Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: narsizm

goffee
    Guest

http://e-psikoloji.com/forum/showthr...335#post101335

Bu linki yollayarak kendi durumunuzdakilerle konuşmanızın doğru olmadıgını anlatmaya çalışmıyorum bazen çözüm bizim durumuza düşmemiş olanların bize verdiği bilgilerle sağlanabiliyor bunuda hatırlamanız için verdim.
    Mutlak aynı sorunu yaşayanlardanda öğrenebilceginiz şeyler var.

Bu arada hiçbirşey yapmadan duran insanların bile hiç birşey yapmadıklarının diğerlerinin dikkatini çekebilceginin farkında oldugun gün sadece kendin olmanın daha güzel oldugunu farkedip kendin olmaya başlayacaksın.
    Bu arada kontrol altına almaktan kastını tam anlamadım?
    Düşüncelerin değiştigi zaman kontrol altına alman gereken birşey olmayacağını düşünüyorum.
    Düşüncelerse zaman içinde edinilen bilgiye deneyimlerimize ve olaylara bakış açılarımızın değişmesi ile değişen şeyler.
    Hangi düşüncelerimi değiştirme4liyim diye sorarsan asıl çözüme ulaşmaya başlarsın.
    Durumunu daha açık yazarsan belki daha fazla yardım edebiliriz en azından deneriz.
    Konu goffee tarafından (11-11-2011 Saat 03:18 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

bende de narsizm var ve buna bağlı alınganlık ve öfke var.
    narsizmi ilaçlar ile kontrol altında tutuyorum.
    ilaç ihtiyacı duymadığına göre sen narsist değilsin.

Karar Dönemi

Alıntı neyzenilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de narsizm var ve buna bağlı alınganlık ve öfke var.
    narsizmi ilaçlar ile kontrol altında tutuyorum.
    ilaç ihtiyacı duymadığına göre sen narsist değilsin.
    ben,tüm psikolojik bozukluklarda ilaç kullanımına karşıyım.insan bir şey yapabiliyorsa doğal yollardan yapmalı,beynimizi uyuşturan ilaçların etkisi ile değil.

goffee
    Guest

İnsan kendi iradesi ile başa çıkamayacagı anladıgı ana kadar ilaç almıyor zaten.
    Sıkıntılarımız çok had safhaya ulaşmadıgı sürece doktora bile gitmiyoruz.
    Sen böyle söylediğine göre aslında sorununu bir parça kontrol edebiliyorsun yada henüz yeteri kadar kişiye zarar vermemişsin.

Karar Dönemi

Alıntı goffee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan kendi iradesi ile başa çıkamayacagı anladıgı ana kadar ilaç almıyor zaten.
    Sıkıntılarımız çok had safhaya ulaşmadıgı sürece doktora bile gitmiyoruz.
    Sen böyle söylediğine göre aslında sorununu bir parça kontrol edebiliyorsun yada henüz yeteri kadar kişiye zarar vermemişsin.
    ben çok yakınımda olanlara zarar görmüyorum ve benim sorunum maddeselden ziyade daha çok ruhsal zarar görüyorum.kronikleşen yalnızlık,ilişkilerimde bağlanamama,bazen doyumsuzluk.ama ben,sorunsuz bir zihin olacağına inanmıyorum mutlaka bir yerlerde bir sorun olacaktır.bu yüzden amacım zayıflıklarımı veya sendromlarımı kontrol altında tutabilmek

Sayfa 2/2 İlkİlk 12