Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: Bir Tecavüz ve Mağdurunun analizi

Banned

Alıntı dunganga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben mesleğim itibarıile pek çok tecavüz maduru görüp pek çok tecavüzcü yakaladım. tecavüz madurları hakkında söyleyebileceğim, bitik vaziyette oluyorlar artık hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağı anlaşılıyor, yaşayan ölü gibi oluyorlar ruhları yara alıyor. öldürülmüş olsalar okadar zarar görmezler o derece. anlatılamaz.

tecavüzcülere gelince. bunları içeri atıyoruz birkaç seneye çıkıyorlar, hatta hastanelerde kırallar gibi bakılıp sözde tedavi edileni bile var. ama ben bunnarı tanıyorum bunlar hasta ruhlu asla düzelemezler, serbest bırakmak demek bir hayatın daha sönmesi demek. teşke kanunlar bunları adalete tesl,im edeceksiniz demese teşke beynine sıkın bunların dese adalet. tecavüzcüler sadece o şekilde cezalandırabilinir. başka çaresi yoktur.
    amerikada tecavüzcülere kimyasal kısırlaştırma uygulanıyor.

Hikayede çok fazla tutarsızlık var ve ben durumu kızın ailesine en azından annesine anlatmayı planlıyorum bunu kaldırabilirmiyim bilmiyorum kızın ciddi bağlanma problemi var yani birisi ona güzel şeyler söylediğinde kendini kaptırıp gidiyor.Hiç bir şekilde yaptığı söylediği şeyleri sorgulamıyor.Örneğin benimle beraberken şuan ne söylesem yapıyor çok fazla itaattar durumu geliyor.

Tecavüz durumu sanırım ispatlanamayacak gibi zira hiç bir delil yok,adamın yaptığı yanına kar kalıcak eğer bu olay doğruysa ve diğerlerinede yapmaya devam ediyor nereye şikayet edebilirim bilmiyorum.

Banned
    Yer
    utopia

Hikaye tutarsiz, siz tutarsiz.. Bence de siz bu hikayeyi yeniden kurgulayin, biz sil bastan tartisalim

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hikaye tutarsiz, siz tutarsiz.. Bence de siz bu hikayeyi yeniden kurgulayin, biz sil bastan tartisalim
    Kurgulayın derken bunu benim kurguladığım bir olay olarak mı görüyorsunuz.Eğer öyleyse ya benim bunu yazdığım yer yanlıs yada siz yanlıs yerdesiniz...

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Öyle demek istemedi sanırsam sadece bir anlık öfke sinir üzüntünüzle olayları yalnış aktardınız düzeltin eksik olmadan öyle yazın bizde öyle tartışalım demek istedi.
    No matter gay, straight, or bi,
    Lesbian, transgendered life,
    I'm on the right track baby,
    I was born to survive.

Kusura bakmayın bilgisayar başında olamadığımdan dolayıo bakamadım,herşey anlattığım gibi sinirle yazmadım süreç aynen böyle ama beşkide ben konduramadığım için gerçekleri görmek istemiyorum..

Karar Dönemi

Sırf Bu konuya cevap yazmak için üye olduğumu belirtmek istiyorum öncelikle ....

Rainrain3535 üstad 31 yaşındasın, ama daha önce sanırım hiç kız arkadaşınız olmadı olduysada 1 veya 2 tane kısa süreli oldu; bu o kadar bariz ki...
    Yani kızın nasıl bi kız olduğunu zaten söylemişsin; Herşeye çabuk inanan gel deyince gelen git deyince giden saf bi kız diyosunuz. Kız dediğin azcık ağırdan satmalı kendini herşeye tamam diyosa orda bir sorun vardır. Neyse.
    Asıl mevzu "tecavüz" olayı. Ortada tecavüz felan yok. Kimse yolda gördüğü kişinin evine gitmez 2. 3. buluşmada... Sabah kahvaltısında Evlilik konuşmaları kur yapmalar felan, akabinde akşam yemeği ve seksle sonlanan ilişki var ortada. Şimdi buna Tecavüz dedi anladık; ya sonrası ? Herhalde güzel geldi ki sürekli gidip adamla yatmış 14 ay boyunca ? Yahu yapmayın lütfen biraz uyanık olun ...

Facebooktan tanıstığı halde sana yalan söylemiş, tanımadığı insanlar varmış falan filan... Bahse girerim o facebook u biraz daha karıştırsan bi dünya daha şey bulursun.

Sana net bir cevap : Sakın o kızla evlenme .

Saygılarımla.

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345