Sayfa 6/10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon
98 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Evli Kişilerle Beraberlik Yaşamak

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Her ne olursa olsun ahlaksızlık ama hayatımızda ne olur bilinmez... Yalnız tek sizin için düşünemeyiz sizin için empati kurmamızı istiyorsunuz peki ya onlar için kim kurucak ? sizi rahatlattırdıktan sonra onlar bu sorunla devam edicek bu döngü gibi gider ( Düşüncesiz olarak görebilirsiniz - ama bana göre böyle)
    No matter gay, straight, or bi,
    Lesbian, transgendered life,
    I'm on the right track baby,
    I was born to survive.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

neyin ahlaklı neyin ahlaksız olduğu konusunda hem fikir olamıyoruz.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyin ahlaklı neyin ahlaksız olduğu konusunda hem fikir olamıyoruz.
    Orası kesin bir şey herkesin ahlaki değerleri farklı ama büyük konuşmak da istemem. Sadece konuyu açan kişiyi düşünmemeliyiz birisini düzeltirken diğerini mahvetmek mi ? Bence değil.
    No matter gay, straight, or bi,
    Lesbian, transgendered life,
    I'm on the right track baby,
    I was born to survive.

Karar Dönemi

en iyi ampatiyi ben kurarraım belki aranızda,çünkü bu olayı ben yaşıyorum ,empati kuramayacak kadar bencil bir insan değilim hiç olmadım da,
    ayrıca babam başka bir kadınla yaşıyrdu ve bizi terk etti,binbir güçlükle üniversiteyi okudum,ayrı dünyalarda oldugum bir insanla da sırf o babasızlıgın boşlugundan evlendım,peşimi bırakmadı eşim sanki çok mutluluk verecekmiş gibi...
    her neyse,
    yani empati kuruyorum,karşı tarafı da düşünüyorum,
    neyse artık asıl hisayeyi bölük pörçük anlatmaya başladım sanırım,
    toplu olarak yazıcam zaman bulunca,
    amacım burda benım başımdaki bu işin sorgulanması degıl,ben 5 yıldır beynim felç olacak kadar düşündüm,hepiniz birleşseniz benım kadar düşünmüş olamazsınz,
    ayrıca ben ahlaksız degılım,o insanla 2 şer gün olmak üzere ıkı kez buluştuk ve toplamda 4 gün aynı odada kaldık ve benım kaldıramayacagımı bildiği için o insan bana dokunamadı bile,karşımdaki erkek böyle kaliteli bir erkek ve onun karşısındaki kadın da aşkından ölecek durumda oldugu halde böyle ahlaklı bir kadın,
    benım yaşadıgımı şu dünyada hiçbir insan yaşamasın,gönül yarası çok büyük bir imtihan,çözümü bile yok,
    elimde sihirli bir degnegim olsa o insanı unutmak isterdim,ne para ne pul ne başka bir şey,
    unutamıyorum,ayrılınca yaşayamıyorum,nefes bile alamıyorum,
    benım derdım bu,nefes bile alamamak,yoksa içinde bulundugum durumu enine boyuna çok tarttım biçtim....

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı Symphonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orası kesin bir şey herkesin ahlaki değerleri farklı ama büyük konuşmak da istemem. Sadece konuyu açan kişiyi düşünmemeliyiz birisini düzeltirken diğerini mahvetmek mi ? Bence değil.
    Ben zaten konuyu açan şahsı tek düşünmüyorum.Ortada bilinmeden edilmeden direk ahlaklı veya ahlaksız diye etiketlenmesini anlam veremiyorum.Ben bunu çözümlemek istiyorum.Aynı şekilde birisi forumu okuyup gördüğünde en aızndan kendinden bişeyleri burda görmeli.
    ortaya koyup neyin doğru ne kadar yanlış neresi yanlış neresi doğru bunu göstermeye çalışıyorum.Evli biriyle olmak bana göre yanlış değil, ama boşanmak istemeyip her iki tarafıda idare etmeye çalışmak ve bir birliktelik yaşamak bana ters geliyor ve saçma.Ama boşanmak mümkün değilse bence böyle yaşamak yadırgamıyorum.Boşanmanın imkanı var olup boşanmayanlara ben bunları söylüyorum.Zaten gerçekten seven bir insan yani sex için bunu yapan insan karektersizdir.
    Seven bir insan sevdiğini bir başkasıyla paylaşmak istemez.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Banned
    Yer
    utopia

Oncelikle belirteyim, amacim kimseyi yargilamak veya ahlak dersi vermek filan degil.Sadece merakimi gidermek adina sorucam size bu soruyu..
    5 yildir cok buyuk bir a$kla sevdiniz bir insan var hayatinizda,e$inizle bo$anmayi cok istiyorsunuz fakat e$iniz bunu istemiyor..
    Sanirim buraya kadarini dogru anlami$im..
    Sorum $u ;bize hikayenizi tam olarak anlatmaniza surekli mani olan, aglayan bebeginizi e$iniz istedigi icinmi dunyaya getirdiniz?

Karar Dönemi

kimene,benım bebek dünyaya getirişim kine ne arkadaşım,hiç pğişman değilim ayrıca,iyiki de yapmışım,o benım yaşam kaynağım,
    ben kocamı öyle ya da böyle boşanmaya ıkna ederım ama karşı taraf eşini ve çocuklarını bırakamıyor....yazmayayım şimdililk dıyorum yıne yazıyorum,tüm hıkayemı yazsam daha ıyı anlarsınz,çocuk yapma sebebımı de ama anlatmayı da pek düşünmuyorum,
    hafıza sildirmeyle ılgılı bilgisi olan varsa yazabılır mi,ayrıca bu yöntem aşk acısı için kullanılıyormuş böyle bir şey duyan var mı,,,

Karar Dönemi belgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dilara hanım siz her şeyden önce bir annesiniz..üyelerin yorumları bunu dikkate alınarak olsun lütfen.gergin olmadığınız ve bebek müsaitken bizimle yazışın,konuşun.öncelikle bebeğinizi düşünün.dilara nın bir bebeği var..yorumlar yargı değil ,yardım amaçlı olmalı.siz ne zaman müsaitseniz o zaman yazmaya özen gösterin.

Banned
    Yer
    utopia

Neden savunmaya gecildi hic anlamis degilim.Yazinin ba$inda amacimin kotu olmadigini belirtmistim..
    Sizin anneliginizi sorgulamiyorum ben.Elbette evladiginizi cok seviyorsunuzdur,bundan hic $upem yok.
    Ben bo$anma arifesinde cocuk yapmanin,cogun psikolojisi icin ne derece saglikli bir durum oldugu bolumune takilmistim..
    Hayat sizin,istediginiz gibi yasarsiniz arkada$im..
    Hafiza silme konusunda bir bilgim yok.Bilgisi olan arkadaslar eminim ki sizinle paylasicaktir bilgilerini..

Karar Dönemi

kimene,
    senden özür diliyorum,son cümleni iyi okummaışım,nedense yargı cümlesi olarak algıladım halbuki sen normal olarak sormuşsun,
    eşim de istedi ben de istedim çocuk yapmayı,
    (gerçekten özür dilerim...)

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon