3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ese Bagimlilik

Banned

Standart Ese Bagimlilik

Cok zor gunler geciriyorum.Esimle ayrilik noktasina geldim ama o tamam ayrilalim kelimeleri bir turlu cikmiyor agzimdan.Esim ayrilmayi kabul ettirmek icin
    her turlu eziyeti yapmaya basladi.Bense sessizce oyle kurbanlik koyun gibi o gunun gelmesini bekliyorum.Bende biliyorum boyle olmadigini yurumedigini ama
    icimde hep bir umut esim beni sevsin, bana deger versin diye bekleyip duruyorum.Ama kacis yok daha fazla dayanamiycam hakaretlerine, asagilamalarina.
    Kolay degil biriyle 15 yilini ayni evde gecirip sonra ayrilmak.Ailemde dahil herkes sasiriyor neden cekiyorum bunca aciyi neden bitirmiyorum diye.Yalnizlik
    korkusu oyle birseyki helede bunca yil ezilip degersiz goruldukten sonra insan kabulleniyor galiba.Simdi ite kakila ayriliga dogru gidiyorum.Yapabilecegim birsey
    kalmadi.Allaha dua ediyorum ayrildiktan sonra boyle acilar yasamiyayim diye.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun ,inşallah sizin için hayırlısı neyse o olur .Ailevi sorunlar bölumunde sizinle ilgili yazılar var okumanızı tavsiye ederim .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned

Cok sagolun burda dusuncelerimi paylasmak cok iyi geldi.