Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: ölüm korkusu ve sıkıntılar

Whisper
    Guest

Alıntı mslmu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamun aleykum benim sorunum sürekli ölüm korkusu evet sürekli ölümü düşünüyorum ve fiziksel olarak rahatsızlıklar yaşıyorum
    1 baş dönmesi dengesizlik hissi sersemlik hissi (sürekli oluyor)
    2bacaklarda güçsüzlük hissi sürekli var
    3 göz altlarında çökme ve morluklar
    4 dalgınlık unutkanlık
    5 iki gögüs ortasında baskı hissi ve nefes almama evet ben nefes almıyorum
    6 burunda incelme
    7 dışarı çıkamama gezmeme
    8 kalb ağrısı
    9 eklemlerde ağrı sızlama
    10 geleceğe ait hiç bi şey düşünememe
    artık herşeyden bıktım usandım ölmek istemiyorum gözlerim kaşınıyor kendimi tanımaz oldum takatım kalmadı rüyamda hep ölülerle uğraşır oldum kabızlık problemi başladı hiç bi şeye ilgi duymuyorum evde hep yatıyorum ölürsem evde öleyim diye ne olacak benim halim bi sitede ölüm belirtilerini okuyunca iyice kendimden geçtim işte o sitedeki belirtiler
    kaslarda hareket kısıtlılığı başlar
    2yüz kaslarının gevşemesine bağlı olarak elmacık kemiği çene kemiği öne çıkar burun incelir gözlerin altı çukurlaşır
    3 tansiyon düşmesi zihin bulanıklığı olur reflekslerde yavaşlama olur
    4kabızlık hıçkırık bulantı kusma görülür
    işte arkadaşlar bu belirtiler bende var süreki ölümü düşünüyorum vede ölecekmiş gibi hissediyorum resmen sallanıyorum kalbim ağrıyor ALLAH CC günahlarımızı affeyler inşaallah amin elveda...dünya yaş 26
    Sevgili mslmu
    Oncelikle olumun bir gercek oldugunu ve birgun her canlinin bunu tadacagini kabul etmelisiniz.Yasadiginiz problemler bir hastalik belirtisi de olabilir.Ayrica bazi durumlar kiside olum aninda gerceklesir,gunlerce surmez ve genelde olum oncesi kiside ishal gorulur diye duymustum.Belki 3 gun belki 3 ay belki 30 yil kim bilir? degil mi.Size dusen ne kadar yasayacaksaniz yasayin,hayattan zevk almaya bakin.En guzel sekilde yasamaya calisin.Aksi halde siz zaten yasarken olmus olacaksiniz
    ...

Karar Dönemi

ya şu anda öyle moralim bozukki bacaklarım tutmuyor kollarım güçsüz gittim önceki gittiğim kardiyoloji doktoru çok az kalb damarında kireçlenme var dedi kan inceltici ilaç verdi evet doğru kimse ebediyyen yaşamayacak ama eskiden güzel bir hayatım vardı bu sıkıntılar yoktu şimdi ise aşırı çarpıntılarım dermansızlık sersemlik sallanma hissim var gözlerim morarıp burnum inceldi unutkanlıkta almış başını gidiyor panik atakda belirtiler sürelimi olur yoksa kiriz geldiğindemi olur? bende sürekli oluyor çok mutsuzum biraz önce vasiyetimi yazdım kendimi tanımaz hale geldim nefes alamıyorum kalbim ağrıyor bacaklarım tutmuyor ne yapabilirim? önce gittiğim psikiyatri panik bozukluk majör depresyon ve okb teşhisi koydu citol 40 mg hap verdi onuda kullanmadım çünkü kan sulandırıcı hap kullanıyorum diye zaten kullansamda faydası olmaz gibi şu hayattan hiç bir beklentim umudum yok çok sıkıntılar çekiyorumhem ölmek istemiyorum hem intihar edesim geliyor bu nasıl çelişki anlamadım çok çarpıntılarım oluyor denizin ortasındaki sandalın içindeki gibi bir hal var sallanıyorum sol kolum ağrıyor yardım ederseniz sevinirim..

Karar Dönemi

whisper bu belirtiler almış başını giderken nasıl hayallerim olabilir söylermisin rüyamda ölülerle gezerken hiçbiyerim tutmazken vallahi şu belirtlileri düşmanıma gelmesin zor çok zor kalbim ağrıyorrrrrrrrrrrrrrrr çarpıntım var sallanıyorummmmmmmmmmmmm onun için yaşamayan bilmez kardeş zor bu belirtiler yüzünden ayağa zor kalkıyorum

Karar Dönemi
    Yer
    adana

kimene sağolasın. msilmu kardeşim walla ben de biraz depresif bir insanım ama sana çok şaşırdım bende hep buna benzer ama bu kadar karmaşık olmayan şeylerle savaş içerisindeyim.sana bir öneri verim mi? nlp merkezlerine bak googledan adanada var mesela orada sana uygun bir tedavi yöntemi kesin vardır.çok kuvvetli yöntemler var tavsiye ederim.

Banned
    Yer
    utopia

Teshisinizi okuduktan sonra yorum yapmamizda kolaylasmis oldu sevgili Mslmu..Bu forumda teshis konulmamasi icin direten ben, kendimle celi$mi$ olucaktim aksi halde
    Evet, bazi antidepresanlar kan inceltici ilaclarla birlikte kulanilamiyor.Bu ozel durumunuzu doktorunuzda goru$urseniz, size mutlaka alternatif bir ilac onericektir..
    Sevgili arkadasim, nasil ki fiziksel bir sorunumuz oldugunda ilac kulanmaktan,doktora gitmekten cekinmiyorsak,psikolojik sorunlarimizda da ayni tutarliligi sergilememiz gerekmez mi?
    Sizden ricam, doktorunuzla en kisa zamanda temasa geciniz ve ilaclarinizi kulaniniz.Emin olunuz ki cok yararini goruceksiniz.Eger ki imkaniniz var ise, psikoterapide aliniz..
    Ilac+terapi, ataklarinizi minumuma indirgeyip,icerisine dusmus oldugunuz bu ruhsal cokuntuyu atlatmanizi sagliycaktir..
    Umutsuzluga dusmeyiniz sakin,cunku yasadiginiz rahatsizlik caresiz degil.Yeter ki buna sizde inanin..
    Sagliklar dilerim..

Karar Dönemi

teşekkür ederim ama aşırı fiziksel sıkıntılar çekiyorum yaptırdığım beyin boyun mr ı temiz çıkıyor bilimiyorum ne yapacağımı benim durum en zoru zaten fiziksel bu belirtiler olmasa inanınki öleceğim filan demeyeceğim ama aşırı derecede fiziksel rahatsızlıklar çekiyorum vede yoruldumkollarım ağrıyor kilo alamıyorum ölülerle uğraşma sallanma sarhoş gibi bilinç kaybı unutkanlık resmen salaklaştım şu an vasiyetim iyazdım ya resmen bacaklarım tutmuyor nefesde almıyorum ne bileyim napacağım ben bu durum ne olabilir?

Karar Dönemi

evet ama bi sürü belirtilerim var bacaklarım tutmuyor nefes alamaıyorum çarpıntılarım var canım acıyor vs. vs..dengesizlik sallanma öleceğim hissi

Karar Dönemi
    Yer
    adana

teşekkür ederim ama aşırı fiziksel sıkıntılar çekiyorum yaptırdığım beyin boyun mr ı temiz çıkıyor bilimiyorum ne yapacağımı benim durum en zoru zaten fiziksel bu belirtiler olmasa inanınki öleceğim filan demeyeceğim ama aşırı derecede fiziksel rahatsızlıklar çekiyorum vede yoruldumkollarım ağrıyor kilo alamıyorum ölülerle uğraşma sallanma sarhoş gibi bilinç kaybı unutkanlık resmen salaklaştım şu an vasiyetim iyazdım ya resmen bacaklarım tutmuyor nefesde almıyorum ne bileyim napacağım ben bu durum ne olabilir?

kardeşim nlp merkezlerini araştır yararını göreceksin sonra gelip bana teşekkür edeceksin.

Karar Dönemi

evet beklemeyecek ALLAHIN halis kulları olursak beklemez ama günahkarsak kabir azabı ölüm azabı bekleyecek

Banned
    Yer
    utopia

Guzel kardesim,fiziksel bir sorununuz yokmu$.Yasadiginiz bu agrilar, carpinti, kilo kaybi yasamis oldugunuz stres kaynakli...Biran once doktorunuzla gorusup, tedavinize baslayiniz..
    Birakin bu vasiyet yazmalarini filan rica ederim.$ahsen ben, panik atak krizlerininde yasami son bulan kimseyi duymadim.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon