Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Artık bıktım bu duygudan

Karar Dönemi incicim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    marmara bölgesi

Unhappy Artık bıktım bu duygudan

İYİ AKŞAMLAR,

foruma yeni üye oldum. herkese merhabalar öncelikle, çok da inceleyemekle beraber kaliteli olduğunu gördüm.

kendime olan güvenim iyi, başarılıyım, insanlardan sürekli takdir görüyorum, sorunum yok aslıında, kardeş konu sosyoloji okuyorum aynı zamanda, sosyal bir insanım vs vs..

benim sorunum artık bıktırdı beni. öncelikle evliyim ben, eşimi aldatmadım daha önce, sadece online scrabble oynarken sohbet ediyorum . aslında erkeklerin gözüne bile bakamayan ben sürekli erkeklerin ilgisini üzerimde hissetmek istiyorum daha da kötüsü bana aşık olunsun istiyorum. bu konuyu doktoruma açamadım ve çok rahatsız oluyorum. ne yapılabilir, neler önerirsiniz bu duygu durumundan kurtulmam için???
    Konu incicim tarafından (28-12-2011 Saat 10:22 PM ) değiştirilmiştir.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı incicim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İYİ AKŞAMLAR,

foruma yeni üye oldum. herkese merhabalar öncelikle, çok da inceleyemekle beraber kaliteli olduğunu gördüm.

kendime olan güvenim iyi, başarılıyım, insanlardan sürekli takdir görüyorum, sorunum yok aslıında, kardeş konu sosyoloji okuyorum aynı zamanda, sosyal bir insanım vs vs..

benim sorunum artık bıktırdı beni. öncelikle evliyim ben, eşimi aldatmadım daha önce, sadece online scrabble oynarken sohbet ediyorum . aslında erkeklerin gözüne bile bakamayan ben sürekli erkeklerin ilgisini üzerimde hissetmek istiyorum daha da kötüsü bana aşık olunsun istiyorum. bu konuyu doktoruma açamadım ve çok rahatsız oluyorum. ne yapılabilir, neler önerirsiniz bu duygu durumundan kurtulmam için???
    Hosgeldiniz..
    Yazdiklarini okurken, iki paragraf arasinda buyuk bir celi$ki oldugunu gordum.
    Ilk paragrafta;Kendinize olan ozguvenden, ba$arilarinizdan, insanlar tarafindan takdir edilen yapinizdan ve sorununuz olmadigindan bahsetmisiniz.
    Ikinci paragrafta:Erkeklerin gozune bile bakmaya cekinen yapiniz, surekli ilgi cekme cabaniz..
    Peki hangisi gercekten sizsiniz?

Karar Dönemi

Ben burada daha fazla kalıp içimdeki bayanlara karşı olan duygularımın dahada zedelenmesini istemiyorum.belki ilerde sağlıklı bir ilişkim olup evleneceğim ama burada senin gibileriin hallerini okudukça ondanda vazgeçmek istemiyorum..ve gidiyorum.

Yer
    marmara bölgesi

hoşbuldum,

evet çelişki olduğu doğru, farkındayım. ikiside benim. işin içinden çıkamadığım için size geldim.
    erkeklerin gözüne (alıcı) bakmaya çekindiğim doğru, fakat beğenilmenin farkındalığından alldığım haz var ortada. bu da beni rahatsız ediyor.bilmiyorum anlatabiliyor muyum; platonik yoğunluk yaşıyorum, neşeli oluyorum, hani telefonunuz çalsın diye beklersiniz önemsediğiniz birinden heyecanla, aynen öyle oluyorum. bunlar hep iç dünyamda yaşadığım gel gitler. yani x kişi gelse ve senden hoşlanıyorum dese, arkamı döner giderim.

Yer
    marmara bölgesi

Alıntı ferda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben burada daha fazla kalıp içimdeki bayanlara karşı olan duygularımın dahada zedelenmesini istemiyorum.belki ilerde sağlıklı bir ilişkim olup evleneceğim ama burada senin gibileriin hallerini okudukça ondanda vazgeçmek istemiyorum..ve gidiyorum.
    yargılıyor ve hakaret ediyorsunuz sizin gibi bayanlar diyerek. sizin gibiler diye tabir ettiğiniz kişilerden olsaydım rahatsızlık duymaz ve belki realitede de yanlışlıklar yaşayan biri olurdum.
    ben dile getirmeye bile çekindiğim konuyu burada sizlere güvendiğimden açtım. fakat siz ...

yargılamayın yargılanır olursunuz...

Yer
    marmara bölgesi

Alıntı $hady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı sorundan ben de muzdaribim.
    birini çok sevdiğimi söylüyorum. mütevellithiç bir kıza bakmıyorum.
    fakat bir ortamdayken eğer bir kız tarafından seyredildiğimi düşünürsem yahut farkedersem dayanılmaz haz alıyorum.

ben de hatta kalayım bari
    yaşasın evet yalnız olmadığımı biliyordum. bunun adı ne?? neden insan böyle hislere kapılır, yani birşeyler eksik ama ne?

Yer
    marmara bölgesi

hiç bir fikrim yok.
    bilen biri çıkar elbet.
    hattan ayrılma.
    hattan ayrılmıyorum zaten, ne kadar aktif bir site burası. çok sevindim.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı incicim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hattan ayrılmıyorum zaten, ne kadar aktif bir site burası. çok sevindim.
    Bu daha ne ki? Siz kalin aramizda daha ne atraksiyonlara $ahit olacaksiniz.Aktif degil, Hiperaktif bir olu$umuz biz

Banned
    Yer
    utopia

$e$li güldüm.
    Evet, evet amacta buydu, sanirim dogru yoldayim Yaw klavyede $'nin orjinali varda sizdenmi esirgiyorum

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

İnci hanım,

Kimene kullanıcısının belirttiği gibi, öz güven sahibi olduğunuz, fakat aynı zamanda beğenilmek te istediğiniz, başka bir taraftan takdir edilmek istediğiniz anlaşılıyor. Aslında bir çelişki de var. Fakat anladığım kadarı ile aslında var olduğunuzu görmek istiyor, bunu da başkalarının sizi beğenmesi, hatta aşık olması ile siluet kazanmasını istiyorsunuz. Bu durumda size tavsiye edebileceğim şey, bazı gerçeklerin farkına varmanız; hayatımızın kısa olduğu ve bu hayatın anlamsız bir şekilde geçtiği(veya doymamışlık) ve bu duruma nasıl çözüm bulacağınız üzerinde düşünmenizin yerinde olacağı düşüncesindeyim.

Sayfa 1/3 123 SonSon