10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hayattan Bıktım artık :(

Karar Dönemi

Unhappy Hayattan Bıktım artık :(

selam arkadaşlar,

ben 8.ci sınıfa giden bir çocuğum ama hayatım çok kötü. Sürekli oturduğum sandalyenin üstüne silgi yada sivri cisimler konuluyor. Herkez benle dalga geçiyor, enseme vuruyorlar, yolda giderken beni düşürmeye çalışıyorlar bana gülüyorlar. Benden küçük sınıflar bile bana ezik diyor. Şuana kadar 1 arkadaşım olmadı. Arkadaş edinmeye çalışıyorum ama herkez ben eziğim diye benim yüzüme bile bakmıyorlar, benden kaçıyorlar. Diğer popüler çocuklar beni sürekli rezil ediyorlar, bir kere pantolonumu indirdiler nerdeyse özel bölgem gözüküyordu o anda yerin dibine girmiştim. Kızlar bile benle dalga geçiyor. Sevdiğim kız ben bir eziğim diye benden kaçıyor. Facebook kullanmadığım için bana ezik diyorlar, telefonum olmadığı için bana ezik diyorlar, marka kıyafet alabilecek maddi durumum yok. Pahalı olmayan markalar giymeyince ezik oluyorum. Bu konuları müdürle ve okulun psikoloğuyla bu konuyla 6.ci sınıfta konuştum. Benim onları söylediğimi duyunca onlar daha sinirlendi benle dahada uğraşmaya başladılar. Artık müdür hiçbirşey yapamıyor. Babam benim kız arkadaşım olmadığı için bana kızıyor ve annemde bu konuda birşey yapamıyor. Okula getirdiğim ödevleri benden alıyorlar ve kendileri yapmış gibi gözüküyorlar. Benim hiçbir insana zararım yok ama onlar benle hep dalga geçtiler ve eskiden çok sakin bir insandım ve şimdi çok sinirliyim. Babam hergün aynı zaten. O çocukların canını acıtmak hiç istemedim ama şuan onlara çok büyük bir kin besledim. Bana sürekli kavgaya gel gibi sözler kullanıp beni itiyorlar. Ben küçüklüğümden beri yüzdüm şuan kelebek stili yüzüyorum ve omuzlarım çok kaslı, o çocukları dövebileceğime inanıyorum ve onlarla kavga etmeyi düşünüyorum sizce artık tek çözüm kavga mı?

Karar Dönemi

ßak Kardeşim ßende 4 Sene Önce 8. Sınıfa Gidiyordum Senin Durumunda Olan 2-3 Kişi Vardı Bizim Sınıfta Neden Böyle Yaptıklarını Söyleyim Bak Kötü Bir Cümle Ama Söylemek Zorundayım Piç oLacaksın Ciddi Ciddi Söylütorum Piç Olmassan Ezerler. Anladınmı Sende Sana Yaptıklarını Onlara Yapacaksın Havalı Takılacaksın Zeki oLacaksın Yoksa Ezerler Seni Sana Biri Bişey Dedimi Pat Die Cevabını Verebileceksin Ensene Vuranlar'a Gelince Ensene Vurdumu Çak Kafayı Otursun Yere Bak Bidaha Yanına Yaklaşabiliyomu

Karar Dönemi

belki gaz vermek gibi olacak ama karakule ye katılyorum. bu zmanda sessiz kalanı ezmek isteyen çok olur. o yüzden sessiz tepkisiz kalmıcaksın yeri geldiğinden dediği gibi kafayı çakacaksın
    önüne gelen 'İYİ' şansları 'MÜKEMMEL' olmadıkları için reddedenler, zamanı geldiğinde 'KÖTÜ'ye önce muhtaç sonra mahkum olacaklar. by31fth31

Banned

sporcu isen bu konuda çok avantajlısın. saldıracaksın kardeşim. senin ile dalga geçenlere ölümüne saldıracaksın. onlar ancak bu dilden anlar.
    senden güçlü olanlara da saldıracaksın. dayak yesen bile önemi yok. dayak yemek dalga geçilmek kadar kötü değil. fight club filmini izlemeni tavsiye ederim.
    8. sınıfta ve kız arkadaşın yok. bu memlekette buna üzülünmez. bizim memlekette bu kadar küçük yaşta çoğu erkeğin kız arkadaşı yoktur.
    ben 49 yaşındayım. ancak 40 yaşımda ilk sevgilim oldu ve onunla evlendim ve kısa bir süre sonra boşandım.
    yani bu kız meselesini hiç kafaya takma. kız arkadaşın yoksa stresin yok demektir. kız arkadaşı olanlar da sırf çevreye gösteriş için kızlara takılıyorlar. olay bir prestij meselesi.

Banned
    Yer
    utopia

Bak abilerin sana nede guzel akillar vermisler.Dov,saldir ez onlari

Karar Dönemi atacannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne güzel söylemiş çocuklar yaa ))
    Benim ' iktidar ' Olduğum Yürekte Kimse ' ihtiLaL ' Yapamaz..! Kimse Benim Mecburi istikametim DeğiL. Bende Kimsenin Cıkmaz Sokağı DeğiLim...
    " BAKIN İŞINİZE ..."

Karar Dönemi
    Yer
    Antalya

Sevgili kardeşim yazdıklarını okudum, uyku tutmadı, yazdıklarını düşündüm. Öncelikli olarak kas gücü ancak son çare olarak başvurulabilecek bir durum. Çünkü çoğu zaman sorunun çözümü değil, sorunu ilerletecek farklı bir sorun yaratır.

Öncelikli olarak kendini ezik olarak adlandırman çok ama çok yanlış. Daha kendini keşfetme yaşlarındasın. Diğer yaşıtlarından farklı olduğun belli lakin unutma ki, bir çok bilim adamı, bir çok sporcu okul yıllarında sorunlu zamanlar geçirmiştir.

Daha farketmediğin bir çok yeteneğin olabilir. Derslerine ağırlık vererek, daha başarılı bir okul dönemi geçirmek, sana arkadaş çevrende bir saygıyı ister istemez getirecektir.

Öncelikli olarak anne ve babana durumu aktar. Ailenden utanma, seninle ilgilenmek zorundalar. Her ne yaşarsan yaşa mutlaka annene veya babana durumu anlat.

Çok da gerekirse başka bir okula transferini isteyebilirsin. Bu konuları ne kadar birşey yapamayacaklarını düşünsende ailenle konuş.

Fakat unutma, bedenin sana ait ve sen istemedikçe kimse sana dokunamaz. Kimsenin seni aşağılamasına izin verme. Bu tip sana şiddet uygulanacağını düşündüğün durumlarda kendini korumak zorundasın. Maalesef hepimiz aslında yanlızız bu hayatta ve bir şekilde kendimizi korumayı öğrenmek zorundayız.

Başa çıkamayacağını düşünüyorsan, savunma sporlarına yönel, hem kendine özgüvenin artmaya başlar, hem de gerektiği zaman kendini savunabilmeyi başarırsın.

Ama unutma ki, haksızlığa uğradığında okul yönetimine veya kendine yakın hissettiğin bir öğretmenine durumunu mutlaka aktar.

bak kardeşim, sana diğerlerinin bu yaptıkları saçma şeyler tamamen gerizekalıca şeyler ve galiba neredeyse hiç sorgulayamadıkları için zincir halide nesilden nesile aktarılmış şeyler. hayatta seni oluşturacak deneyimlerini yaşıyorsun, gitmek istediğin yol seni belirleyecek. sen söyle şimdi, onlara karşı merhamet mi duyuyorsun, acıyor musun, yoksa boğazlarından tutup duvara mı yapıştırmak istiyorsun?
    "An honest man is always a child." "All men's souls are immortal, but the souls of the righteous are immortal and divine. " "Beauty is a short-lived tyranny. ""He is richest who is content with the least, for content is the wealth of nature. " "I am the wisest man alive, for I know one thing, and that is that I know nothing. " "Once made equal to man, woman becomes his superior. "

Karar Dönemi melankolik_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya-ankara

bu sana bulaşan insancıklara gelsin ve sana güç versin http://www.youtube.com/watch?v=qPulUmNB4lc
    ''Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir." KARL MARX

evliyalar şeytanlarla savaşıyor(!)

Karar Dönemi

İlk öncelikle merhaba kardşim sorunun var belli ilk önceikle 16 yaşındayım ve benim bile kız arkadaşım yok senin yazdıklarını okuyunca ilk okul aklıma geldi aynı şeyleri bende yaşadım yüzücü degilim vede hala sakinim sabır cok önemli şiddet sorunları arttırır en son caredir ve şuan kullanman gerekmiyor 8.sınıftaymışsın sabrett sınava çalış lise çok farklı ilk okulda senin gibiyim annem hep sınıf degiştirirdi ama ginede aynıydı şimdi lise 2 deyim sınıf başkanı seçtiler beni :P benim gibi iyi kalpli insanlar var sayısalcıyım '_'
    rahatım tek odak noktan sınav olsun birde spor spor ok farklı geliştir kendini bana sessiz sabırlı sakin oldugum için kız eşcinsel gibi lakaplar bile takdılar ne oldu çoku dışarda sürtüyor şimdilik sonra çalışıcaklar eşşek gibi sınıfta kalmıslar hep bi bakmısın seni görünce kafalarını egerler oku iyi biyer kazandınmı senin peşinden koşarlar örn. doktor olsan bu bir abi tavsiyesi bu hayatta her şey gecici bos werrr köprüyü gecene kadar ayıya dayı diceksin şimdlik bu kadar ve 16 yasındayım telefon kullanmaya 1 ay önce basladım gereksiz işte bazen dısarı çıkıorm lazım oluyor yoksa pff bana kalsa hiç kullanmam iyi günler