Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Harçlık Vermiyolar

Standart Harçlık Vermiyolar

Merhaba arkadaşlar derdimi kime anlatayım derken forumunuzu buldum ve hemen uye oldum.Benim derdim aslında bilindik bir şey 18 yaşındayım.Fakat olgunluk olarak 16-17 yaşında gösteriyorum.Ailem nedense beni hep kuçuk göruyorlar.Buyudugumu biturlu kabullenemiyorlar.Neyse madem psikoloji forumu hiç bişey saklamayacam sizden.bu sene malum depremden haberiniz var bölgemizde deprem oldu.Beni İstanbul'a yolladılar.Aslında onlar yollamadı ben ısrar ettim anca öyle yoladılar.Orda bi kıza aşık oldum filan çıkmaya başladık.Ben onu seviyorum oda beni seviyor.Tekrar memleketime dondum fakat artık eskisi gibi degil.Bir sevdigim var onla konuşmak istiyorum.Fakat bana nedense hiç harçlık vermiyorlar.Ben istemedikçe para vermiyorlar.Ben her gun isteyecek degilim.Kendilerinin bunu dusunmesi gerek.Ama öyle olmuyor.Maddi sıkıntı diyeceksiniz.Ama Allah'a şukur öyle bişey yok.4 gundur kızla konuşmamışım.kontorde yok arayayım.Para istedim ne yapcan diyorlar.Gencim bana para lazım oluyo diyorum nafile vermiyorlar.Bugun çok sinirlendim annemle baya tartıştık.Bende onu uzmek istemezdim ama olmuyor işte ne yapacagımı bulamadım.Sinirden ellerim titriyo.Onlarla birinin konuşup derdimi anlatması lazım ama öyle biri yok.Gencim lise 3 sınıfa gidiyorum ama olmuyo eskiden gerek yoktu ama artık paraya gerçekte ihtiyacım var.Ne yapmalıyım ne önerirsiniz.Yardım edin lutfen

Banned
    Yer
    utopia

Sanirim buyudugunu tek kabullenemeyen ailen degil,sizde kabullenememi$iniz..
    18 Ya$inda bir delikanlinin, ailem bana harclik vermiyor diye yakinmasida bunun gostergesi olsa gerek..
    Foruma hosgelniz

Yok şimdi okul olmassa çalışırdım kendi harçlıgımı kendim çıkarırdım ama olmuyor işte kafam çok karışık

Banned
    Yer
    utopia

Ben bayan oldugum halde, hem okuyup hem calisiyordum...

Seni tebrik ediyorum ama burda şartlar farklı batıda yaşıyorsan iş bulman çok kolay part time iş bulabiliyorsun ama burda tam zamanlı iş bile bulamazsın.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı allakbullak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni tebrik ediyorum ama burda şartlar farklı batıda yaşıyorsan iş bulman çok kolay part time iş bulabiliyorsun ama burda tam zamanlı iş bile bulamazsın.
    Genc dostum, her cografyanin kendine ozgu zorluklari vardir..Sizin yapmaniz gereken; iciniz de ofke,kIrgInlik biriktirmek yerine, kendinize hedefler belirleyip o yolda yurumek olucaktir..

dreamer8
    Guest

Ayıp ediyorlar gerçekten. Sana, sen istemeden harçlık vermeliler. Düşüncesiz bir ailen var demek ki.

Banned

bence bu yaşta aşkı falan bir köşeye bırak okulunu oku adam akıllı yoksa daha çok harclık beklersin.Vanda olduğunu düşünerek söylüyorum okumaktan başka çaren yok onu diyeyim sana.Eğer okulu bir kız yüzünden aksatırsan o zaman hayatın boyunca pişman olursun.Kontör alsan 7-24 konuşmak isteyeceksin ne olacak derslerini etkileyecek mesaj paketi yapcaksın aynı şekilde net paketi yapacaksın aynı şekilde

Karar Dönemi

Bizimki 21ine girmiş iş bulmuş çalışıyor muhtemelen. Bu konuyu bulup hortlatmanın sebebi ne?
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizimki 21ine girmiş iş bulmuş çalışıyor muhtemelen. Bu konuyu bulup hortlatmanın sebebi ne?
    ah taz ah. tarihi okumadan cevap attım bende. taz bence artık terket eski konuları gündeme getirmekten.

Sayfa 1/2 12 SonSon