9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Nişanlım beni çileden çıkarıyor İMDAT lütfen yardım edin!!!!!

Karar Dönemi

Angry Nişanlım beni çileden çıkarıyor İMDAT lütfen yardım edin!!!!!

Arkadaşlar
    2 yıllık birlikteliğin ardından nişanlandık kısa bir zaman sonra da düğünümüz var.
    Ancak nişanlım artık düğünün stresinden ve başka şeylerden dolayı çok değişti.
    Ya arkadaş artık kıza ne söylersem altında kötü bir şeyler çıkarıyor.
    Gündüz konuşuyoruz iyi hoş gece oluyor uyutmuyor. Gecenin bir yarısını telefonda konuşuyoruz.
    Yok sen bunu söylemiştin bu ne demek beni evinize kabul görmüyormusun falan gibi konuşmalar geçiyor.
    Anlatıyorum işte hani seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun falan gibi şeyler söylüyorum. Ancak faydası yok
    Yok bir süre görüşmeyelim falan gibi şeyler söylüyor. Kendisini şöyle tarif edebilirim.
    Çevresinde renkli bir kişiliğe sahip sevilen esprili güleç bir bayandır. Ama ona kırıcı bir şey söylerseniz asla unutmaz
    Yani affetti dersin ama birgün tutar söyler. Ayrıca en ufak şeyi aşırı kafasına takar, bir şeyi çok detaylı düşünür.
    Özellikle gece yattığında daha çok detaylı düşünüp kafasında kuruyor kuruyor ve bu da onu karamsarlığa sürüklüyor.
    Yok bütün sevinçlerim her şeyim yarım kalacakmış gibi sanki sonumun geldiğini hissediyorum gibi şeyler söylüyor.
    Böyle olunca da çok sıkılıyorum ve bazen artık bitmesini istiyorum. Ne yapmalıyım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum…

Banned
    Yer
    utopia

Anladigim kadari ile;ni$anliniz, mukemmeliyetci bir ki$ilik yapisina sahip..Evlilik fikri onu korkutuyor ve surekli tedirdin bir ruh haline sokuyor onu..Sizin davranislarinizi,ona verdiginiz tepkileri olcerek, aldigi bu kararin dogrulugundan emin olma cabasinda sanirim..

Banned

bu duruma basitçe kapris denir. bu ilişkiyi yürütmek çok zordur.
    yol yakınken geri dön ve onunla sakın evlenme.

Whisper
    Guest

Alıntı ridak82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar
    2 yıllık birlikteliğin ardından nişanlandık kısa bir zaman sonra da düğünümüz var.
    Ancak nişanlım artık düğünün stresinden ve başka şeylerden dolayı çok değişti.
    Ya arkadaş artık kıza ne söylersem altında kötü bir şeyler çıkarıyor.
    Gündüz konuşuyoruz iyi hoş gece oluyor uyutmuyor. Gecenin bir yarısını telefonda konuşuyoruz.
    Yok sen bunu söylemiştin bu ne demek beni evinize kabul görmüyormusun falan gibi konuşmalar geçiyor.
    Anlatıyorum işte hani seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun falan gibi şeyler söylüyorum. Ancak faydası yok
    Yok bir süre görüşmeyelim falan gibi şeyler söylüyor. Kendisini şöyle tarif edebilirim.
    Çevresinde renkli bir kişiliğe sahip sevilen esprili güleç bir bayandır. Ama ona kırıcı bir şey söylerseniz asla unutmaz
    Yani affetti dersin ama birgün tutar söyler. Ayrıca en ufak şeyi aşırı kafasına takar, bir şeyi çok detaylı düşünür.
    Özellikle gece yattığında daha çok detaylı düşünüp kafasında kuruyor kuruyor ve bu da onu karamsarlığa sürüklüyor.
    Yok bütün sevinçlerim her şeyim yarım kalacakmış gibi sanki sonumun geldiğini hissediyorum gibi şeyler söylüyor.
    Böyle olunca da çok sıkılıyorum ve bazen artık bitmesini istiyorum. Ne yapmalıyım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum…
    Once ne istediginize karar vermelisiniz.Gercekten bitmesini mi istiyorsunuz?Yoksa cok daraldiginiz zamanlarda mi istemeden boyle dusunuyorsunuz?Ben insanlari anlamiyorum.Kolunuz,basiniz migdeniz agrisa hemen doktora kosuyorsunuz ama ruhsal bir rahatsizlik oldugunda hemen ya birilerinden akil almaya calisiyorsunuz ya da google amcamiz herseyi biliyor ya! solugu bu ve benzeri yerlerde aliyorsunuz.Ben buraya gelen her insandan once biz uzman yardimi aldiniz mi? sorusuna karsi evet cevabini duymak istiyorum.Olumlu yada olumsuz her yonuyle bir evet...Simdi bana maddi imkanlar ile baslayan bir cumle kurarsiniz ama bende ceptelefonunuzun markasini,en son hangi kafede ne yiyip ictiginizi.en son nereden hangi alisverisi yaptiginizi,sigara kullanip kullanmadiginizi, vs... sorarim
    Konu Whisper tarafından (08-05-2012 Saat 08:38 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Evet arkadaşım tamda senin dediğin gibi sanırım bayanlar erkeklere göre biraz daha zor atlatıyor bu dönemi, evden ayrılıp yeni bir yere yeni bir aileye alışma süreci bayağı sancılı oluyor.
    Bizim öyle ayrılma gibi bir düşüncemiz yok ama özellikle son 3 hafta kala düğün stresi olsa gerek bayağı bir agresifleşti. Bugün konuştuk biraz sert çıktım seni tanıyamıyorum sen bu değilsin falan gibi bir tepki koydum.
    Daha sonra haklısın bende bazen kendimi tanıyamıyorum. Özellikle şu dönemi atlatana kadar biraz mazur gör beni çok yüklenme falan dedi bende tamam dedim.

Banned
    Yer
    Heryer Hicbiryer

Alıntı karamelekhz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olumsuz yaklaşımlar bazen çok fayda getirir.Mustafa aklındakini direk söyledi.Yada şöyle demeliydi Mustafa...İlişkinizi geleceğiniz açınızdan tekrar değerlendirmelisiniz.Kimin kimi ne şekilde doğru değerlendirdiği bilinemez.Çünkü yaşanan ilişkinin içinde değiliz.İnsanların kararlarında etkili olmak istemiyorsak Forumu kapatmamız gerek...Çünkü Formlarda her çeşit yorum olabilir.
    Arkadaş zaten bitmesini istiyorum düşüncelerine kapılmış.Böyle bir kıza zaten tedavi kabul ettiremezsin.Zaten bu forumdaki herkes hemen doktor tavsiye eder...Bencede zaman içinde bu ilişkiyi bitir...
    Dugunu olucak bir kisinin yogun stres yasamasi cok normal, belliki karsidan yeterince guven alamamis, bazi endiseleri var, ne tedavisinden bahsediyorsunuz .))

Banned
    Yer
    Heryer Hicbiryer

Diger tarafta tahammulsuzluk var gibi : ) Oda bunalmis yardim ariyor, fikir soruyor.

dreamer8
    Guest

Varlıkları bir dert, yoklukları başka bir dert. Allah sabır versin, işin zor. Kötü alıştırmışsın. Günde 3 saat telefonda konuşacak kadar bağımlılık, takıntı hali işte böyle katili oluyor ilişkilerin. Paranoyak ve kıskançlık delisi, aşırı gururlu, karşıdakinin patlama noktasına kadar umursamadan kaşıyan kadınlar dünyayı zehir eder adama. Tatlı olabilir, sevimli olabilir, bunların hatrına o aptallıklarına katlanıyor olabilirsin ama metalden değilsin, limitlerine ulaştığında "yere batsın" diyeceksin. Yürümezse, ayrılıkla noktalanırsa şaşırmam. Belki de iki dulsunuzdur şu saatlerde.

Karar Dönemi

Alıntı Taz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nişanlın gerçekten çok ilginç birisiymiş, bahsettiğin şeylere daha önce hiçbir bayanda rastlamadım!
    seni takdir ediyorum (=
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar