Sayfa 8/10 İlkİlk ... 45678910 SonSon
98 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Evli Kişilerle Beraberlik Yaşamak

Banned
    Yer
    utopia

Size hafizaninizi siline bilcegini kim vaad etti bilmiyorum.Fakat size onerim bu tip tehlikeli yontemlerden uzak durmaniz.
    Iyi bir psikoterapist bulunuz ve terapiye baslayiniz.Boylesi vaadlere prim vermeyiniz.
    Dilara hic bir aci sonsuza denk surmez.Siz yasadiklarinizin sorumlulugunu alip,bu gidi$ati degistirmekte kararli bir duru$ sergilediginiz takdir de, inaniniz ki zannettiginizden cok daha kolay ve cabuk bir iyilesme kaydediceksiniz...

Karar Dönemi

kimene gidişatı değiştirmeyi çok ama çok istıyorum,çok karralıyım fakat ayrılık olunca birden bire bana bir şeyler oluyor,dünyam simsiyah gibi oluyor,5 yıldır hiç değişmedi bu,zaman her şeyin ilacıdır felsefesine ben de inanıyorum ama nedense zaman da bana bir şey yapamıyor,
    bu bir hastalık mı onu da bılmıyorum

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı dilaradila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimene gidişatı değiştirmeyi çok ama çok istıyorum,çok karralıyım fakat ayrılık olunca birden bire bana bir şeyler oluyor,dünyam simsiyah gibi oluyor,5 yıldır hiç değişmedi bu,zaman her şeyin ilacıdır felsefesine ben de inanıyorum ama nedense zaman da bana bir şey yapamıyor,
    bu bir hastalık mı onu da bılmıyorum
    Dilara,zamana birakiniz demiyorum size, aksine derhal tedaviye baslayiniz.Fakat daha oncede dedigim gibi;kararli olunuz,saglam bir durus sergileyiniz ki tedaviden verim alabilisiniz..
    Sizin gozunuz de buyuttugunuz o "BEYAZ ATLI PRENS" in aslinda ne denli aciz biri oldugunu gorunuz artik ve kendi acizliginizinde farkina variniz.
    Bunlari gormeyi basardiginiz zaman, gucleniceksiniz ve bu labirentin icinden cikmis olucaksiniz..

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kimene,
    ben anladım ki o ayrılık depresyonunu yalnız başıma bir tek kuru antideprasan alarak aşamıcam,son zamanlarda elektroşok denen hafiza sildirme diye bir tekniğin işe yaradığını duydum,aşk acısı için de uygulanabiliyormuş,
    fakat bu teknik tek seanste degıl 7-8 seans sürüyormuş,
    benim sorunum şu,biz küçük bir ilde yaşıyoruz doğu illerinden birinde,burda öyle bir teknik uygulanmıyormuş onu araştırdım,yakın bir ilden tedavi görmem gerekiyor,ya hastaneye yatıcam seanslarım bitene kadar ya da evimden geliş gidiş yapıcam 7-8 defa,fakat çocugum 2 yaşında,bensiz durmaz onu kime bırakıcam,eşime ne diyecem hafızamı sildirmek istıyorum mu dıyecem,neden deyince ben ona ne diyecem,ona da bir çözüm yolu buldum,geçmişte senin bana yaptıklarını unutamıyorum onu sildrmek istıyorum diyecem,fakat deıgım gibi burda öyle bir teknik yok,
    seneye tayin meselesinden dolayı ya da diğer sene eşimle bir yıl ayrı yaşama durumuz var,çocugumla beraber yaşama ihtimalimiz var,o zaman yaptırayım dıyorum,eşime de söylemiş olurum hem,tedavi masraflarını kendim karşılarım biraz külfetli oluyormuş,4-5 milyar civarındaymış,her şeyi planlamaya çalışıyorum,
    ben bu durumun içinden gerçekten çıkmak istıyorum,bu bir hastalık mıdır saplantı mıdır hiç bilmıyorum,
    çok acı çekıyorum...
    Eger imkanınız varsa en kısa zamanda yaptırmanızı tavsıye ederim ,çunku her geçen gun sizi daha çok çıkmaza surukluyor dayanma gucunuzu yitirmenize neden oluyor .Buna bir yıl daha dayanabilirmisiniz .

7-8 seans olmasa bile bunu ikiye bölup 4-4 yaptırma imkanınız olabilecekse ,ailenizi gorme bahanesi veya eger çalışıyorsanız kursa goreve gitme bahanesiyle mantıklı bir bahane bularak eşinize sezdirmeden yaptırabilirsiniz .

Sonuçta sizin iyi olmanız hem sizi hem ailenizi direkt ilgiliendirdigi için aile mutlulugunuz için gerekirse yalan soylemenizde bir mahzur yok bence .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned

g2two,
    eşimle zorla evlendirilmedimieşimi ayrı dünyalarda olsak bile seviyordum,

Eşinizi aldatmışsınız. Bence eşinizden ayrılın.

Karar Dönemi

en büyük hesabi cocugun büyüdügüne alicaksin ..
    en basit cevap "asiktim birakamadim , adamda bosanmadi ".."neden babami bosamadin peki , 5 sene aldatin ,babam bunlari yada seni hak ettimi..senden utaniyorum anne"
    dediginde ne cevap vericeksin.
    kimbilir adamin bosanmasi icin duallar da ediyorsundur , yalniz kalmamak icinde esinden de ayrilmiyorsun isi garantiye bagliyorsun .iki tarafi da idare ediyorsun .birde depresyondaymis hanim ,ben güllerim buna. yazik günah adama , bari anlat durumu ..sanki hic cikmicak mi ortaya ..pehhhh
    elektro sokmus , insallah tüm havizan sillinir de ne esini ne cocugunu tanirsin.
    kadinlarin yüz karasi

Karar Dönemi

Alıntı karamelekhz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuklar kimin umrundaki...yada gelecekleri.Bunlar sadece kendilerini düşünürler.Ve ne yazıkki bu asla değişmez.Ben çocuklarımıda seviyorum ve düşünüyorum demeleri kendilerine göre gerçektir.
    ilginç ve alakasız bir yorum olmuş sanırım...

Karar Dönemi

Alıntı g2two Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşinizi aldatmışsınız. Bence eşinizden ayrılın.
    tabiş neden olmasın,siz öyle uygun görmüşsünüz madem...

Karar Dönemi

Alıntı turin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en büyük hesabi cocugun büyüdügüne alicaksin ..
    en basit cevap "asiktim birakamadim , adamda bosanmadi ".."neden babami bosamadin peki , 5 sene aldatin ,babam bunlari yada seni hak ettimi..senden utaniyorum anne"
    dediginde ne cevap vericeksin.
    kimbilir adamin bosanmasi icin duallar da ediyorsundur , yalniz kalmamak icinde esinden de ayrilmiyorsun isi garantiye bagliyorsun .iki tarafi da idare ediyorsun .birde depresyondaymis hanim ,ben güllerim buna. yazik günah adama , bari anlat durumu ..sanki hic cikmicak mi ortaya ..pehhhh
    elektro sokmus , insallah tüm havizan sillinir de ne esini ne cocugunu tanirsin.
    kadinlarin yüz karasi
    evet çok güzel gidiyor,devam edin,harika....

Karar Dönemi

arkadaşlar tekrar söylüyorum,
    olayla ilgili yorum yapmayın bence,çünkü sadece kendi açınızdan kendi yaşanmışlıklarınızın yansıtmasını yapıyrsunz burda,
    amacınız yardımsa şayet depresyonumla ilgili konuşun,
    bence benim ahlak yapımı sorgulayacagınıza herkes kendine dönüp bir baksın,
    nerden biliyorusnz ki benım ahlaksız oldugumu,o insanla 4 gün aynı odada kaldım ama yüzkızartacak hiçbir şey yapmadım deli gibi istememe ragmen,
    burada bu depresyon üzerinde durmama ragmen hala bu eleştiri tarzında yazmanız kililiğinzle ilgili sıkıntılı oldugunuzu gösterir,ben kendimle barışıgım,kimsenin lafıyla kolay kolay sarsılmam,
    foruma yazdıgım için hikayem halka açık hale geldi,yani siizn istediğinizi yazma hakkınız var,yazabılırısnz tabi de ben işin hikaye boyutuyla ilgilenmıyorum hiç...
    anlatabildim mi...

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 45678910 SonSon