8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: yardım lütfen...:( erkek arkdasımla yakınlaştıgımız için ondan kalan şeyleri giyince.

Standart yardım lütfen...:( erkek arkdasımla yakınlaştıgımız için ondan kalan şeyleri giyince.

arkdaslar yardım lütfen..ben erkek arkdasımal yaklınşalmıştım malesef...insan nefsine engel olamıyor bazenn... şimdi de cezası bu mu diye düşünüyorum mesela bana aldıgı kiyafetler ya da onla beraberken kullandıgım çantam..vs kullanmak istemiyorum

kullansam da bırakınca hemen elimi yıkamak istiyorum ....

kurutlmak istiyorum ama bilmiyorum hele de sınava hazırlanırken ne kadar zor geldi bana çok kötüydü doktora gitmek istemiyorum ilaç gönderip yolluyorlar burası da küçük bir yer gidemem zaten...yardım lütfen....

lütfen yardım arkdaslar ....

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

yaşın kaç? tam olarak olay halen anlamadım.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

merhaba tesekkürler cevabın için yaşım 28 erkek arkdasımal ayrıldık ama takıntılarım başladı hoş beraberken de vardı

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı secret_peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba tesekkürler cevabın için yaşım 28 erkek arkdasımal ayrıldık ama takıntılarım başladı hoş beraberken de vardı
    Rica ederimde sana yardımımız dokunur mu bilmiyorum.
    Onun aldığı eşyaları kullanmayın.Onunlayken bu varsa başka bir nedenle olmuş olmasın.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konuyu biraz daha açarsanız iyi olucak ,anlattıklarınızdan hiçbir şey anlaşılmıyor .Arkadaşınızla yakınlaştıgınız söyluyorsunuz ,bu çok normal .Bazen insan karşınıdakine olan sevgisi yuzunden ileriyi duşunemiyor ve kendini o anda mantıgına degil duygularına bırakıyor .

O zaman böyle yapmanız çok dogal ,o yuzden geçmişi geride bırakmak en iyisi .Bir giysi gibi devamlı geçmişi uzerinizde taşıyacagınıza kaldırın atın onu .

Yaşanması gerekiyormuş yaşandı bitti deyip kestirip atın . Ama bundan derste alın ,ders alınki aynı hataları bir daha yapmayın .

Eger gerekirse terapi alın bunun çok yararı olucaktır size .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi belgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı secret_peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaslar yardım lütfen..ben erkek arkdasımal yaklınşalmıştım malesef...insan nefsine engel olamıyor bazenn... şimdi de cezası bu mu diye düşünüyorum mesela bana aldıgı kiyafetler ya da onla beraberken kullandıgım çantam..vs kullanmak istemiyorum

kullansam da bırakınca hemen elimi yıkamak istiyorum ....

kurutlmak istiyorum ama bilmiyorum hele de sınava hazırlanırken ne kadar zor geldi bana çok kötüydü doktora gitmek istemiyorum ilaç gönderip yolluyorlar burası da küçük bir yer gidemem zaten...yardım lütfen....
    selam..sizde temizlik konusunda takıntılarınız var mı diye sormak istiyorum.genelikle temizlik takıntısı olan bir kişi başka insanlarla temas etmek istemezler.temas edilen yer defalarca yıkanıldığı halde tatmin olunmaz.takıntılar devamlı rahatsız eder.böyle bir durum varsa,erkek arkadaşınızın size yakın teması olduğu için kendinizi kirlenmiş gibi hissedebilirsiniz.örnek verilirse,temizlik takıntılı biri otobüs de demirleri tutamaz.koltukda oturamaz.çünkü oralara diğer insanlarda değmiştir.erkek arkadaşınınızın da size yakın olması aynı etkileri yaratabilir.başka biri ile yakın temas kurmak sizin temizlik takıntılarınızla uyuşmuyordur ve bu yüzden kendinizi suçlu kirlenmiş hissediyorsunuz.eşyalarda onun dokunduğu ve hatırlattığı için aynı etkiyi yapıyor.
    bu durum değilse erkek arkadaşınıla aranızda kötü anlaşmazlıklar oldu.onu görmek istemediğiniz gibi eşyalarınıda görmek ve kullanmak istemiyorsunuz.onu hatırlattığı için.ona karşı kızgınlık duyuyor ve ellerinizi yıkama ihtiyacı duyuyorsunuz..
    bu şıklardan hangisi olduğunu siz belirtin lütfen..konudan ben bunları çıkardım.bence eşyaları atmaya da kıyamıyorsunuz.ikilemde kalmışınız.bence eğer birinci şık ise kesinlikle psikiyatriye gitmenizi öneririm..bu konuda yardımı olacak psikiyatrik yardımdır.

Karar Dönemi Nevermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    en derinden..

anladığım kadarıyla bir cinsel birliktelik yaşamışınız ve sonrasında çok pişman olup ona dair herşeyden nefret etmişiniz.
    içinizde ona karşı sevgi varsa Sex gayet doğal birşeydir ve zamanla bu durumu aşabilirsiniz.
    fakat birşey hissetmiyorsanız bu durum biraz sizde derin yaralara neden olabilir
    herşeyin ilacı zaman size tavsiyem destek almanız..