Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: anksiyeteleri olanlar ? okb hastaları? gerçekten paylaşıma ihtiyacım var :(

senveben
    Guest

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu duyarli tavriniz karsinda inaniniz cok mahcup oluyorum
    Elbette sora bilirsiniz efendim, neden soramiycaksiniz?
    Sorucam tabi sanamı sorucam bide ne sorucağımı sinirlendirme beni

senveben
    Guest

Şaka bir yana hayatta herşey gönlünüzce olsun.Hayatta hiçbirşeyi kafaya takmaya değmez unutmayın bunu.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı senveben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorucam tabi sanamı sorucam bide ne sorucağımı sinirlendirme beni
    Bana ne sorucagini sorma gafletinde bulunurmuyum hic

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı senveben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaka bir yana hayatta herşey gönlünüzce olsun.Hayatta hiçbirşeyi kafaya takmaya değmez unutmayın bunu.
    Cok tesekkur ederim guzel temennileriniz icin..Sizinde hersey gonlunuzce olsun.Haklisiniz hayat cok kisa, vah tuhlerle ziyan etmemek gerek bu sayili nefesi...

Karar Dönemi

arkadaşşlar mrhb,,bu sıteye yenı uye oldumm ve benıı hayattann soğutann,nefrett ettırenn sıkıntımdann bahsetmekk ıstıorum bırass...benımkne benzerr bır sıkıntıı okumadım henuuz bu sıtede,,denk gelmedıı belkı de bılemıorumm...yaşadığım ve bırıktırdığım sıkıntıların sonucuu olarkk bırdenn başş gosterıor bende bu sorun...(yaşadığım dünyaya kendımıı çook uzakk hıssedıorum,,nerdeyımm benn,,burasıı neresıııı,,kımm bu ınsanlarr...herşeyınn farkında olmama,,geçmışımı hatırlamama rağmenn ,,oyle bır saplantıı halıne geldı kı bende bu düşünce,,içnden çıkamıorumm ,,kabus doluu gunler yaşıorumm,,herşeyıı sorgular oldumm,,duyguu ve düşüncelerımınn hepsıı bırbırıne gırdıı,,toparlayamıorumm...daha once bırkez daha başıma gldııı bu durumm ve artıkk oncedenn geçmıştıı dııpp kendımı telkın de edemıyorumm...kendı düşüncelerımın sankı hıç bıranlamıı yokmuşş gıbı,,uyku halı harıç gunun tamamında bu düşünceler var aklımdaa,,bıktımmmm,,tükendımmm,,ölsemm ölemıorum,,yşasamm yaşayamıyorummm,,nasıl başaçıkıcam onu da bılmıyorumm,,dr obsesıf olduğumu soyledıı oncesındee,,el yıkama,,sayı saymaa buna benzerr şeyler yaşamadım hıçç,,tekk derdımm nerdeyımm benn,,burasıı neresıııı,,ne yapıor bu ınsanlarrr ve ardındann ağlamaa krızıııı...fenalaşıorumm panığe kapılıpp...benımle aynıı sorunuu yaşayann kımsee yok muuu(

Karar Dönemi

Merhaba arkadaşlar ben okb hastasiyim ve çok şanssız biriyim her şeyim ters gidio babamla bir iş yaparken ters gittiğinde bana, burak neden hep senin işlerin böyle oluyo diyip azarlıyo bıktım artık... benim takıntılarım kardeşim yüzünden yani onun dokunduğu şeylere asla dokunamam Dokunursamda hemen ellerimi yıkarım nedenmi çünkü çocukluğumdan beri kardeşimin dokunduğu herşey bozuluyo mesela küçükken çadır yapardım kardeşim içine girmek isterdi ve ne zaman çadır yapsam içine girince çadır bozulurdu kendi kendine o yüzden kardeşime hicbisii dokundurtmam özellikle telefonum... ve o bana deydiginde elimi hemen yıkarım bir ara hasta oldumu bile bile bana paranoyak piç demişti o akşam sabaha kadar ağladım kimsede duymaddı zaten duysalar ne yazarki... üstüne üslük bu hastalımı birine anlatmaya kalksam daa kötü oluyo anneme anlatiim bişi olmaz diyom annem bana : Zaten sen iyice hastalık hastası oldun diyip hiçbişim olmadını söylüyor. yok artık... Bıktım bu hayattan İntahar etme seviyesindeyim... ne bi ilaç kullanabiliom ne de psikologa gidebiliyom... Biri gelip beni vursa şikayetim olmaz... ve o kadar talihsizimki bu yazdıgım yazının her an kapnması an meselesi... bu arada beni öldürmek isteyen olursa cvp atsın ben yol tarifini veriim ... Bakın artık iyice sapıtmaya başladım Bunun gib hastalık olaylarını görünce babam: Olum bak bunun sonu tımarhane diyor elim ayama dolaşıyor napcami bilmiom kayboldum karanlikta belkide bu hastalik yuzunden 1 arkadaşım bile yok yemin ederim 1 tane bile yok ... İşte Hayat benim azıma boyle sıçtı ama umarım siz iyi olursunuz
    Konu BURAK112 tarafından (14-07-2014 Saat 04:22 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazdim

Karar Dönemi

Var kardeşim alta yazdım

Karar Dönemi

Meraba kardedim 0537 051 09 53 ayni sey bndede var kesnlikle msj at konusmliyz bnu adm volkan

Sayfa 3/3 İlkİlk 123