Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: aklımdan çıkmıyor yardım edin lütfen

Karar Dönemi

Standart aklımdan çıkmıyor yardım edin lütfen

merhabalar ben 7 yıllık evliyim eşim beni defalarca aldattı ve yakaladım bir kere ayrılmayıdenedim ama yapamadım seviyorum cünkü ama buaralar cok kötüyüm eşimle beraberliğimiz iyi gitmiyordu ama ben borç harç hayat diyordum kopuktuk üpeleniyordum ama artık yapmayacak kızımız var söz verdi diyordumki yine yakaladım gecen ay işyerinden bir bayanla ilişksi varmıs hemde 1 senedir telefonuna hakan diye kaydetmiş osahsı sürekli mesajlasmalar bulusmalar yasanmıs tabiki cinsellikte var ben ayrılmak istedim ama bir şans daha istedi ve verdim ama iş okadar iğrenç bir hal aldıki ben okadınla görüştüm ve bana en ufak ayrıntısına kadar anlattı yaşananları söylenen sözleri yaptıklarını aklınıza gelebilecek buraya yazamıyacağım herşeyi ve bizim evimizdede beraber olmuslar suan öyle birdurumdayımki sizden yardım istiyorum eşimle aynı evdeyiz ama eşime dokunamıyorum gözümün önünden gitmiyor aklımdan cıkmıyor kadının konusmaları beynimde yankılanıyor eşimi sözle affetmiş olsamda içimde affedemiyorum ona bunu söylediğimde acma bu konuyu bidaha olmayacak diyor ama ben kendi kendimi yiyip bitiriyorum bu kez cok yara aldım nasıl kurtulcam budurumdan bana allah rızası için yardım edin yol gösterin cok zor durumdayım kabbullenemiyorum o kadının anlattıkları gözümün önünde canlanıyor ve elimde değil gitmiyor yardımedin lütfen..........

Karar Dönemi melankolik_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya-ankara

eşiniz sorunları var gerçekten büyük sorunları.yapmış olduğu tek şey sizin iyiniyetinizi,sevginizi istismar etmek.şimdi ayrılmanızı söylesem söz konusu bi kızınız var ama yani açıkçası böyle bir ''koca''ile evliyken kızınızın yaşayacağı bunalımlar ayrıyken yaşayacağı problemlerden çok daha büyük olur.size daha önce söz vermiş ve güveninizi sarsarak tekrar o ''kadın''la birlikte olmuş açıkçası bu hatanın 2. kez olmasına bile izin vermemeniz gerekirdi.sizi suçlamıyorum.''kocanız'' nasıl biri bize biraz anlatabilir misiniz?
    ''Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir." KARL MARX

evliyalar şeytanlarla savaşıyor(!)

Karar Dönemi

eşim birşeye hemen kızan küfür eden evlilikte kocalığın sadece evin elektirk suyu ödenip eşinin karnını doyurunca tüm vazifelerini yapıldığını sanan ince düşünmeyen kaba ilgisiz biri ama bu bana karsı böyle cünkü ben eşimi yakaladım ve telefon dökümanlarını cıkarttım kadınla hergün sayısız mesajlasmıslar ve ben bana birtek mesaj yazmıyorsun dediğmde hep ben mesajlasmayı sevem diyordu bu kadınla bir senedir sürmüş ben yakalamasam devam edicekti bundan önceleri ben sayısnı unuttum yakaladıklarımın ama busferki daha bir fazla yaktı canımı cünkü uzun süreli bir ilişki yasanmıs ve herseyi biliyorum napıcamı bilmiyorum sadece yardım bekliyorum

Karar Dönemi melankolik_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya-ankara

hmm anlıyorum.bakın o kevaşe sizden daha mı güzel?sizden daha mı kadınsı ki böyle bişey yapıyor.en iyisi siz bi evlilik danışmanına falan gidin.benim verebileceğim tek yönlendirme bu.bi diğeri de var da fazla sert kaçar:ayrılın.ayrılın ve onu kahrolası yalnızlığında bi sürüngen gibi bırakın.
    ''Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir." KARL MARX

evliyalar şeytanlarla savaşıyor(!)

Karar Dönemi

gerçekten çok mağdur durumdasınız ve çok acı çekiyorsunuz. ama kısır bir döngü içindesiniz ve muhtemelen eşiniz bir süre sonra tekrar aldatacak.
    size sevgisinin kalmamış olduğu çok belli. sürekli gözü dışarıda. bu durumda ayrılık en doğru çözüm gibi görünüyor.
    evlilik terapistine gitseniz de bence durum değişmiyecek çünkü evlilik terapistlerinin işi evliliği kurtarmak değil. onlar da ayrılmayı tavsiye edebiliyorlar. yani hangisi sizin için daha uygun ise onu öneriyorlar. bence siz kendiniz bireysel profesyonel yardım alın çünkü çok acı çekiyorsunuz. yani bir psikiyatriste veya psikoloğa başvurun.

Karar Dönemi incicim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    marmara bölgesi

iyi akşamlar, neyzenilhan 'ın sözlerine katılmakla beraber, zararın neresinden dönülse kârdır diyorm. önemli olan konulardan bazıları şu: SOSYAL GÜVENCENİZ VAR MI? AYRILIRSANIZ SİZİ NELER BEKLİYOR? KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ, AİLENİZİN DE DESTEĞİNİ ALARAK, KIZINZILA BERABER YENİ BİR HAYAT KURUN DERİM.

Karar Dönemi zivrisinek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara

Sizin çaresizliğiniz onun fırsatçılığı olmuş, size şunu net söyleyimki bunu bir daha yapacaktır. Siz ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz ve uygulamalısıız, sadece şunu düşünün çocuğunuz için belki eşinizden ayrılmıyorsunuz bu ortamda çocuğunuz sizin beraberliğinizde daha sağlıklı büyüyecekse ve evliliğinizin devamı daha mantıklı geliyorsa sorunu çözmeyi, çocuğunuz bu ortamda sağlıklı ve mutlu büyümeyecekse boşanmayı düşünmelisiniz

Karar Dönemi

arkadaşların düşüncelerine katılıyorum ama şu anda çok acı çektiğiniz için net düşünemiyorsunuz.
    önce çektiğiniz acıları profesyonel yardım ile azaltın ve daha salim bir kafa ile düşünün.

Banned
    Yer
    utopia

Sizce sevgi nedir sevgili Zeycan?
    Veya, sizi defalarca aldatan, yalanlar soyleyen,kadinlik onurunuzu kiran bir adami cidden sevebilirmisiniz?
    Aldatilmanin verdigi aci caninizi bu denli yakarken,nicin birde gidip o kadinla uzun uzadiya konusup bunca detaylarla caninizi iyice yaktiniz?
    Uzgunum sevgili Zeycan, fakat boyle bir sevgi anlayisini ben anlayamiyorum.Bunun adi sevgi olamaz..

eğer iyi bir anne olmak ve çocuğunuza iyi bir gelecek sunmak istiyorsanız evliliğinizi bir an önce sonlandırın. insan kendini mutlu ve huzurlu hissetmeden kimseyi mutlu edemez. acısı diner ama yapılanlar asla unutulmaz. üstelik aldatma türü bir şey asla bir kerelik değildir.

Sayfa 1/2 12 SonSon