7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: yine başladı sorunlarım

Karar Dönemi

Standart yine başladı sorunlarım

kendimi çok kötü hissediyorum çarpıntı ve baş ağrısı kimse ile konuşmak istemiyorum bi burukluk var içimde daha öncede yaşadığım sorunlardı psikiatrise gittim ilaç verdi hala kullanıyorum ama şu bi iki gndür aynı şeyler başladı kendimi halsiz hissediyorum ve hiş bir şey yapasımda yok hatta bazen herkezden nefret ediyorum bazende keşke yaşamasam diorum ne yapmalıyım ilaç fayda etmiyormuki yine başladı sorunlarım

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

neden peki böyle hissediyorsunuz. Bunları tetikleyen canınızı sıkan herhangi bir faktör var mı? yoksa sebebsiz mi bunlar oluyor...Gün boyu neler yaparsınız?
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı _yakamoz_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendimi çok kötü hissediyorum çarpıntı ve baş ağrısı kimse ile konuşmak istemiyorum bi burukluk var içimde daha öncede yaşadığım sorunlardı psikiatrise gittim ilaç verdi hala kullanıyorum ama şu bi iki gndür aynı şeyler başladı kendimi halsiz hissediyorum ve hiş bir şey yapasımda yok hatta bazen herkezden nefret ediyorum bazende keşke yaşamasam diorum ne yapmalıyım ilaç fayda etmiyormuki yine başladı sorunlarım
    Gecmis olsun.
    Rahatsizliginiz icin nasil bir teshis konuldu, ne kadar suredir ilac kulaniyorsunuz aceba?

Karar Dönemi

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun.
    Rahatsizliginiz icin nasil bir teshis konuldu, ne kadar suredir ilac kulaniyorsunuz aceba?

Teşekkür ederim 3 ay olucak kullanmaya başlıyalı unipolar depresyon yazıyor raporumda
    Konu _yakamoz_ tarafından (02-01-2012 Saat 03:56 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

Doktorunuza tekrar gitmenizde fayda olacağını düşünüyorum hastalığınız seyri açısından. İhmal etmemelisiniz. İlacınızın dozunda bir değişiklik tavsiye edebilir doktorunuz.

Karar Dönemi

selam yakomoz ewet okadar lanet bir hastalıkki benim yasadıklarımı anlatayım belki yalnız olmadıgını bilip teselli bulursun ben 36.yasında 3.çocuk annesi ve su an dördüncü cocugum dünyaya gelcek ins 6.aylık oda okadar zor bir hamilelik geciriyorumki anlatamam çarpıntı nefes alamama korkusu içimden akan bişi bunu anlatamıcam sanki kalbim duracakmış ve ben her an ölücem bazen ölmeyi düşünüyorum cekenler bilir çekilmez bir hastalık ve hamileligimden dolayı ilaç kullanamıyorum ice kötüye gitmeye basladım napcamı sasırdım her an kalp krizi geciriyorum ve ölüyorum korkusu bu ne anlamadım yenemedim aslında cok güçlü bir bayanım ama bu hastalık beni yedi bitirdi tabiki hayatımızda en önemli sey nefes almak bunu alamama korkusu ve carpıntı kendini kimseye ifade edemiyorsun doktora bile napcamı sasırdım senin gibi

Karar Dönemi

Sanem 11 ;

Bunları sadece hissediyorsun, bunlar bedenine bağlı bir rahatsızlıktan veya seni öldürecek anatomik bir sorundan kaynaklı değil....sadece düşünüyorsun ve kendini dinliyorsun...sana bunları hissettiren şey sadece ve sadece içinde bulunduğun psikolojik durum...kendine şunu telkin et...ben sağlıklıyım hiç bir rahatsızlığım yok ve bu söylediklerin muhtemelen yanlızken veya uyamaya çalışırken karşına çıkar....o anlarda her şeyi bir kenara bırak ve sevdiğin şeyleri düşünmeye çalış...en çok oyalanmak istediğin şey ile beynini oyala...ilaçlar doktorlar hepsi tamam ama öncelikle sen bunu başaracaksın...kimin için ? çocukların sevdiklerin için...korktuğun şeylerin üzerine git...asla yanılmayacaksın.