3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Antisosyal miyim?

Karar Dönemi

Unhappy Antisosyal miyim?

Arkadaşlar,

Sinirlenince nefes almakta zorlanıyorum bozukluk oluyor, elerimin içi karıncalanıyor, yüzüm kızarıyor ve en önemlisi ben üzülünce değil sinirlenince ağlıyorum ama korkudan değil sinirden oluyor,

Beni sinir edenlere kin besliyorum onları öldürene kadar dövmek istiyorum

Sevdiğim insanlara zarar vermek hoşuma gitmiyor ama beni kızdıran küçük düşüren insanlara acı vermek bana aşırı zevk veriyor.

Sinirlenince düşünmeden hareket ediyorum, suçsuz insana bile saldırdığım olmuştu bir kere okulda

Birisi bana mal dese ona saldırıyorum hergün okulda kavga ediyorum

ve Sosyal hayattan nefret ediyorum çünkü hep okulun eziği diye anıldım ve en çok kini popüler çocuklara besliyorum, popüler bir çocukla aynı ortamda bulunmaktan nefret ediyorum, Hele yanlarında kızlar olunca kıskanıyorum niye benim yok diye o zaman onlara daha çok sinirleniyorum. Tüm kızlar bana psikopat manyak diyor

Arkadaşlar Antisosyal miyim? Bu durumdan hiç hoşnut değilim yardım edin

Karar Dönemi
    Yer
    Antalya

Sevgilim kardeşim bu söylediklerini okul döneminde yaşamamış var mıdır bilmiyorum da, anlattıklarına yakın bir çok hissiyata ben de sahiptim o zamanlar. Diğer arkadaşlar da katılır mı bilmiyorum da, bir çok kişi şu yaşadıklarını yaşamıştır.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı Emre234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Sinirlenince nefes almakta zorlanıyorum bozukluk oluyor, elerimin içi karıncalanıyor, yüzüm kızarıyor ve en önemlisi ben üzülünce değil sinirlenince ağlıyorum ama korkudan değil sinirden oluyor,

Beni sinir edenlere kin besliyorum onları öldürene kadar dövmek istiyorum

Sevdiğim insanlara zarar vermek hoşuma gitmiyor ama beni kızdıran küçük düşüren insanlara acı vermek bana aşırı zevk veriyor.

Sinirlenince düşünmeden hareket ediyorum, suçsuz insana bile saldırdığım olmuştu bir kere okulda

Birisi bana mal dese ona saldırıyorum hergün okulda kavga ediyorum

ve Sosyal hayattan nefret ediyorum çünkü hep okulun eziği diye anıldım ve en çok kini popüler çocuklara besliyorum, popüler bir çocukla aynı ortamda bulunmaktan nefret ediyorum, Hele yanlarında kızlar olunca kıskanıyorum niye benim yok diye o zaman onlara daha çok sinirleniyorum. Tüm kızlar bana psikopat manyak diyor

Arkadaşlar Antisosyal miyim? Bu durumdan hiç hoşnut değilim yardım edin
    Selam,
    Sizin ofkeniz kendinize be arkadasim.Kendinizi baska turlu ifade edemeyeceginizi dusunup, $iddete ba$ vuruyorsunuz.
    Populer diye nitelendirdiginiz arkada$lariniza ofkelisiniz, cunku onlarin yerinde olmak istiyor ama olamiyorsunuz.
    Icerisinde bulundugunuz bu durumu kabulenemiyor, fakat degistirmek adinada caba sarfetmetmiyorsunuz..
    Ofke kontrolu icin destek almanizi oneririm, eminim ki cok yararini goruceksiniz..