Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ölüm korkusu ve sıkıntılar

Karar Dönemi

Unhappy ölüm korkusu ve sıkıntılar

arkadaşlar selamun aleykum benim sorunum sürekli ölüm korkusu evet sürekli ölümü düşünüyorum ve fiziksel olarak rahatsızlıklar yaşıyorum
    1 baş dönmesi dengesizlik hissi sersemlik hissi (sürekli oluyor)
    2bacaklarda güçsüzlük hissi sürekli var
    3 göz altlarında çökme ve morluklar
    4 dalgınlık unutkanlık
    5 iki gögüs ortasında baskı hissi ve nefes almama evet ben nefes almıyorum
    6 burunda incelme
    7 dışarı çıkamama gezmeme
    8 kalb ağrısı
    9 eklemlerde ağrı sızlama
    10 geleceğe ait hiç bi şey düşünememe
    artık herşeyden bıktım usandım ölmek istemiyorum gözlerim kaşınıyor kendimi tanımaz oldum takatım kalmadı rüyamda hep ölülerle uğraşır oldum kabızlık problemi başladı hiç bi şeye ilgi duymuyorum evde hep yatıyorum ölürsem evde öleyim diye ne olacak benim halim bi sitede ölüm belirtilerini okuyunca iyice kendimden geçtim işte o sitedeki belirtiler
    kaslarda hareket kısıtlılığı başlar
    2yüz kaslarının gevşemesine bağlı olarak elmacık kemiği çene kemiği öne çıkar burun incelir gözlerin altı çukurlaşır
    3 tansiyon düşmesi zihin bulanıklığı olur reflekslerde yavaşlama olur
    4kabızlık hıçkırık bulantı kusma görülür
    işte arkadaşlar bu belirtiler bende var süreki ölümü düşünüyorum vede ölecekmiş gibi hissediyorum resmen sallanıyorum kalbim ağrıyor ALLAH CC günahlarımızı affeyler inşaallah amin elveda...dünya yaş 26

Banned
    Yer
    utopia

Selam, hosgeldiniz..
    Ne kadar suredir bu ruh halindesiniz? Hic tedavi gordunuzmu?
    Bunlari bizimle paylasirsaniz, sizi daha iyi tanima sansimiz olucak..
    Bu kadar karamsar bakmayiniz hayata lutfen..
    Sagliklar dilerim..

Karar Dönemi
    Yer
    adana

bence kendimizi eğer ahirete inanıyorsak ve ahirete hazırlıyorsak korkmamıza gerek yok.bende tam olarak hazırlıyom sayılmam ama 9 ay önce amcam 1 ay önce dedem ölünce bu dünyanın çok fazla önemsenmeyecek bir yer olduğunu düşünmeye başladım ve bu kadar çok kendimi sıkmaya birşeyleri takmamaya karar verdim.inşallah bu kararımda ilerlerim.bence sende böle yap

Karar Dönemi

ilk 2003 yılında oldu bu korku daha sonra 2005 ve şimdi 2011 yılının temmuz ayından beri devam ediyor fiziksel olarakta çeşitli rüyalar dengesizlik beni bitirdi yaşam hakkında hiç bi şey düşünemiyorum bütütn işlerim ters gidiyor zaten hiç bi şey yapasım yok rüyamda ölülerle uğraşıyorum devamlı ölümü bekliyorum çektiğim fiziksel rahatsızlıklarda cabası 2011 yılının temmuz ayından beri bu şekildeyim belirtler gittikçe artmaya başladı nefes almıyorum ben bacaklarım tutmuyor ölüyorum ALLAH kimseye böyle belirtiler veripte öleceğini hissettirmesin inşaallah inşaallah yanılan ben olurum ama korkuyorum kalbim ağrıyor şu dünyadan bi hevesim kalmadı 26 yaşındayım ölmek için erkende değil herhalde

Karar Dönemi
    Yer
    adana

kızmısınız erkek mi? peki yaşadığınız ortam çok mu sıkıcı itici? hiç gezebileceğiniz hayattan zevk alabileceğiniz aktiviteler yok mu?

Karar Dönemi

erkeğim varda bu düşüncler yüzünden çıkamıyorum dışarıya zaten takatım yok otelde resepsiyoın görevlisiyim 24 saat nöbet tutup 48 saat eve gidip yatıyorum zaten hiç bir arkadaşımda yok ben toplumdan hep kaçtım ve kaçıyorum şu bi gerçek şu hayattan hiç bir murat almadım ALLAH CC AKİBETİMİZİ hayreyler İNŞAALLAH AMİN birde dini okb var dine imana küfür ediyorum bu ikiki düşünce beni bitirdi eskiden hayat doluydum sağlıklıydım mutluydum şimdi ise bitmişlik hissim var unutkanlık var dengesizlik var güçsüzlük var ne ararsan var kardeş rüyamda ölüler ile geziyorum bu sefer ölüyorum herhalde zaten dünyadan elimi ayağımı çektim

Karar Dönemi

Ağardı saçlarım karlara döndü
    Kaderim mazimi derine gömdü
    Kamile ermeden gençliğim söndü
    Yaşamadan ümidimi kestim ben

Dermanım yok yörümeye teklerim
    Sanma günahımı sana yüklerim
    Bugün yarın idamımı beklerim
    Fermanımı başucuna astım ben

Karar Dönemi

sağolun arkadaşlar içimi ferahlattınız teşekkür ederim

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı ismailo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence kendimizi eğer ahirete inanıyorsak ve ahirete hazırlıyorsak korkmamıza gerek yok.bende tam olarak hazırlıyom sayılmam ama 9 ay önce amcam 1 ay önce dedem ölünce bu dünyanın çok fazla önemsenmeyecek bir yer olduğunu düşünmeye başladım ve bu kadar çok kendimi sıkmaya birşeyleri takmamaya karar verdim.inşallah bu kararımda ilerlerim.bence sende böle yap
    Ba$Iniz sagolsun sevgili ismailo..
    KIsa araliklarla sevdiklerinizi kaybetmi$iniz,sabirlar dilerim..

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı mslmu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk 2003 yılında oldu bu korku daha sonra 2005 ve şimdi 2011 yılının temmuz ayından beri devam ediyor fiziksel olarakta çeşitli rüyalar dengesizlik beni bitirdi yaşam hakkında hiç bi şey düşünemiyorum bütütn işlerim ters gidiyor zaten hiç bi şey yapasım yok rüyamda ölülerle uğraşıyorum devamlı ölümü bekliyorum çektiğim fiziksel rahatsızlıklarda cabası 2011 yılının temmuz ayından beri bu şekildeyim belirtler gittikçe artmaya başladı nefes almıyorum ben bacaklarım tutmuyor ölüyorum ALLAH kimseye böyle belirtiler veripte öleceğini hissettirmesin inşaallah inşaallah yanılan ben olurum ama korkuyorum kalbim ağrıyor şu dünyadan bi hevesim kalmadı 26 yaşındayım ölmek için erkende değil herhalde
    Sevgili Mslmu,
    Icinizi rahat ettirmek adina, fiziksel bir muayeneden gectinizmi? Bahsetmis oldugunuz semptomlar;panik atagi cagristirsa da, emin olmak adina kapsamli bir tetkik yaptirmanizi oneririm..
    Hangimiz, bu dunyada ebediyen yasayacagiz ki be guzel karde$im?Sen,kendini ya$arken mezara sokuyorsun bu korkularinla..
    Senden ricam, bir uzmanla gorusmen ve psikolojik destek alman..

Sayfa 1/3 123 SonSon