Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Endişe mi bu ?

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Unhappy Endişe mi bu ?

Merhaba gene ben düz lise öğrencisiyim 10. sınıf sayısal bölümündeyim fakat düz liseye gittiğim için huzursuzum yanii herhangi bir üniversite kazanamıyacak gibiyim ve kendimi çok üzüyorum galiba ne yapmam gerekir sırf bu yüzden ders bile çalışmak istemiyorum. sizce düz liseden kazanılabilir mi
    Gitmek istediğim yer Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği - Endüstri Mühendisliği

Karar Dönemi

sende bişey yok zımba gibisin , sadece endişe var . oda normaldır. kardeşim hepimizde oldu bu no panik.,
    bizim sınıftata vardı senin gibi kız şuan tıp okuyor. sende bişey yok dert etme

Karar Dönemi belgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Huzursuz ve üzgün olman endişe içinde olmandan kaynaklanıyor.endişe içinde olmakda haklısın.sonuçda bu geleceğin.ama huzursuz olmak bir şeye yaramadığı gibi başarılı olmanıda engeller.moralini yüksek tutarak olabildiğince çalışırsan başarmaman diye bir şey söz konusu olmaz.başarısızlıkda işin sonucu olamaz.yaşam cizgimizi biz cizeriz.başarısız olmak işin sonu değil yeni bir başlangıç olmalıdır.başarısıya kadar çalışmak ve inat etmek zorundasın istediğin okula gitmek istiyorsan..azim başarının anahtarıdır bana göre..
    Konu belgin tarafından (11-03-2012 Saat 09:52 PM ) değiştirilmiştir.

Yer
    İstanbul

Teşekkürler bir soru çözemeyince falan çok strese giriyorum tüm heves gidiyor.

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Tek derdin bu olsun Üniversitedekilerin çoğu düz liselidir. Düz liseliler okuyamıyor diye bir şey yok. Sana kalmış olay.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi

Bende düz lise mezunuyum.Düz lise mezunları da çok şey başarır neden kendini olumsuz şartlandırıyorsun ki.Önemli olan istediğini elde etmek için azim vee sadece düzenli çalışmak bundan sonra başarı senin olacaktır buna inan)

Eloa
    Guest

Azmettikten sonra başaramayacağın birşey yok.Hem ne güzel bir idealin ve düşüncen var.Bana sorarsan şuanda bu tür düşüncelere kafa yorarsan ileride pişman olursun.Hayallerin için savaşmaya değer.

Karar Dönemi melankolik_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya-ankara

ben düz lise öğrencisiyim.nerdeyse 1. sınıfta kalıyodum.2. dönem 4 zayıfım vardı.sonra ygs sınavında istediğim puanı alamadım(340 puan).azmettim ve lysye hayvan gibi çalıştım.şimdi selçuk hukukta okuyorum başka bi arkadaşım aynı lisedeydik gazi hukuku kazandı.
    ''Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir." KARL MARX

evliyalar şeytanlarla savaşıyor(!)

anduril
    Guest

bende düz lise mezunuyum lise 1 de 1. ve 2. dönem 6 tane 1im vardı lise 2 de 8 ders alıyordum yine 6sı birdi şuan gazi üniversitesindeyim. no panic mann=)

Yer
    İstanbul

Alıntı anduril Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende düz lise mezunuyum lise 1 de 1. ve 2. dönem 6 tane 1im vardı lise 2 de 8 ders alıyordum yine 6sı birdi şuan gazi üniversitesindeyim. no panic mann=)
    Bunu okuduktan sonra bir özgüven geldi

Sayfa 1/2 12 SonSon