5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: hiçbir sevenim yok

Karar Dönemi bıkkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unhappy hiçbir sevenim yok

,konuyu nereye açacağımı bilemedim
    merhaba artık içimdekileri dökmem lazım o yüzden bu foruma kayıt oldum. çevremde tanıdığım çok kişi var ama mesela bu tanıdıklarım hep beraber takılıyor beni çağırmıyor, hiç kimsede iyi bir izlenim bırakamıyorum benden hoşlanmıyolar ne bir arayanım var ne soranım çok yalnızım bi arkadaşımla 1 gün takılsak oda şans eseri rast geliyor bidaha çağırmıyolar gittiğim hiç bi yerde sevilmiyorum. iyice asosyal oldum bilgisayar başında haftasonu tatillerinde eve tıkılıyorum bakıyorum facebooktan herkes beraber takılıyor şurada burada diyor kendimi yakın sandığım insanlar fotoğraf yüklüyolar ben üzülüyorm. ben kötü bir insanda değilim vicdanlıyım dürüstüm karıncayı bile incitemem belgesellerde ölen hayvanlara bile üzülür acırım. kimsenin arkasından konuşmam. tanıdığım bir tane bile kız yok. gittikleri bi yerde 5 günde kanka olan insanlar var ben 3 yıldır gördüğüm tanıdığım insanlarla bu kadar yakın olamıyorum. gel .... gezelim şuraya gidelim falan diyen hiç olmadı. tanıdığım arkadaşlarım hep beraberler samimiler hatta benden çok sonra aralarına katılanlarla bile daha samimiler. çirkin biride değilim aksine yakışıklıyım kendimi beğenmişliğim yok sadece belirtiyorum. hiç bi yerde sözümü geçiremiyorum. söylediklerimi kimse dinlemiyor. internet üzerindeki oyunlarda bile kimseyle anlaşamıyorum görmediğim tanışmadığım insanlar daha konuşmadan benden hoşlanmıyorlar sanki kötü bir enerji yayıyorum etrafa. 4-5 kişi bi yere gittiğimizde oldu bi kaç kere o zamanda kendimi çok dışlanmış hissediyorum kimse benle muhabbete girmiyor anca ben konuşursam falan. kendilerine sorsam diyorum etrafımdakilerin çekiniyorum utanıyorum. buraya çok iyi yazmadığımıda biliyorum kusura bakmayın

Geçmişimle alakalı hiç bir şey yok eskiden çok daha iyi bi yerde otururduk ve hiç eve kapanmazdım hep arkadaşlarımla gezerdim ne zamanki okul hayatım bitti ve başka bir yere taşındık benim hayatım bitti çok depresif mutsuzum yaklaşık 6 senedir hayatımda güzel giden veya gerçekleşen hiç bir şey yok. inançlarıma göre alkol kullanmıyordum içmeye başladım sarhoş olunca çok mutlu oluyorum hiç bir şeyi kafaya takmıyorum. alkole bile başladım. hayatımda düzgün hiçbirşey yok çok kaygılıyım

evet bu tür şeyker iyi hissetmemi sağlıyor rastladığım zamanda hep yardım etmeye çalışıyorum ama bir anlık bir mutluluğun pek bir anlamı yok. sürekli depresif ve mutsuzum bu böyleyken nasıl başka türlü nitelendirebilirim kendimi? bir adım öne çıkıyorum mesela ertesi gün veya 1 hafta sonra bişey olmuyor bir günlük bir şey hep

Alıntı zivrisinek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni anlık mutlu eden her ne varsa bunları sürekli kılacak bişeyler yap. Mesela yardım kuruluşlarında gönüllü olmak bu bahsettiğimiz durumun devamlılığı niteliğindedir

merhaba arkdasımmm bence derdin çok da büyük değil üzülme burda ne hastalar var yani rahatsız insanalr yanlışanlaşımasın yazarken tabi okundgu gibi olmuyor..neyse arkadsım ebnce yapman gereken önce kendini sevmek...yani sen kenidini sevip deger verrisen görüceksin etrafın insanal dolcaktır bir de herkese gereğinden fazla deger vereme tekrar söylüyorum en önemlisi kendini sevmendir buı da kendini tanıyarak olur....
    iş okul ? çalışıyor musun kaçırmış olabilirim yazdıysan kusura bakma arkdasım ama bu durumu düzeltmek senin eli elinde bir de dünyanın sonuymuş gibi düşünme insanlar afrikada açlıktan müslümnaülklerde kan gövdeyi götürüyor...arkdasım yani kendine iyi meşgalleler seç bir dergiye abone ol ya da faydalı şeyler yapmya çalış hee unutmadan en önemlisi mutlka yapmak istediğin bir amacın olsun...iyi bir hedef... bu hedefe bağlandıgında zaten gerisi çorap söküğü gibi gelicektir sevgiyle kal... hayata gülümse bu arada yazım kötü oldu...kusura bakma kardeşim geldi de uyuzluk yapıyor iyi akşamalr ...

bu arada alıntıyı yanlışkla yaptım pardon iyi akşamalr