkasıyla hayal etmek,lüks arabalar evler almak,iş kurmak bol keseden yani gerçekçi olmayan şeyler) itiraf etti.Bende durumu bilmeden ayağı yere bassın diye sarsıyodum onu bu durum sonucu bana kaba davranıyomuş elinde olmadan.Evde de tek yaşadığı için geceleri hep saplanıyomuş bu hayallere en ince ayrıntısına kadar.
    Nasıl yardım edebilirim;psikologdan mı başlamalı,psikiyatr e mi başvurmalı direkt.Ben rahatsız olduğum dönemde tedaviyi reddettiğim için sayısız dr ve sayısız ilaçı yarıda bıraktığım için napcam bilmiyorum.O benim gibi olmasın diyorum
    Bilhassa psikolojik danışman arkadaşlar filan varsa aramızda noluuur bi fikir.Yaşadıklarımı yaşamasın istiyorum
    HEPSİ BİRER UMUTTULAR,
    BİRER BİRER UYUTTULAR,
    BİZİ BURADA UNUTTULAR,
    GİDENLERE SELAM OLSUN !!!

Karar Dönemi portekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eşiniz çalışmaktan çok yorulmuş eğer çalışıyosa bi iş yerinde mutlaka cenazem var desin açıklamasın sıkıntısını 2 hafta sevdikleriyle güzelmi başka bi şehirde tatil yapsın..araba kullansın,motorla hız yapsın dalış yapsın yani hayatın tadını diledi gibi çıkarsın bi kaç gün..
    hayatın malesef düz monoton olduğunu ama arada bir güzel şeyler olduğunu hatırlatın..çok yorulmuş çalışmaktan benim anladım oo

doktorlara gitmek daha çok o hastalık pskılojisine sokuyor..

Eşim değil nişanlım ve elim çok fazla uzanmıyor malesef. Ailede birkaç kişide psikolojik hastalık hikayesi var VE bunlar birinci derece akraba(şizofren,depresyon,sinir durumu vs).Bi de lüks içerisinde yaşarken maddi durumları bozulmuş ki nişanlımda gözlediğim bu duruma alışamamış.Ve en önemlisi hayal durumuna dalma olayı bayağı detaylıymış çünkü bu durum bana yansıyor aşırı agresif geliyo yanıma.Gerçekleri gösteriyorum ama reddediyo.Yani kontrol altına alamıyor belliki.Ve normalde çok yufka yürek olmasına rağmen sinirlendimi gözü bişeyi görmüyo ve sık sinirleniyo sırf bu sinir kontrolünü bile başarsa razıyım.
    Bizim yaşadığımız şehirde psikolog yok malesef acaba direkt psikiyatre götürmek yanlış mı olur tek çare bu.Ben ilaçları ve tadaviyi reddettiğim için şimdi onu götürmek tuhaf geliyo.Napmam lazım ki
    HEPSİ BİRER UMUTTULAR,
    BİRER BİRER UYUTTULAR,
    BİZİ BURADA UNUTTULAR,
    GİDENLERE SELAM OLSUN !!!