Sayfa 3/10 İlkİlk 1234567 ... SonSon
98 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Evli Kişilerle Beraberlik Yaşamak

Karar Dönemi

Alıntı zivrisinek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son sözüm : Dünyada eşini kıskanmayan tek bir hayvan vardır, DOMUZ.

Domuzların çoğalması bu devirde normalleşmeye başladı zaten

Zengine malı için tazim edilecek, fuhuş yayılacak, p**ler çoğalacak. Büyüğe hürmet, küçüğe de merhamet edilmeyecek. Kurtlar, kuzu postuna bürünecek

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı belgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili 9 şubat, üyenin neden böyle düşüncesi olduğunu öğrenmek istiyorsanız,açtığı konulara ve mesajlarına bakmakda yarar var.
    Benim için açtıgı konulara yazdıklarının bir önemi yok ,madem ortaya böyle bir tez attı ,bunu bizlere açıklasın hangi kanaata dayanarak böyle duşunuyor çok merak ettim .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Alıntı goffee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen yetkilisin yetkili oldugunu unutma.
    Lütfen o mesajı ve o mesaja ait olan tüm mesajları silmeni rica ediyorum.
    Kimsenin bana veya başka bir arkadaşıma statümüzü hatırlatmasına gerek yok .Hangi mesaj silinecek hangisi silinmeyecek onada bizler karar veririz .

Forum kurallarına aykırı olmadıgı surece herkes fikirlerini yazabilir ,çogunluk begensin begenmesin herkesin fikri kendini baglar .

Birbirimizin fikirlerine saygı gostermeliyiz ,zaten kimin ilgi çekmek istedigi kimin gerçek fikrini ortaya koydugu belli oluyor .

Benim ayakkabılarımı giy

Karar Dönemi

işte ben burda geçen 3. kişiyim,
    bu yazı benim yaşadıklarımın milyonda birini bile anlatamaz ama durum özetlemesi açısından iyi bir yazı,
    allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın,
    ben de bir zamanlar yargılıyrdum,ama başına gelmeyen anlayamaz,
    yüce Rabb im bir hal çaresini verir bana inşallah,ama işin içinden çıkamıyorum,
    psıkoloji portalı istesine üye olmuştum burası da onun uuzntısı sanırım,neredeyse bir sene olacak derdimi anlatmak için foruma başlık bile açamadım,halbuki bu sorunum için üye olmuştum,
    her defasında yazayım dıyorum yazmak için bile kendimde güç bulamıyorum,yaşadıklarım o kadar çok ki,roman olsa olacak cinsten,neresınden başlayayım,nasıl anlatayım,sonra burda milletin ileri geri konuşmalarına nasıl cevap vereyim,cevap vereyım mi vermemyeyım mi,kafama takayım mı takmayayım mı,sinesi geniş bir insan da degılım ki sanalda millet konuşuyr işte,deyip de kafama takmayayım...

ne yazıyrum ben şimdi böyle sabah sabah onu da hiç bilmıyroum,
    keşke ayrı bir başlık açacak gücüm olsa

Karar Dönemi belgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam dilara .yorumun başında sizde yazmışınız..eskiden bende yadırgıyordum..diye.mantıklı düşünürsek yapılan yorumlara sizinde hak vermeniz gerekir.burası psikoloji forumu.burdaki amaç psikoloji konularıyla ilgili sorunlar hakkında üyelerin bilgi alışverişi yapması,sorunlara çare bulmak,birbirimize destek olmaktır.eğer siz sorunlarınıza çözüm bulamıyorsanız,durumdan sıkıntı yaşıyorsanız,anlatmak istiyorsanız ben dahil birçok üyenin sizi dinleyeceğini,yol göstermek ve çözüm yolu bulmak amaclı olacağımızı belirtmek isterim.içinde bulunduğunuz durum zor,anlıyorum.ama sonuçda siz çok ağır birsuç işleyen biri değilsiniz.aslında durumda en zor durumda kalan sizsiniz.bunu siz kendinize yapıyorsunuz.bize anlatınki bizde size yardımcı olalım.
    Konu belgin tarafından (07-06-2012 Saat 04:33 PM ) değiştirilmiştir.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı dilaradila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte ben burda geçen 3. kişiyim,
    bu yazı benim yaşadıklarımın milyonda birini bile anlatamaz ama durum özetlemesi açısından iyi bir yazı,
    allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın,
    ben de bir zamanlar yargılıyrdum,ama başına gelmeyen anlayamaz,
    yüce Rabb im bir hal çaresini verir bana inşallah,ama işin içinden çıkamıyorum,
    psıkoloji portalı istesine üye olmuştum burası da onun uuzntısı sanırım,neredeyse bir sene olacak derdimi anlatmak için foruma başlık bile açamadım,halbuki bu sorunum için üye olmuştum,
    her defasında yazayım dıyorum yazmak için bile kendimde güç bulamıyorum,yaşadıklarım o kadar çok ki,roman olsa olacak cinsten,neresınden başlayayım,nasıl anlatayım,sonra burda milletin ileri geri konuşmalarına nasıl cevap vereyim,cevap vereyım mi vermemyeyım mi,kafama takayım mı takmayayım mı,sinesi geniş bir insan da degılım ki sanalda millet konuşuyr işte,deyip de kafama takmayayım...

ne yazıyrum ben şimdi böyle sabah sabah onu da hiç bilmıyroum,
    keşke ayrı bir başlık açacak gücüm olsa
    Yasadiklarinizi en azindan ozet gecerseniz, bizlerde fikir sahibi olmus oluruz..

Karar Dönemi

kendimi iyi ve hazır hissttiğim bir zamanımda başlık açarak sorunumu anlatıcam arkadaşlar,
    yaşadıklarım bana çok ağır geliyor,çok acı çekiyorum,allah benim yaşadıklarımı kimseye yaşatmasın,çok sevdim ve çok sevildim,ruh eşimi buldum ama ne fayda,yaşayan ölüden farkım yok,onsuz olmuyor,çok denedşm çok uğraştım olmuyor....
    neyse bunların hepsini anlatıcam,ama biraz zamana ihtiyacaım var...

Alıntı dilaradila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendimi iyi ve hazır hissttiğim bir zamanımda başlık açarak sorunumu anlatıcam arkadaşlar,
    yaşadıklarım bana çok ağır geliyor,çok acı çekiyorum,allah benim yaşadıklarımı kimseye yaşatmasın,çok sevdim ve çok sevildim,ruh eşimi buldum ama ne fayda,yaşayan ölüden farkım yok,onsuz olmuyor,çok denedşm çok uğraştım olmuyor....
    neyse bunların hepsini anlatıcam,ama biraz zamana ihtiyacaım var...
    Aramıza hoş geldiniz ,geçmiş olsun .
    Yaşamınız oldukça zor ,ikinci olabilmeyi kabullenmek ve bu hayatı yaşayabilmek aslında buyuk özveri ve guç istiyor .Siz bunu başarabilen bir çok ikinci kadından birisiniz .

Çok sevdiginizi ve sevildiginizi soyluyorsunuz ,zaten böyle olmasaydı ikinci olmayı asla kabullenemezdiniz .Gunumuzde sizin durumunuzda olan çok kadın var ,toplum yavaş yavaş sizlere bakış açısını degiştirmeye başladı.

Bunun en buyuk sebebi devamlı goz onunde olan kişiler arasında çok fazla gorulmesi ve bu hayatı açık açık herkesin gozu onunde yaşamaları .Bunu goren halkta artık eskisi gibi soguk bakmıyor.

Ama ne olursa olsun bu hayatı yaşamak hiçte kolay degil ,çok acı verici .Mademki bu yolu seçtiniz katlanacaksınız .

Yaşadıklarınızı bizlerle paylaşmanız bu acınızı bir nebze olsun azaltacaktır .

Benim ayakkabılarımı giy

Alıntı karamelekhz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle durumlarda insanın midesi bulanıyor.
    Böyle duşunmemek lazım ,yarın ne olacagımız hiç belli olmaz .Gun gelir asla yapmam dedigimiz şeyleri yaparız .

Benim ayakkabılarımı giy

Karar Dönemi

9 ŞUBAT,
    Empati kurarak yorumlar yaptığın için teşekkür ediyorum,size durumumu ayrı bir başlıkta anlattığımda bana hak vereceğiniz çok sebep bulacaksınz,
    ben birinin hayatında imamnikahıyla yaşayan bir kadın değilim,ben de evliyim karşı taraf gibi,ama içinde bulunduğun durum 2. eş durumundan farksız,2. kadın ne yaşıyorsa,ne hissediyorsa ben de aynı durumdayım,bu dünyada kaldırabileceğimden de agır bir yük şu içinde bulunduğum durum,elimden hiçbir şey gelmıyor,

Sayfa 3/10 İlkİlk 1234567 ... SonSon