Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: boşanan erkekler

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sokak ağzına gerek yok, kendinizide deşifre etmenizi istemedim bunun psikolojide bir adı var bu size ipucum olsun, evli bir bayanla bir sene birlikte olup evli olduğunu anlamamaktan yola çıkıp bir dizi serzenişim oldu size. Ben cevabımı aldım sanal kişilikten memnunum ispatla yükümlü olduğum bir iddamda yok ama burda sadece bir kişiye tam etiketimi yazdım oda onla aramızda bir güvene dayalı özel bir sebeptendi ve hali hazırda bir üstünlük hayaliniz varsa onla mutlu mesut yaşamanızı dilerim..
    Kadın kendisini iyi gizlemişti, ne yapabilirim ki?

Ayrıca, sokak ağzını sen yapıyorsun. Adam gibi yaklaşsan adam gibi cevap veririz. Ben hep kendimi karşımdakinin üslubuna göre ayarlarım, küfredene küfreder, iyi yaklaşan iyi yaklaşırım. Sen ben de ne gördü isen benzer üslubu kullanmışsındır.

Ben hayatım boyunca, sadece gerçeğin ve doğrunun peşinden koştum. Bu yüzden kendimi her yerde çekinmeden deşifre edebilirim ama bunu kaç kişi yapar bilmem.
    Mesela ben sana, senin anlattıklarının hepsi fantezi, bence yalan söylüyorsun hadi kendini deşifre et fantezi olmadığını anlayalım da diyebilirdim.

Ama bunu demedim.

Ya üslup sorunun var ya da kendini anlatamıyorsun, ifade edemiyorsun.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

1. Eşini haksız yere boşamış bir insanın konusunu aldatma içerikli çirkin mesajınla kirlettin.
    2. 1 yıl birlikte olduğun kadının evli olduğunu anlamadın nasıl gizlediyse. Hiç mi evine bırakmadın hiçmi gece muhabbet etmedin? bu örnek çoğaltılır.
    3. Özellikle tesettürlü olduğunu belirttin. Sence tesettürlü eş arayanların bu hususu sadakat beklentileriyle tercih konusu ettiğini sandın?
    4. 3 mesajından birinde mutlak yaşadığın cinselliği vurgulamaktasın bunda maksadın nedir?
    5. Evli değilsin boşanmadın bu hususta sana ah kam kestirecek şey nedir?
    6. Tutarsız kişilik beyanların seni ilgilendirir ben burda yazdıklarına bakarım o yüzden ispat etmene gerek yok benim deşifre olmamak gibi bir hassasiyetim var bunu foruma yeni olmayanlar sebebiyle bilir ama bu durumum olmasa bile kendimi kanıtlama ihtiyacım yoktur.

Yeterince çirkin hayallerinizi konu ettik sanırım. Sizi kendi konumdada uyardım anlamadınız kimsenin sizin hayali fantezi gerçek farketmez cinsel hayatınızı merak ettiğini sanmıyorum.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım aklın başına gelmiş, buna sevindim. Eşine, ailece yaptıklarınız, psikolojik baskılarınız, cephe alışlarınız, yıldırmalarınız içinde vicdan azabı olarak kaldıysa, sanırım alman gereken dersi almışsın. Ne eşinin, ne annenin suçu yok. Arada dengeyi sağlayamayan, belki evini ayıramayan, belki aileni aşırı sık eve sokan sende tüm suç. Geçmiş olsun. Pişman insanları akıllanmış olarak görürüm ve bu olumlu bir gelişmedir.
    İlginç değil mi? ayrılık süreci hiç kısa değil ama onca sürede anlayamamakta garip. Ne zaman aile desteği kesmiş arkadaşın aklı başına gelmiş. Ailesi desteği kesmese bu pişmanlık hiç olmayacaktı gibi bir izlenim verdi arkadaşın hikayesi. Yanlış mıyım? artık çok geç demek için bile geç o uzun boşanma sürecidemi eşinin yokluğunu hissettirmedi? başkasının eşi olup mutlu bir hayattayken mi kıymet anlaşıldı?

Bazı insanlar hiç akıllanmaz üstad geçici bir akıl tutulması yüksek ihtimal..
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1. Eşini haksız yere boşamış bir insanın konusunu aldatma içerikli çirkin mesajınla kirlettin.
    O senin ya da senin gibilerin görüşü. Bence sen bana alakasızca (başka bir tartışma konusundan oluşan garezinle) haksız ithamlarda bulundun.

2. 1 yıl birlikte olduğun kadının evli olduğunu anlamadın nasıl gizlediyse. Hiç mi evine bırakmadın hiçmi gece muhabbet etmedin? bu örnek çoğaltılır.
    Çünkü ben İzmirde idim. Kadın bana İstanbulda yaşadığını ve iş sebebi ile ayda 4-5 kez İzmire geldiğini hep söyledi. Bu yüzden buluşmalarımız benim evimde gerçekleşti hep, onu bıraktığım yer hep otel önü idi.

3. Özellikle tesettürlü olduğunu belirttin. Sence tesettürlü eş arayanların bu hususu sadakat beklentileriyle tercih konusu ettiğini sandın?
    Çünkü, lise yıllarında tesettürlü insanları mutlaka sadık diğerlerini ise olası sadık sanırdım. Yıllar geçti fikirlerim değişti ama çevremde, namuslu eş istiyorum, tesettürlü olsun diyen sayısız genç erkekle karşılaştığım için , sadakatin onunla alakası olmadığını vurgulamak istedim.
    4. 3 mesajından birinde mutlak yaşadığın cinselliği vurgulamaktasın bunda maksadın nedir?
    Ben bir şey gizlemedim. Yemek, içmek ve seks her zaman her memeli türünün en çok sevdiği şeylerdir. Dolayısı ile özel hayatımı vurguluyorsam, bu benim hayatım.
    5. Evli değilsin boşanmadın bu hususta sana ah kam kestirecek şey nedir?
    Evli değilim ama çevremde evli olup eşini aldatan ya da aldatılan sürüyle insan var. Adam geliyor, hayatta bir tek eşime güvenirim, onun sadakatine güvenirim diyor ama karısını başkasının kucağında yakaladığımızı söyleyemiyoruz. Ortalık gariban erkeklerle dolu. Bu insanlara uyanın ve dikkatli olun diyorum. Sen üzerine alınma, üzerine alınmak isteyene
    6. Tutarsız kişilik beyanların seni ilgilendirir ben burda yazdıklarına bakarım o yüzden ispat etmene gerek yok benim deşifre olmamak gibi bir hassasiyetim var bunu foruma yeni olmayanlar sebebiyle bilir ama bu durumum olmasa bile kendimi kanıtlama ihtiyacım yoktur.
    O zaman benim gözümde olası potansiyel bir yalancı olarak kalacaksın. Madem öyle, işte böyle.

Ayrıca, rahatsızsanız benim konuları okumazsınız olur biter. Hadi onu geçtim, son bir tavsiye (belli ki ihtiyacınız var), birileri ile dini ya da siyasi tartışmaları yaptığınızda , o orada kalsın. Ben nerede fırsatını bulur da laf sokarım anlayışı doğru değil. Onu herkes yapar.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12