6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Başlık yazmalıyım;ama ne yazılır ki...

Standart Başlık yazmalıyım;ama ne yazılır ki...

Sitenin eski ve sesi soluğu pek çıkmayan sakinlerinden biriyim.Sesimi çıkarayım biraz,içimi döküp birkaç tavsiyede bulunayım mı?
    4 sene önce baş göstermiş olan,kaç dr gördüğümü hatırlamadığım,kaç kez tedaviyi yarıda kestiğimi hatırlamadığım ve bi türlü inanamadığım ne olduğunu çok anlamadığım hikayemi es geçiyorum...
    Tedaviye en son çaresiz kaldığım bi zamanda 1,5 sene önce kaçıncı kez başladım ve sonra kaçıncı kez yarıda kestim hatırlamıyorum...
    Zaten hasta olduğuma çok çaresiz kaldığım anlar dışında inanmadım hiç ve yine çaresiz kalmak üzereyim.
    Nişanlıyım evliliğe doğru gidiyorum güzel başlayan bi hikayemiz ve sevgimiz var.Ama tedaviyi tamamlamadığım için mi bilmiyorum ama bi kere daha üst düzey paranoyalarımla boğuluyorum,uykum kalmadı,huzursuzum bi günüm bi günüme uymuyor,agresifim.Ve bütün bu şikayetlerimi tek bir kişiye yönlendirmiş vaziyetteyim ki o şahıs benim nişanlım.
    Dilim varıp hikayemi anlatamadım,hiçbişi bilmiyor,kaç kez dilimin ucuna geldi ama söyleyemedim.Bu saatten sonrada söyleyipte bu ilişkiyi tehlikeye atma cesaretini gösteremem...Benim durumuma bi anlam veremiyor.Üst düzey paronayalarım yüzünden tartışıyoruz sürekli ama anlam veremiyor.Neden böylesin diyor .SUSUYORUM....
    Tavsiye kısmına gelince;tedavi oluyosanız muhakkak tamamlayın çünkü sonu gelmiyor ve hayatınıza giren insanlara benim gösteremediğim cesareti gösterip hikayenizi anlatın.
    (aceleden bi hışım yazdım,sürc-i lisan ettiysem affola,imla hataları için kusura bakmayın sadece okuyun yeter)
    HEPSİ BİRER UMUTTULAR,
    BİRER BİRER UYUTTULAR,
    BİZİ BURADA UNUTTULAR,
    GİDENLERE SELAM OLSUN !!!

040147
    Guest

Aa! Canlı cenaze yaşıyormuş. Hoşgeldin. Peki burada bir prova yapsan nasıl olur? Belki yapıcı önerileri veya benzer deneyimi olanlar vardır, ne dersin?

Karar Dönemi atacannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence söylemelisin ileride evlendikten sonra söylemen hoş bir durum değil şu an belki tepki vermez ama evlendikten sonra söylemen çok farklı...

Kolay bişi değil dilimin ucuna çok geldi ama olacaklarını düşündükçe.Şu an benim git gel hallerimi çok bunaltmadığım sürece bazen sevimli ve renkli bulduğunu söylüyor.Söylesem nolacak;bakış açısı kökten değeşecek en ufak durumu hastalığa yorup hastasın diyecek.Ben evlendikten sonrada söylemeyi düşünmüyorum.Hiç bilmesin diyorum
    HEPSİ BİRER UMUTTULAR,
    BİRER BİRER UYUTTULAR,
    BİZİ BURADA UNUTTULAR,

Karar Dönemi atacannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

en ufak bir şeyi hastalığa vurmaz zaten evlenmeyi düşünüyorsun emin ol yanında olacaktır senin sonuç olarak bunu ömür boyu içinde taşıyıp vicdan azabı çekmekten iyidir.

evet belki söylemeliyim ama benim bile senelerdir inanmadığım inkar ettiğim bi durumu ona söylemek kolay mı???Bazen hasta olduğumu hissediyorum ama onun dışında hiç inanmadımki tedavileri yarım bırakma sebebim de bu.Ben kendi kendime hastayım diyemezken onun bana hastasın demesine nasıl katlanırım
    HEPSİ BİRER UMUTTULAR,
    BİRER BİRER UYUTTULAR,
    BİZİ BURADA UNUTTULAR,