6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: hayallerimle basım dertte (yardım lütfen)

Karar Dönemi

Post hayallerimle basım dertte (yardım lütfen)

merhaba benim hayaller le ilgili bi sorunum var cogu zaman kendimi hayallimde bir sahsın yerine koyuyorum ve hiç olmamıs bir seyi izah ederken zihnimde kendime geliyorum örnegin universitede final sınavına gidicem ama kaza gecirdigim için gitmeme olsalıgım var ama ne yapıp edip gidiyorum sonra üniversite hocasıyla aramda su diyalog geciyor

... neden geldin sınava girmene gerek yok tu

ben:kendimi denemek istedim calıstım acaba kac alırım diye geldim
    ...sen gelemeseydinde gecerdin puanların yetiyordu
    ben:sorun şimdi surda : ben üniversite ögrencisi değilim

hayallerimde o an ne düşünüyorsam o oluyorum kendimi birisiyle zihnimde ya celişirken ya izah ederken buluyorum hep te yanlız oldugum zaman oluyor bu bir ARKADAS YAZMIS MÜZİK LE KENDİMDEN GECİYORUM ONADA GEREK YOK BENDEcosuyorum

ama konusmuyorum kendime zarar vemiyorum genelde pc basında oluyo bu veya yatarken ama sonrasında kafam cok rahatlıyo dusuncelerden arınıyorum kendime geldigimde hafif bir tebessüm oluyo( yok daha neler gibi .iyice kafayı yedim gibi

bu bir hastalık mı veya belirtisimi hastalıksa tedavisi var mı yardımcı olacaklara şimdiden tsk ler

Karar Dönemi atacannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seni rahatlatıyorsa ne güzel işte..
    Benim ' iktidar ' Olduğum Yürekte Kimse ' ihtiLaL ' Yapamaz..! Kimse Benim Mecburi istikametim DeğiL. Bende Kimsenin Cıkmaz Sokağı DeğiLim...
    " BAKIN İŞINİZE ..."

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Hayal kurmak iyidir bende çok kurarım ama gerçekle hayallerini ayırabilmen lazım onun dışında şu hayal kurduğum kişi olma olayı da tehlikeli gibi bence bir yardım al.
    No matter gay, straight, or bi,
    Lesbian, transgendered life,
    I'm on the right track baby,
    I was born to survive.

Karar Dönemi

Örnek çok enteresanmış gerçekten. O üniversite öğrencisi nerden çıkıyo kaynağı çok merak ettim gerçekten. Birşey okuduktan sonramı yoksa çevrende biri varda onun yerinemi devam ediyosun o hayalde merak ettim

Karar Dönemi

her hangi bir dizi olsun okudugum kitap olsun o an ilgimi ceken seyin yerine kendimi koyuyorum kıyaslama yapıyorum ben olsam acaba nasıl yapardım gibi sonra hayaller hayaller sonrası malum tabi üniversite ögrencileriyle ilgili sınavdan kırma yolları adlı bir video izledim aklıma geldiginde dusunurken hayale daldım sonra o malum olay oldu işte acaba kendimi baskalrının yerine koyarak) baskasının yerinde olsam nasıl yapardım gibi kendimle muahkeme mi yapıyorum bunun sebebi ne olabilir eksik kalma mı kendini tatmin etmemi nedir ne değildir acıkcası bilemiyorum ama endişeliyim her ne kadar hayal kurup rahatlasamda

Karar Dönemi

Hayal kurup rahatlasam da demişsin, kurmadığın da sanki genelde rahatsız olduğun bir durum var gibi anlaşılıyor, düzenli olarak her gün bunları yaşıyorsan profesyonel yardım alsan iyi olur