10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Anksiyete yardım...

Karar Dönemi

Standart Anksiyete yardım...

Arkadaşlar 3 hafta önce doktora gittim anksiyete teşhisi koydu.Fakat 1 ay kadar oldu kendimi, yaşadığımı, yediğimi, içtiğimi hissetmiyorum.Yaşamak insan olmak tuhafıma gidiyor.Nasıl anlatayım bilmiyorum, ben diye birşey olmasını algılayamıyorum.Bu hisleri nette buldum karşıma depersonalizasyon çıktı, acaba bunları yaşayan var mı? aranızda.Yardım ederseniz çok sevinirim.Şu an bunları benim yazdığımdan bile şüpheleniyorum çok kötüyüm...
    Konu Selina tarafından (18-02-2012 Saat 05:03 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi sibel_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

merhaba geçmiş olsun. Anksiyete konusunda yaşanabilcek herşeyi fazlasıyla yaşamışş,halen de ilaçlarımı düzenli almadığımda yaşıyan biriyim..Sen henüz çok başındasın anksiyetede bu tarz duygular,hissettiklerin normall ..sana tavsiyelerimm çok fazla araştırma yapma hastalıkları okuma çünkü herşeyden etkilenecek ve kaygı mekanızması darbe aldığı için bu hastalıkta herşeye fazlasıyla kaygılanabilirsin,,çok fazla önemsememeye çalış ,ne yaşarsan yaşa normal kabul et,,hastalık geçene kadarr sabırlı olmaya çalış ve ilaçlarını düzenli kullan,,senii bu hastalığı yaşayanlar hariç kimsenin anlamasını bekleme,,sabrettikçe kendini daha iyi hissedeceksin buna emin ol,,sormak istediğin herşeyi sorabilirsin geçmiş olsun.
    Yaşayanlar için umut her zaman vardır. Umutsuzluk, ölüler içindir.

Karar Dönemi

çok sağolun siz bunları yaşadınız mı?

Karar Dönemi atacannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sibel arkadaşın dediği gibi çok fazla internetten araştırma yapma daha çok erken ilaçların etki göstermesi için sana şu an ilaçlar hafif bi rahatlık verir ama tam etkilerin 2 3 ay içinde gösterir ve ilaçların yan etkileri hakkında araştırma yapma hiç okumamaya çalış çünkü psikolojik olarak etkileri üstünde hissedebilirsin...
    Benim ' iktidar ' Olduğum Yürekte Kimse ' ihtiLaL ' Yapamaz..! Kimse Benim Mecburi istikametim DeğiL. Bende Kimsenin Cıkmaz Sokağı DeğiLim...
    " BAKIN İŞINİZE ..."

Karar Dönemi

Bu durum geçici mi? onu merak ediyorum.Sanki ben ben değilim kişiliğim değişmiş gibi hissediyorum.Bunu yaşayıpta düzelen var mı?

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı güven01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum geçici mi? onu merak ediyorum.Sanki ben ben değilim kişiliğim değişmiş gibi hissediyorum.Bunu yaşayıpta düzelen var mı?
    Cok gecmis olsun sevgili Guven,
    Korkmayiniz, kisiliginiz filan degismedi, sadece zorlu bir surecten gecmektesiniz.Anksiyete rahatsizligi yasayan ki$iler de gozlemlenen genel bir tablo, sizin hissetikleriniz..
    Elbette ki gecici bir durum bu, yeterki tedavinizi aksatmayiniz.Ilac tedavisi goruyorsunuz anladigim kadariyla.Bunun yaninda, davranisci-bili$sel psikoterapi de alirsaniz iyile$me sureciniz hizlanicaktir..
    Sagliklar dilerim..

Karar Dönemi sibel_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu durum geçici tabiki en büyük kanıtı da biz yaşayanlar yoksa bu zamana gelemezdik heralde çekilecek dert degil neyse ki çaresi varr ,,
    Yaşayanlar için umut her zaman vardır. Umutsuzluk, ölüler içindir.

Karar Dönemi

Bu durumun anksiyeteden kaynaklandığını biliyorum ama benim korkum anksiyete değil kendime yabancılaşmam.Siz bu yabancılaşmayı yaşadınız mı?yani nasıl anlatayım ben yaşadığıma, insan olmama şaşırıyorum.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı güven01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durumun anksiyeteden kaynaklandığını biliyorum ama benim korkum anksiyete değil kendime yabancılaşmam.Siz bu yabancılaşmayı yaşadınız mı?yani nasıl anlatayım ben yaşadığıma, insan olmama şaşırıyorum.
    Kendi sorununuzun yanitini kendiniz vermisiniz Guven.Bu yasadiklariniz rahatsizliginiz yuzunden oluyor.Yineliyorum, psikoterapi aliniz.Bu size cok yardimci olucaktir ve iyilesme sureciniz hizlanicaktir..

Karar Dönemi

Burda depersonalizasyon yaşayan var mı? onu merak ediyorum.Tedavime devam ediyorum zaten.Bu durum beni çok zorluyo bunu yaşayan birisiyle konuşmam lazım.