9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: okb'li arkadaşlar lütfen yardım !

Karar Dönemi

Standart okb'li arkadaşlar lütfen yardım !

Çok zor durumdayım arkadaşlar. Kendime bir türlü güvenemiyorum özgüvenim resmen kayboldu.Birde şöyle bir durum var bazı şeyleri yapmadığımdan bir türlü emin olamıyorum. birisi sen bunu yaptın dediğinde kendimi zorluyorum hatırlayamıyorum ama yapmışım gibi hissediyorum. hiç bir şeyden hayatımdaki hiç bir şeyden emin değilim. Devamlı tedirgin mutsuz endişeli korkak ...

Karar Dönemi atacannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam izmirli geçmiş olsun bu teşhisi kendin mi koydun doktor mu yoksa ??
    Benim ' iktidar ' Olduğum Yürekte Kimse ' ihtiLaL ' Yapamaz..! Kimse Benim Mecburi istikametim DeğiL. Bende Kimsenin Cıkmaz Sokağı DeğiLim...
    " BAKIN İŞINİZE ..."

Karar Dönemi

slm teşekkürler ..doktorum okb olduğumu ve bunların çok normal olduğunu söyledi

anladım ne zamandır ilaç kullanıyorsun prozac kullanıyordun heralde
    Benim ' iktidar ' Olduğum Yürekte Kimse ' ihtiLaL ' Yapamaz..! Kimse Benim Mecburi istikametim DeğiL. Bende Kimsenin Cıkmaz Sokağı DeğiLim...
    " BAKIN İŞINİZE ..."

Karar Dönemi

ewt 1 yıldır prozac kullanıyorum son 3 aydır 40 mg'a çıkardı ve extradan abizol denen 5 mg lık bi hap daha ekledi. geceleri alıyorum.

etki olarak nasıl rahatlatıyor mu seni prozac
    " BAKIN İŞINİZE ..."

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun ,kendini fazla kasma ne kadar çok kafana takarsan o denli daha çok zorlanırsın .Yapacagın veya yaptıgın şeyleri bir kagıda yaz ,not al .

Böylece yapıp yapmadıgından emin olursun ,not almayı alışkanlık haline getirme ama .Sadece gerekenleri yaz .Ayrıca donem donem hepimiz ozguvenimizi kaybedebiliyoruz .Bunun en buyuk sebebi o anki umutsuzluk ,çaresizlik duygusu .

Böyle durumlarda kendi kendimizi yiyecegimize elimizden geleni yapmaya çalışıp ,fazla canımızı sıkmamalıyız .Baktıkki daha fazlası elimizden gelmiyor inceldigi yerden kopsun deyip kestirip atmak ,en dogru hareket olacaktır .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı izmirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewt 1 yıldır prozac kullanıyorum son 3 aydır 40 mg'a çıkardı ve extradan abizol denen 5 mg lık bi hap daha ekledi. geceleri alıyorum.
    Sadece ilac tedavisi,iyilesme surecinizi uzatacaktir.Size tavsiyem; ilac+terapi olucaktir.Bu $ekilde daha hizli bir iyilesme kaydediceginize inaniyorum..
    Sagliklar dilerim..

ewet arkadaşlar yeni geldim aranıza öncelikle hepinize selamlar biraz hayatımı anlatayimde nasıl hayatım mahvoldu anlatayim önce çok çalışkan biriydim babam ben abim 3 müz çalışıyorduk adanalıyım bu arada bi gün gece kanser olcam sandım 2 ay kanser korkusu beni öldürüyodu yanında temizlik takıntısı hiç bişeye dokunamıyodum bilir yaşıyan bilir en son aileme açtım bu konuyu bi piskiyatriye gitik özele durumumuz iyi alaha şükür
    okb aksiyete teşhisi kondu 6 ay boyunca apuk sapık ilaçlar yazmış beni dahada kötü etii 2 takıntım oldu 100 tane herşeyden tefirgin oluyodum çok şüpheciydim onu kim koydu oraya sesmi duydum vb. bu doktor adanada tanınmış biri ama kesinlikle para düşmanı bi sürü paramızı yedi son yazdıgı hap yani 3 hapa çıktım delirecek gibi oldum elim kolum titredi daha neler neler kendimde deildim ölü gibiydim nese ben babama bu doktorun iyi olmadıgını beni daha kötü ettigini söledim ve adana balcalı devlet hastanesine gitik bu arada son yazıgı hap 2 takıntı çıkartı hbende 1 herşeyi kokkluyorum şumu kokuyor bumu kokuyor die tedirgin oluyorum 2 cisi ise insanları benzetiyordum sanki bana tanıyomuş hissi geeliyodu yok şunu nerden tanıyom yok bunu nerden tanıyorum korku hissi oluyor gördügüm bi insanı tanıyom hissi doguyor bende bide bazen aklıma bi yüz şekli geliyor nerdne tanıyorum die çıkartmaya çalışıyorum bazen çıkartıyorum bazende düşün düşün bulamıyorum acaba kimdi sonra dün ne yedim ondan önceki gün ne yedim sabah naptın sürekli sanki kendimde unutkanlık olacak gibi korkuyordum bilincimimi yitirdim herşeyi hatırlama hissi oluyordu en son balcalıya gitmeye karar verdik orada 2 hap yazdılar çokta memnun kaldım pröfösör müş alah razı olsun benle çok ilgilendiler kan tahlili bi sürü soru bi sürü test çözdüm nese ilaçları kulandım 2 ay kendimi çok iyi hisediyordum dedim tamam iyileştim alah razı olsun dedim ben ileriye dönük çok hayallerim vardı cünkü durumumuz iyiydi ve biz sürdürecektik işimizi planlarım projelerim vardı hepsi uçtu geri geldigim yere döndüm bi gün akşam sinirlendim abime tartıştık çok sinirlendim sabah oldugunda birden aksiyete bastırdı ve yeniden döndüm eski halime ve 1 aydır eski halimdeyim çok kötüyüm yinede alaha şükür ediyorum cünkü daha zor günlerimde oldu.doktorumun yazdıgı haplar gözlerimi yukarı dogru kaydırıyo 20 gündür yan etki yaptı gözlerim kayıyor bu ilacıda bırakacam nese kısa keseyim yinede mutlu olmaya çalışıyorum inat ediyorum bi gün düzelirsem ve çok param olursa büyükterapi merkezi acacagım ve bizim gibi suçsuz hastaları muane etirecegim inş herkeze selamlar alah işinizi rast getirsin