2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Deli miyim?

Karar Dönemi

Unhappy Deli miyim?

Sosyal hayatta sorunlar yaşıyorum.Küçük yada büyük sorunlar ama bunları bi şekilde halledebiliyorum.Daha önce açtıgım konular da var,bütün sorunlarla yüzleşebiliyorum.Ama sanırım bu diger insanlarla ilişkim sosyal hayat felan önemsiz bişekilde hallediliyorda,yalnız kaldıgımda yaptıgım seylerı bugune kadar hıc dusunmedım.Özellikle hoslandıgım kız aklıma gelınce ki bide yalnızssam saçma sapan hayaller kuruyorum,sanki onun oldugu bi yerdeyim o beni izliyor ben birilieri ile kavga ediyorum onun için veya üni. 1.lıkle bitirmişim birileri onu konusyor kızın yanında oda beni düşünüyor veya bir kitap yazmışım cok tutulmus meshur olmusum kızla bi yerde karşılaşıyoruz göz göze geliyoruz o bana hayranlıkla bakıyor.Yerimde duramıyorum kendi kendime bu hayaller içinde konuşuyorum,o anın ıçındeyımısın gıbı tıyatro yapıyorum, hani bi aktivite yapıp felan rahatlamak değil ayda en az 2 3 gece içiyorum sarhos oluncaya kadar eglenıyorum,hani sosyal anlamda içimde kalan bir şeyler pek yok oyle cokta beklenti içerisende değilim zaten,ama o an gelıyorkı aşırı derecede kurdugum hayalde olmak ısıtıyorum ,bu kız aklıma geldıgı zaman cok oluyor.Onun dısında mesela the godfather izliyorum mafya babası olmusum,futbol maçı izliyorum futbolcuyum,akıl oyunlarını izliyorum çok zeki biri oluyorum tabi anlattıgım sekılde kendı kendıme konusarak hayalımde tıyatro yaparak ,aslında bunları yaparken farkında oluyorum ama o kadar guzel gelıyorurkı bırakamıyorum evın ıcınde delı gıbıyım olmak ıstedıgım karakterın hareketlerını yapıyorum.Ve bunların ıcnde hep o kız var.Bi şekilde onun gözüne girebilmek için boyle basarlı karakterleri canlandırıyorum.Kız pilatonik aşk cok sevdııgmden de degıl vazgecebilirm.Hayır yazarken anladım vazgecemem.Ama bilmiyorum sanki ona kendimi göstermem gerek bi şekilde beni karizmatik,yakışıklı,başarılı biri olarak görsun ıstıyorum bana aşık olsun ıstıyorum.Bu arada aynı sehırdede bile yasamıyoruz en zon yazın bır kere gormustum.Kısacası ben deli miyim?,nedir bu?
    YETER Kİ SONU İYİ BİTSİN...

Karar Dönemi

Delinin önde gidenisin şaka şaka dostum sen kara sevdaya tutulmuşsun bana kalırsa merak etme geçer korkulacak birşey yok . hani o çok sevdiğin uğruna hayaller kurduğun kız varrya işte o kız seni severse ve biraraya gelirseniz emin ol en geç 2 sene sonra nefret ediceksin kendisinden . Beynin o hedefi ulaşılmaz kılıyor şu anda ve sana hayal kurdurtuyor . Ama dediğim gibi onu elde ettiğin an herşey bitecek. Bence en güzeli içinde kalsın en güzel aşk platonik olandır inan bana . Belki seni daha çok delirtir bu karar ama hayatta başarılı olmana bir o kadar da faydası olucaktır onun sayesinde iş kariyer karizma gibi sosyal hayatta ve insanlar arasında iyi bir statü elde ediceksin bence ona teşekkür etmelisin .