Sayfa 1/5 12345 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bir Tecavüz ve Mağdurunun analizi

Standart Bir Tecavüz ve Mağdurunun analizi

Aylardır Tecavüz hayatımın bir parçası oldu çünki aşık olduğum o kız malesef zamanında böyle bir olayın içine düşmüş ve bunu devam ettirmiş.

Nereden nasıl başlasam bilmiyorum ama şunu söylemek istiyorum aşık olduğum kız gittiğim kursta belli bir zaman takip ettiğim ve bu güne kadar hiç bu kadar hayran oldugum birisini bulamadığım birisi.Ben 31 o ise 23 yaşında(imam hatip mezunu babası din görevlisi ve ülkenin iyi üniversitelerinin birinden mezun).Kendisiyle tanımak istediğimde onunda benimle tanısmnak istediğini hemen farkettim aslında ve tanıstık günlerimiz güzel geçiyordu benden 2 defa durup dururken ayrılmak istedi birincisinde 1 saat sonra yine kendi aradı seni tanımak istiyorum diye ikincisindede 1 hafta sonra aradı.Ve ondan sonra devam ettik ben ansızın ailemle tanıstırdım ve cok mutluydum boyle bır kız buldugum ıcın.

Sonra bir gün evlilik konusu acıldıgında bana yazdıgı bır mesajda benım buyuk bır sınavım oldugunu ve bu sınavdan ya gecıp yada kalacagımı kaderımızı bu sınavın belırleyecegını soyledı ve gıttım yanına,kız bır sure bır sey anlatamadı ben saka yollu yoksa tecavüzemı ugradın dedıgımde malesef dogru tahmınede bulunduğumu anladım kısa bır sure agladı unıversıte yıllarında yolda gordugu bırıne adres sordugunu ve kısının bız ıslamı bır vakıftan burs verıyoruz vaadıyle kendısının telefon numarasını aldıgını ardından adamın bu ve bır arkadasına form doldurmak ıcın dısarıda bulustuklarını adamın daha sonralarıda telefonla kendısını arayarak cok guvendırıp kendısıne hoslandıgını soyledıgınden bahsettı.bır keresınde sabah adamın evıne kahvaltıya gıtmıs adam kendını dındar gosterıp neler neler anlatıp kızı kalndırmıs.Bu adam bakanlıkta calısan bırısı ustune ustluk ve zamanında mıllet vekıllıgı ıcın az oy sahıbı bır partıden aday olmus kazanamamıs.

Adam ok kadar guvendırmıs ve kandırmıskı bır aksam yıne evıne cagırmıs ve kız arkadasım gıttigınde ansızın adam tecavuz etmıs ve olan olmus malesef ardından adam yıne sakın sakın,bır sey olmaz herkezın basına gelıyor evlenebılırız senınle vb laflarla kızı sakınlestırmeye calısmıs.Kız arkadasım ozamanlar sıkayet ne demek bılmıyordum kımsem yoktu yapayalnızdım burda dıyor.neyse sonra adam tekrar aramıs ve kızı yenıden cagırmıs ve kız gıtmıs evıne yenıden (kız artık kızlıgını kaybettıgı ıcın kendını zorunda hıssedıyor tek kurturulusu adamda goruyor adam ne derse yapıyormus.)neyse 8 ay gıbı bır sure adam 2 haftada bır arayıp cagırıyormus bu kızda zamanla adama baglı hıssettıgınden arıyormus zaman zaman,hatta kızın arkadaslarının bu kızın babası yasında bırıyle neden bırlıkte oldugunu anlayamıyorlarmıs,bır sure sonra kız adamın evınde cocuk resmı gormus adam bosandıgı esınden oldugunu soylemıs ama adam evlı ozamanlar bu bır sure kuslük olsuturmus kızla adam arasında sonra adam alttan gırmıs ustte cıkmıs yıne kızı kandırmıs ama bu sefer daha seyret ayda bır gorusmeye baslamıslar 6 ayda boyle gecmıs sonra bır gun adamın telefonunu bır bayan acınca bu olay tamamen bıtmıs.kızı daha sonra bır kere dısarıda gorusmek ıcın cagırmıs ve gorusmusler helallık falan ıstemıs sonrada bır defa daha cagırmıs ama adam gelmemıs kızı yıne eve cagırmıs kızda sınırlenıp gıtmıs ve adama hakaretler etmıs cıkarken adam yenıden sahıp olmaya calısmıs kız bu sefer buyudugu ve cesaret geldıgı ıcın bagırmaya baslamıs ve cıkmıs gıtmıs,sonrada adam zaman zaman aramalarına devam etmıs ama kız gıtmemıs,

Kız bana bunları parca aprca anlattı yanı

ilk asamada tecavuz oldu dedı ve bana adamın evı dıye baska bır yer gosterdı
    ıkıncısınde tecavuz oldu gorusmeye devam ettım ama 1 gece adamın yanında kaldım en con 8-10 kere gorusmusumdur dedı
    ucuncusunde ıse genel cerceveyı anlattı daha sonrakı zamanlarda zorlamamla ayrıntıları anlattı.

Ben artık ne yapacagımı sasırdım boyle bır durumun olması mumkun mu?

Nasıl bır adalettır bu?

anduril
    Guest

size pm atıyorum lütfen kız arkadaşınızın bana ulaşmasını sağlayın

Özelden size pm attım ama dediğim gibi aslında o bu durumu unutmuş hatta çok mutlu taki bana anlatana kadar şimdi ben çıkarıyorum sorunları hatta olayın doğru olup olmadığı konusunda endişeleniyorum.

Banned
    Yer
    utopia

Bu hikaye de garip olan seylermi var,banami oyle geldi?
    Ornegin:
    -Kiz arkada$iniz size bir sinavdan bahsediyor,sizin akliniza direk tecavuz geliyor.
    Bu cok enteresan geldi bana..
    -Adam,kiz arkada$iniz guvenini kazanmi$.Oylesine bi guven olu$mu$ ki,olay evde sabah kahvaltilari, aksam yemeklerine kadar ilerlemi$.Ve adam aniden"tecavuz" etmi$..
    Bu aniden tecavuz, nasil bir durum oluyor,bunuda anlamakta zorlandim..
    -Kiz arkadasina evlilk vadi var,bu yuzden gorusmeler devam etmis..
    Ama diger yandan caresizlikten gorusuldugu idda ediliyor..
    Uzgunum, ama bu hikaye konusunda ben yorumsuz kalsam daha dogru olucak..

Aklıma direkt tecavüz gelmiyor,ben yanına gittiğimde 20 dk kadar bir süre soyleyemedı ben ısrar ettıkce soylemedi bende şaka yollu tecavüzmğ yoksa diye güldüm ama malesef doğru cıktı.
    -Adam hatta babası yasında aralarında 18 yas fark var en az,evet hatta sabah kahvaltısına form doldurdugu arkadasıyla beraber gıdıyorlarken kız vazgecmıs donmus ama bu gıtmıs.Bır aksam kız yıne adamın evıne gıtmıs ama adam cok guzel laflar kendını cok dındar gostermeler devlet kurumunda calısıyor,bır partıden mıllet vekılı adayı olmalar kıza cok guven vermıs ve kızında ılgı gormek hosuna gıtmıs.Ve adamın evıne gitmiş ve bu olay gerçekleşmiş.
    -Bu evlilik vaadi kahvaltı esnasındada var hatta biz seninle imam nikahıyla yasayalım soyle yasayalım boyle yasayalım ben sende cok hoslandım.(ama bu kız gercekten saf ınsanlnarın agızlarından cıkan seylere cok guvenıyor ve Allah kitap dedinmi ağzı acık bakıyor dınlıyor konusmayı cok sevıyor siyasetı vakıf dernek ıslerını cok sevıyor)
    Olay olduktan sonrada evlenebılırız gıbı laflar edıyor adam ve yıne cok ıyı konusmalar yapıyor kız zaten saf.

Ben yorum yapmayın diye değil fikir almak için yazdım lütfen yorumlarınızı rica ederim.Ben çok sevdiğimden gerçekleri göremiyor olamıyorbılırmıyım?

Hatta dava acıcaktık olaylar aynen anlattıgım gıbı dıyor eger yalan soylese hukukı bır ıse gırermı durum?

Karar Dönemi serena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sana 2 sorum var bu kızın böyle bişey yaşaması seni rahatsız ediyomu o bu durumu atlatmış sende bunu atlatabilcekmısın ilerde bunu sorun edicekmısın sen

Alıntı serena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana 2 sorum var bu kızın böyle bişey yaşaması seni rahatsız ediyomu o bu durumu atlatmış sende bunu atlatabilcekmısın ilerde bunu sorun edicekmısın sen
    Ben bu olanları kafamda şekillendiremiyorum nasıl olurda boyle bır kızın basına gelır dıye,cunkı arkadaslarınıda tanıyorum ve hepsı bası ortulu kapalı ve dınlerıne cok duskun ınsanlar,hatta bır tanıdıgımıza actık konuyu yardımı olabılırmı dıye o kısı hala saka yapıyoruz sanıyor.

Ben buna alısırmıyım bır sey dıyemıyorum bazen normal oluyorum bazen cok kotu oluyorum...İş hukuksal boyuta kadar gelıcekti ve bu kız yalan soyluyor olsaydı kacardı bu pozisyonda eger tecavuz olmasaydı.

Alıntı karamelekhz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede...
    Eve gitmeler felan...ve şimdi mutlu olmalar...Bulmuş seni kafasına göre...yaşadıklarınıda Tecavüz olarak tanımlıyor.Hani bir kere olsa dicem tamam...
    Bu kız en ufak seyle mutlu olabılen bır kız cocuk gıbı,test cozerken test bıtınce sayfayı cevırıp arkadasına cocuk gıbı resım yaparken gordum,evde hat sanatı calısıyor,dolmusta bırı yer verdıgınde ay ne kadar ıyı bırı dıyor.dun aksam arkadaslarını ozledıgınden bahsettı..

Karar Dönemi serena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rainrain3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu olanları kafamda şekillendiremiyorum nasıl olurda boyle bır kızın basına gelır dıye,cunkı arkadaslarınıda tanıyorum ve hepsı bası ortulu kapalı ve dınlerıne cok duskun ınsanlar,hatta bır tanıdıgımıza actık konuyu yardımı olabılırmı dıye o kısı hala saka yapıyoruz sanıyor.

Ben buna alısırmıyım bır sey dıyemıyorum bazen normal oluyorum bazen cok kotu oluyorum...İş hukuksal boyuta kadar gelıcekti ve bu kız yalan soyluyor olsaydı kacardı bu pozisyonda eger tecavuz olmasaydı.
    aslında böyle şeyler en çok dine yatkın olan kişilerin başına gelir nedeni dini insanlar kendilerini yeniliklere kapatıyolar yada kötü insanların olabilcegini pek düşünmezler kendin söyledin kızı inandırmak için herşeyi yapmış öyle insanlar varki dışta adeta dini biri gibi gözükür ama içi islamın i bile yoktur sana bir örnek isim cübbeli ahmet hoca adam dışarda allah allah diyodu içinde allahın a bile yok

Alıntı serena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında böyle şeyler en çok dine yatkın olan kişilerin başına gelir nedeni dini insanlar kendilerini yeniliklere kapatıyolar yada kötü insanların olabilcegini pek düşünmezler kendin söyledin kızı inandırmak için herşeyi yapmış öyle insanlar varki dışta adeta dini biri gibi gözükür ama içi islamın i bile yoktur sana bir örnek isim cübbeli ahmet hoca adam dışarda allah allah diyodu içinde allahın a bile yok
    Basta soyledıgıne katılıyorum ancak en son verdıgın ornek hala hukuksal surecte o yuzden bır sey demıyorum.

Sayfa 1/5 12345 SonSon