Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Hayalimdeki Kız Ve Aşk...

Karar Dönemi serena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Melankolik_Aşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen olmayacak diyorum vazgeçiyorum sonra bir yerde hayalime çok benzeyen bir kız görüyorum,o zaman neden olmasın diyip tekrar kuruyorum hayalimi.Bu kısır döngü onu bulamadan bitmeyecek sanırım
    bence hayalindeki kız sana ulaşılmaz göründüğü için onu bu kadar istiyosun gibi geldi senin istediğn kiz herşeyiyle senin hayal ettiğin bir psikoloğa yada psikiyatriye yardım alman iyi olur

Cahillik Dönemi balık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Melankolik_Aşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen olmayacak diyorum vazgeçiyorum sonra bir yerde hayalime çok benzeyen bir kız görüyorum,o zaman neden olmasın diyip tekrar kuruyorum hayalimi.Bu kısır döngü onu bulamadan bitmeyecek sanırım
    "Görüyorum" demişsin yani sadece fiziksel özelliklerine bakarak tekrar bu hayalin peşine düşüyorsun... Aradığın gibi bir kız var mıdır? belki de "benzerleri(tıpatıp aynısı değil ama kafandaki ütopyaya benzeyen andıran" yüzlerce vardır ama senin düşünce yapın çok sağlıklı gelmedi bana... Fiziksel beğenilerinin yanına kişilik özelliklerini de eklemişsin ve buna benzer bir aday arıyorsun, sence bu seni mutlu eder mi, bunun üzerinde bir düşün... Hayatına giren herkesi bu "hayal"le karşılaştırmana ve hemen hepsini yetersiz görmene sebep olur...Gerçekte bu fiziksel özelliklere sahip bir kız arkadaş seni mutlu eder miydi peki, beyni istediğin gibi olmasa? ya da kafası tam sana uygun olan ama fiziksel özellikleri böyle olmayan bir kız? Sen tüm beklentilerini bir bedende birleştirip aramaya koyulmuşsun ama şunu diyebilirim ki tarif ettiğine benzer bir kız dünyada olsa bile, senin kafandakilere tamamen uyan bir kız dünya üzerinde yok.(çünkü o hayalinde idealleştirdiğin -sana göre- tüm istendik özellikleri üzerinde toplamış ütopik bi tip) Bu yüzden insanları tanımadan önce kafada kriterler belirlememek gerek ben buna inanıyorum...
    Ya da belki şşu da var, sen bu kızın hayalini ve ona ulaşma olasılığını seviyorsun : )
    Hayatı emen karanlık.

Cahillik Dönemi balık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı balık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Görüyorum" demişsin yani sadece fiziksel özelliklerine bakarak tekrar bu hayalin peşine düşüyorsun... Aradığın gibi bir kız var mıdır? belki de "benzerleri(tıpatıp aynısı değil ama kafandaki ütopyaya benzeyen andıran" yüzlerce vardır ama senin düşünce yapın çok sağlıklı gelmedi bana... Fiziksel beğenilerinin yanına kişilik özelliklerini de eklemişsin ve buna benzer bir aday arıyorsun, sence bu seni mutlu eder mi, bunun üzerinde bir düşün... Hayatına giren herkesi bu "hayal"le karşılaştırmana ve hemen hepsini yetersiz görmene sebep olur...Gerçekte bu fiziksel özelliklere sahip bir kız arkadaş seni mutlu eder miydi peki, beyni istediğin gibi olmasa? ya da kafası tam sana uygun olan ama fiziksel özellikleri böyle olmayan bir kız? Sen tüm beklentilerini bir bedende birleştirip aramaya koyulmuşsun ama şunu diyebilirim ki tarif ettiğine benzer bir kız dünyada olsa bile, senin kafandakilere tamamen uyan bir kız dünya üzerinde yok.(çünkü o hayalinde idealleştirdiğin -sana göre- tüm istendik özellikleri üzerinde toplamış ütopik bi tip) Bu yüzden insanları tanımadan önce kafada kriterler belirlememek gerek ben buna inanıyorum...
    Ya da belki şşu da var, sen bu kızın hayalini ve ona ulaşma olasılığını seviyorsun : )
    bi de şuna da inanıyorum ki bu kafandaki tip ile ilgili daha burada anlatmadığın ama istediğin düşündüğün üzerine her gün bir yenisini eklediğin bir sürü özellik var : ) Tip'in gitgide idealleşmesi. İşte böylesine özel bir tip onu senin kafandaki ideal'e, gerçekte benzerini bulsan bile tatmin etmeyecek bir ideale dönüştürür. Çünkü onun gerçek hayatta karşılığı yoktur.
    Hayatı emen karanlık.

Karar Dönemi
    Yer
    Gaziantep

Bu hayalimde şöyle bir durum var.Aslında sadece güzel sarı saçlı bir kız istiyorum.Fiziksel özellikleri birebir aynı olamaz hayalle gerçeğin,bunun farkındayım.Aslında fiziksel özellikleri arasında taktığım tek şey yüz güzelliği ve sarı saç başka bir şey değil.Ancak benim yanımda olacak olana ihtiyacım var.Beni sevecek ve benimle her şeyi yapabilecek birine.Belki de bu hayali her gün kurmamın nedeni;gerçek yaşamda çıktığım 3 tane kızın da sırf önceki sevgililerini unutmak için, benimle çıkmış olmalarıdır.Benim yanımda kimse olmadı(sevgili manasında).Kimse takmadı beni.Ben hep takan ve üzülen taraf oldum.Bu yüzden bu hayali kuruyorum.Yani hayalimde istediğim:Benimle her şeyi yapan,beni gerçekten seven,sarı saçlı güzel bir kız.Bu çok mu zor?
    Yaptığım yanlışlardan pişman değilim,ama yanlış insanlar için yaptığım doğrulardan pişmanım...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12