Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aşırı duygusallık problemimi çözemiyorum ve çok zarar görüyorum lütfen yardım edin

Karar Dönemi

Standart Aşırı duygusallık problemimi çözemiyorum ve çok zarar görüyorum lütfen yardım edin

merhaba 3. yıllık bir ilişkim var.ve yaklaşık 1 yıldır kız arkadasıma asırı baglıyım onsuz hiçbişi yapamıyorum.her an onu düşünmekle geçiyo.aklım hep onda kalıyo bu yuzden yapmam gerekenleri yapamıyorum.ben çok hassasım kız arkadasım ise benim gibi değil.onun her hareketi beni olumlu yada olumsuz etkiliyo.en ufak bi terslikte veya bi bilinmezlikte çarpıntı yapıyo kalbim nefes alıp verişim değişiyo istemsiz olarak ve basım dönüyo.doktora gittim.sonucunda bana günlük 3 çeşit anti depresan verdi.kullanıyorum.mesela bugun göremedim onu bütün gün kalbim çarpıntı yaptı onu düşündüm hep.ben artık onu bu kadar çok düşünmek istemiyorum ona bu kadar bagımlı kalmak istemiyorum çnkü o benm gibi değil bu yuzden ben eziliyorum.çok güçsüzüm çok duygu yüklüyüm ve artık vücudum buna dayanmıyo.burada tam anlatamadım kendimi ama hastalık derecesinde.kız arkadasım belki dogru kişi değil ama ondan ayrılamıyorumda.olan bana oluyo kendmi harab ediyorum.tek suçum çok sevip onu çok düşünüyorum.eğer o da bana karsı bu kadar baglı olsa sorunun çözüleceğine inanıyorum.ama insanları değiştiremiyosun.o benim gibi değil.bana beni değiştirecek telkiinler uygulamalar lazım.artık değişmek istiyorum.güçlü olmak istiyorum.lütfen yardım edin.

Banned

onunla bir an önce evlen. evlenince düzelir.

Banned
    Yer
    utopia

Selamlar,
    Sizin bu kaybetme korkunuzun altinda yatan baska nedenler olmali.
    Ornegin;Daha once sevdiginiz bir insani kaybetmis olmaniz,yalnizlik ve yetersizlik hissi gibi..
    Doktora gittiginizi soylemi$iniz,aceba onun te$hisi ne oldu?

Karar Dönemi Bitkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bilgisayar koltuğu

Bu çocuk fena aşık .. (: değerini bilmeyen utansın ne deyim bu devirde zor böyle aşklar (:
    Olduğu 'kadar' olmadığı 'kader' ..

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı Bitkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çocuk fena aşık .. (: değerini bilmeyen utansın ne deyim bu devirde zor böyle aşklar (:
    Siz bunun a$k olduguna eminmisiniz Bitkin?

Karar Dönemi

kimene - tespitlerin çok doğru.ama fena da aşık hissediyorum kendmi.ama bu aşk değil başka bişi.ne yapacagım bilmiyorum.tek sıkıntım bu kadar takıntılı olmayım.kendimden korkuyorum vücudumun verdiği tepkilerden..

Yer
    Bilgisayar koltuğu

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz bunun a$k olduguna eminmisiniz Bitkin?
    Bi kısmı takıntıysada bi kısmı aşk ben böyle olduğunu söylüyorum durup dururken böyle şeyler hissetmez kimse karşısındaki kişiye bence psikolojik yargıları bazı yerlerde kullanmamak daha mantıklı bu bi duygu kaybetme hissi bu bendede var bu herhangi sevdiğin bi insana karşıda duyulabilir insan aşık olunca neler hissetmezki..

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı mtorun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimene - tespitlerin çok doğru.ama fena da aşık hissediyorum kendmi.ama bu aşk değil başka bişi.ne yapacagım bilmiyorum.tek sıkıntım bu kadar takıntılı olmayım.kendimden korkuyorum vücudumun verdiği tepkilerden..
    Bence de bu a$k degil ba$ka bisi
    A$k,bu kadar acitmaz insani,bu kadar caresiz du$urmez..
    Mutlaka partnerinizi seviyor,ona cok deger veriyorsunuzdur.Fakat sizin sorununuz a$k degil, ki bunun sizde farkindasiniz..
    Doktora gittiginizi ve size ilac onerisinde bulundugunu yazmi$tiniz.Tedavinize basladiniz mi?

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı Bitkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi kısmı takıntıysada bi kısmı aşk ben böyle olduğunu söylüyorum durup dururken böyle şeyler hissetmez kimse karşısındaki kişiye bence psikolojik yargıları bazı yerlerde kullanmamak daha mantıklı bu bi duygu kaybetme hissi bu bendede var bu herhangi sevdiğin bi insana karşıda duyulabilir insan aşık olunca neler hissetmezki..
    Psikolojik yargilarda ben bulunmuyorum sevgili Bitkin.Arkada$imizda durumun vehametinin farkinda ve tedavi icin bir uzmana gitmis ve kendisine ilac recete edilmis..

Yer
    Bilgisayar koltuğu

Ben bulunduğunuzu kastetmedim zaten kendi görüşümü söylemiştim

Sayfa 1/2 12 SonSon