6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Lütfen yardım edin tarzı başlıklar

anduril
    Guest

Exclamation Lütfen yardım edin tarzı başlıklar

Yahu arkadaşlar gerçekten kimse mi forum kurallarını okumuyor.. hadi üye olurken okumadınız sonradan da mı okumuyorsunuz!

Alıntı yapıyorum:

37. Doğru konu başlığı seçiniz: Yardım istediğiniz mesajlarınızda, "ACİL YARDIM" veya "YARDIMA İHTİYACIM VAR" gibi başlıklar kullanmak yerine, sorunu kısaca belirten başlıkları kullanmalısınız. Düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işlemini etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Çoğu yeni üye foruma kaydoldukları anda böyle başlıklar açıyor.. İnanın içimden okumak gelmiyor.. Çünkü konuyla ilgili gram bilgi yok başlıkta
    psikoloji gende gittim son 1 ayda yardım edin-acil yardım edin gibi açılmış başlıklara bu forum kuralını copy paste ettim
    bakalım belki birilerinin ilgisini çekerde başlık açmazlar birdaha.. ee bizim sitede daha az bu başlık açıldığından burdada aynı işlemi yapamadım
    neyse bu başlıkta belki ilgi çeker

Karar Dönemi atacannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaw anducan insanların o bozuk psikoloji ile ne yapacaklarını bilmiyorlar bir yerden de olsa ufak yardım bekliyorlar. O durumda olan insan forum kurullarına bakmaz
    Benim ' iktidar ' Olduğum Yürekte Kimse ' ihtiLaL ' Yapamaz..! Kimse Benim Mecburi istikametim DeğiL. Bende Kimsenin Cıkmaz Sokağı DeğiLim...
    " BAKIN İŞINİZE ..."

Banned
    Yer
    utopia

Her iki siteyi de, bu kadar yakindan takip edip, bu aydinlatici uyarilarda bulunman site yonetimini ve uyelerini eminim ki cok mutlu etmistir Anduril..Uyarilarini dikkate alip, o tarz basliklar acariz artik

Karar Dönemi

bence de o bozuk psikolojiyle panik içinde yardım istiyor insan. hoşgörmek lazım.

anduril
    Guest

Alıntı zorakiyaşam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ilgi çekici ne varsa yazmaları uygun. çünkü site ölmüş zaten. kimse girmiyor ki? bir başlığıma tek bir kişi yanıt verdi. günlerdir duruyor orada. öteki başlığıma tepki yok. olabilir, beğenilmemiştir. ama anasayfayı takip ediyorum diğer konular da yanıt alamıyor. böyle bir sitede oturup başlık cinsini tartışmak komik.
    hep böyleyse muhtemelen üyeliğimi sildiririm.
    Bakın çoğu forumda olduğu gibi bu forumdada bahar aylarında aktif üye sayısı azalır, paylaşım azalır, vs. azalır.. daha yeni üye olmuşsunuz ben ekim ayından beri üyeyim ve kış aylarında burada başlıklar başlık üstüne açılırdı chatBox full dolu olurdu ve sürekli üye artışı olurdu.. henüz gelmişken şikayet etmeniz anlamsız

anduril
    Guest

Alıntı zorakiyaşam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geldi bahar ayları gevşedi gönül yayları diyorsunuz yani. kışı mı bekleyeceğim? ne saçma.
    yahu bunun kışı beklemekle bir alakası yok bahar aylarında 1.si öğrenciler sınavlara hazırlanır LYS ve finallere 2.si tatile hazırlanır yaz aylarında genelde nerdeyse hiç üye girmez foruma çünkü herkes tatilde kimse sıcak havada evde forum başında beklemez (ben hariç)
    isterseniz kışı beklemeyin siz bilirsiniz.. ben sadece forum neden bu kadar boş bunun açıklamasını yaptım size