Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Çocukken Yakın Akrabamızın Tacizine Uğradım

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı sevdalinka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada hacıdan hocadan bahseden olmadı tamamen konuyu çaptırıyorsun .ben bi olayı kabullenemiyosam uzman bana ne kadar yardımcı olabilir ilaçlarla mı yoksa aklıyla mı

kişi önce kendini yoklamalı, yaşadıklarını kabullenmeli, gücü varsa savaşmalı ,en büyük destek kişinin kendi çabasıdır çünkü .

örnek veriyorum ben çekingenliğim için uzman yardımı alıyorum tedavi süreci şu şekilde gelişti . konuştuk biraz , bi ilaç yazdı kullandım mide bulantıları baş ağrısı unutkanlık vs etkiler yaptı tekrar gittim yine konuştuk şikayetlerimi ekledim ilacı değiştirdi kedi gibi uysallaştım anlamsız bir mutluluk oldu içimde daha bi uzaklaştım insanlardan . sonuçta elime bişey geçmedi şimdi başka bi uzmandan yardım alıyorum bi ilaçta o yazdı hala bi gelişme yok bu kadar kurtulmak istediğim halde neden başarılı olamıyorum sence ? psikoloji çok karmaşık bir alan çünkü her bireyde farklılık gösterir her tedavi aynı sonuçları vermez bunu demek istedim ama söz geldi hacı hocaya çok enteresan gerçekten
    Siz bir onceki yazinizda;"Psikolojik sorunlarda, uzman yardimci olamaz".Dediginiz icin, ben alternatifler sundum sadece..
    Hala ayni kIsIr donguden cikamiyoruz.Uzman denildi zaman; neden sizlerin aklina ilk gelen sey ilaclar oluyor hic anlamis degilim..
    Siz, psikoterapi.terapist,psikoljik danisman gibi terimleri sanirim hic duymami$ olmalisiniz ki, direk bu tip tepkiler veriyorsunuz..
    Neyse uzatmanin anlami yok sanirim.Ben ne dersem diyeyim sizler nasilsa bildigini okuycaksiniz..

kafama göre almıyorum dimi bu ilaçları onları da bir uzman öneriyor ek olarak takviye yani bencede uzatmanın alemi yok anlamak istediğin gibi anlamakta ısrarcısın

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı sevdalinka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafama göre almıyorum dimi bu ilaçları onları da bir uzman öneriyor ek olarak takviye yani bencede uzatmanın alemi yok anlamak istediğin gibi anlamakta ısrarcısın
    Umarim en kisa zamanda sagliginiza kavu$ursunuz..
    Saygilar..

Banned

çok üzücü şeyler bunlar çok... nasıl bir dünyada yaşıyoruz böyle ?

***duyGu yOk***
    Guest

Alıntı palmiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 yaşında babam tarafından çok yakın olduğumuz akrabamızın bir kaç defa tacizine uğradım. bunu hiç kimseye anlatamadım.

t
    bu tarz durumlar her yaşta insanın başına gelebiliyor maalesef. istemeyeceği, kabul edemeyeceği şeyler yaşayabiliyor insan. çok kötü

Sayfa 3/3 İlkİlk 123