Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sesim Kız Gibiymiş

Karar Dönemi

Standart Sesim Kız Gibiymiş

……………………..
    Konu Emre_ tarafından (07-09-2018 Saat 09:46 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: kişisel

Banned
    Yer
    Heryer Hicbiryer

Kendinle barisik olman cok guzel. Onlarla beraber sende dalga gecer isen, bunun bir ise yaramadigini anlayip, vazgeciceklerdir. Senin sesinden kime ne hic takma bile .)

Karar Dönemi

Pollyannacılık bu gezegende bazen pek işe yaramıyor. Üzülürsün

Kısaca söylersem anlarsın bence, bunu ya fırsata çevir yada sorunu ortadan kaldırmaya çalış.

Karar Dönemi belgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam..daha küçük yaşlarda sesin hep incemiydi?yoksa yeni bir durum muı?ergenlikte geçiş durumlarında ses incelmesi olduğunu biliyorum ben .yani ses kalınken ergenlikte ses inceliyor.sonra tekrar kalınlaşıyor.başka bir sorunun olabileceğini de düşünürsek.doktora bir görün.boğazında veya hormonlarında sorun olabilir.böyle şeyler erken tedavi olunursa sana ilerde problem çıkartmaz.aklındaki sorulardan kurtulmuş olursun.bir an önce kulak burun boğaza git ve hormonlarını kontrol ettir.

Karar Dönemi

Daha yeni oldu ses inceleşmesi sordum ergenlikte normal miş ama
    Sınıfımdaki salaklar uğraşmasa tam olacak.
    Konu Emre_ tarafından (05-11-2016 Saat 02:59 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kelime dağarcığını geliştir. güzel cümleler kur.ses tonuna takılma.Sen önemsersen insanlar da önemser.bunu önemsemediğini kanıtlayıp akıcı konuşursan insanlarda unutur.Özcan Deniz'in ve Serdar Ortaç'ında öyleydi ama unutturdular.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Karar Dönemi Nevermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    en derinden..

belki bu söylediğime gülüceksin ama ben ciddiyim futbola merakın varsa maçlara git Tezahurat yap sesin açılır gürleşir ve bu sorun ortadan kaybolur.

Karar Dönemi

Futbolu pek sevmem basketbolu çok severim ama

Karar Dönemi

sayende çocuklar uyanacak kahkahalarımdan alacağın olsun taz ...lütfen tazı banlar mısınız ? çok güldürüyor engel olamıyorum.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Karar Dönemi

Daha oncede gordugum biseydi bile isteye actim izledim ... Taz banlandin kampanyasi acacagim ya sen ya ben
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Sayfa 1/2 12 SonSon