Arkadaşlar öncelikle hepinize selam öyle yada böyle şuan burdaysak bi problemimiz var bir senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum.! 8 -9 ay boyunca panik atak zannetim kendimi.. Ama daha sonra dayanamayıp ERENKÖY ruh ve sinir hastalıkarı hastanesi ne gittim.Yıllar önce oldugu gibi. Küçükken Sinek ilaçlama arabasının peşine koşarken bi solunum kaybı yaşadım sonra ertesi gün kalp çarpıntısı,nefes alamama bogaz kuruması, titreme,kasılma vs durumları yaşadım... Doktora gittik eko filan çekildi normal 1 hafta üst üste gittik hastaneye doktorlar bana yalan söylüyosun demekki canın oyun istiyor ailen seni bi tatlile çıkarsın dediler oysaki ben ne yaşadıgımı çok iyi biliyordum .. Ve bu şekilde bi 3 ay sürdü heran gibi bir ilaç almadım ve sonraları üstüne düşmedim bu durumun geçti gibi bişey oldu.. Takıntılarım vardı.. Cam önüne oturucam neresi olursa olsun,sinek ilaçlama aracı görünce eve koşarak gelicem camları kapatıp oturucam vs.. Sonra üzerinden 10 sene geçti yani ben artık 20 yaşında oldum ve dişimi çektirirken tekrar nüksetti.. Tabiki Megapol Tıp merkezindeki doktor dişime 4 tane morfin yapınca bogazlarıma aktı ve uyuştu bogazlar nefes alamadım sonra.. Nefes alamama kalp çarpıntısı terleme boğazda kuruluk tekrar başladı.. Ben panik atak dedim.. Tehşisimi 16 yaşındayken ben kendim koymuştum bi doktorun bulamadıgını izlediğim tv proğramından anlatılanlarla.. 8-9 ay boyunca tedavi araştırdım ve bulduklarımada gittim.. Çok lüks yaşmama rağmen sınırlarımı zorlayıp 990 Tl verip Ankarada ki OFELYA THOMAS HİPNOTERAPİ MERKEZİNE GİTTİM. 1 günde bitiyolar diye neyce 21 tedavi gördüm degişen bişey olmadı ve tedavimi bıraktılar.. Yalan dolanla. Bu dönemde tabi ilaçlarda kullandım lustlar ,abizon tranko buskas paxil xanax prozac gibi eski yeni ilaçlar kullandım ve sonra Erenköye acile gittim ve ben kriz olarak yaşamıyorum dedim gün aşırı sürekli yaşıyorum ve başa çıkamıyorum dedim 10 dakika veya 1 saat yaşamıyorum sürekli yaşıyorum her gün dedim.. Anksiyete bozuklugu dedi. Açıklama istedim ve kısa bi açıklama yaptı.. Paxil yazalım dediler hiç fayda görmedim 4 ay kullandım dedim o zaman efexor yazalım dedi ve yanında xanax yazdılar. şimdi ilaca başladım 3 gün oldu işte.. Şuan bi faydası yok ama ilaç etkisini 2 hafta sonra gösterir dediler... Bekliyorum ve bunun yanında psikoterapi dediler doktor araştırıyorum..

ŞİMDİ SİTELERDEN ARAŞTIRIYORUM AMA TEDAVİ İÇİN NET BİŞEY SÖYLENMİYOR BU HASTALIK TEDAVİ EDİLİYORMU ? TEDAVİ OLAN VARMI ? bunu merak ediyorum ve yarıca GÜVENEBİLECEĞİMİZ MEMNUN OLDUĞUNUZ DOKTOR VARMI ÖZEL YADA DEVLET.. HEP BİRLİKTE DESTEK OLARAK BİRBİRİMİZE BU HASTALIGI YENELİM..

ZAMAN AYIRIP OKUDUGUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER SİZE İSTERSENİZ BU DURUMUN NASIL BAŞLADIGINI NELER YAŞADIGINIZI VE NASIL TEDAVİ UYGULANDIĞINI FAYDA GÖRÜP GÖRMEDİĞİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKKÜRLER