Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: otobiyografim

anduril
    Guest

Alıntı serela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün sonuçlar açıklandı. sen bu sınava girdin mi? girdiysen umarım sonucun senin açından tatmin edicidir. benim problemim aile ve hepsi birden. düzeleceğini düşünüyorum
    evet istediğim puan gelmedi ama sanırım tobb %50 bursluya gircem

Karar Dönemi serela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

tebrik ederim
    rolling in the deep

Karar Dönemi

Bazen şükürde etmek lazım tobb %50 burs demek ii başarı demek ve siz beğenmiorsunuz . biraz şükür kardeşim lütfen şükür )
    ALLAH yardımcınız olsun . ALLAH hepimizi istediğimiz şeyleri gerçekleştirmeyi nasip etsin inşALLAH )
    ALLAH a emanet olun )

anduril
    Guest

Alıntı ekonomici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen şükürde etmek lazım tobb %50 burs demek ii başarı demek ve siz beğenmiorsunuz . biraz şükür kardeşim lütfen şükür )
    ALLAH yardımcınız olsun . ALLAH hepimizi istediğimiz şeyleri gerçekleştirmeyi nasip etsin inşALLAH )
    ALLAH a emanet olun )
    zaten Allah bir gün cezamı verecek tatminkarsızım diye
    saolun efendim

anduril
    Guest

çoğu kişinin okurken kanı donuyor ama evet yaşadım ama atlattım.. ben senin hayat hikayeni okumadım ama ben bana yalan gelene yalan derim senin için birşey diyemeyeceğim.. son iki cümlem seni mutlu ettiyse bende mutlu oldum.. inşallah iyi mertebelere gelirim inşallah herkes çok iyi yerlere gelir ve çok mutlu olur..
    cevap yazdığın için teşekkürler..

anduril
    Guest

Alıntı karsiyakali35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler karşıyakalı =)

vay be muğlada yaşayıp ankaraya gelen birini görünce yakın hissettim kendimi. Kanım ısındı birden. Bide bnm evim madalyona yakın.Ben bilmiyodum oranın klinik olduğunu hepde önünden geçerim tunalıya akarken valla o kadar yazdım ne diyim. Sen cennetin bir köşesinde yaşamış insansın. Denizi bilen bir insansın ankara seni çok korkutmasın. Ankara kapalı kutu senin kalbim bile ondan büyük. Zamanla görüceksin ki ankarada ankara insanıda sana boyun eğicek imrenicek bana inan
    | َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |İmkânın sınırını görmek için, imkânsızı denemek lazım...| َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |

Sayfa 2/2 İlkİlk 12