Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: grupterapisi

Karar Dönemi

aslında tekil ya da grup terapilerine başlamadan önce,kişiliğimizin ve zihnimizin tedaviye hazır olup olmadığını kendi kendimiz anlamamız lazım.bu belki ilk başta saçma ya da anlamsız gelebilir size ama terapilerin başarısız olmasının en önemli nedenlerinden birisi,kendi içimizde bunu isteyip istemediğimizden emin olmamamız geliyor.bazı ruhsal bunalımlar insanı hayatta daha uç noktalara,daha farklı konumlara getiriyor bir nev-i fayda sağlıyor gibi görünüyor ama aslında beynimizi yavaş yavaş kemiriyor..

Karar Dönemi

Merhaba,

arkadaşlar toplantımıza gelin orda konuşalım detaylı

33 yılın birikimini anlatın lütfen bize

sizde gelin kime ne

yani banane diycem geliyor ama gelin

Banned
    Yer
    utopia

Nazik davetiniz icin cok tesekkur ederim sevgili Dogruluk.Fakat ben yurt disinda yasiyorum, gelmem imkansiz..

Karar Dönemi

uçak bileti yollayalım? almanyadamısın? parise kahvaltıya gidip dönenler var yav

Karar Dönemi

Toplantınız nerede olmakta...

Karar Dönemi

Alıntı iradei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında tekil ya da grup terapilerine başlamadan önce,kişiliğimizin ve zihnimizin tedaviye hazır olup olmadığını kendi kendimiz anlamamız lazım.bu belki ilk başta saçma ya da anlamsız gelebilir size ama terapilerin başarısız olmasının en önemli nedenlerinden birisi,kendi içimizde bunu isteyip istemediğimizden emin olmamamız geliyor.bazı ruhsal bunalımlar insanı hayatta daha uç noktalara,daha farklı konumlara getiriyor bir nev-i fayda sağlıyor gibi görünüyor ama aslında beynimizi yavaş yavaş kemiriyor..
    Bana cevaben yazılmış ise ben kadar istekli kimse olamazdı bu konuda, bir an evvel iyileşmek istediğimden. zira neyin ne olduğunu bilmediğim bir hastalıktı o yıllarda yaşadığım, şimdi ise A/Z ye bilmekteyim hastalığı. kendimden emin olarak istemese idim psikologların ne iş yaptığının dahi bilinmediği bir dönemde haftada 180 dk kalık bir terapi almazdım diyeceğim kendi adıma.....

Karar Dönemi

Alıntı irmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana cevaben yazılmış ise ben kadar istekli kimse olamazdı bu konuda, bir an evvel iyileşmek istediğimden. zira neyin ne olduğunu bilmediğim bir hastalıktı o yıllarda yaşadığım, şimdi ise A/Z ye bilmekteyim hastalığı. kendimden emin olarak istemese idim psikologların ne iş yaptığının dahi bilinmediği bir dönemde haftada 180 dk kalık bir terapi almazdım diyeceğim kendi adıma.....
    yok genel olarak yazdım size hitaben değil

Karar Dönemi

merhaba

toplantıyı taksim civarında yapmayı düşünüyoruz, herkese yakın olsun

facebookta grup var, psikoloji forumu diye , oraya üye olup takip edebilirsiniz, bir pazar günü yapabiliriz

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı dogruluk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba

toplantıyı taksim civarında yapmayı düşünüyoruz, herkese yakın olsun

facebookta grup var, psikoloji forumu diye , oraya üye olup takip edebilirsiniz, bir pazar günü yapabiliriz
    Dogruluk, azmine hayranim Bu toplanti gerceklesicekmi inan cok merak ediyorum.Sen azimlisin,uyeler kararsiz bakalim nolucak

Karar Dönemi

ya aslında bu iyi bir fikir

toplantıyı belirliyceksin, kim gelirse gelsin, gelmezse kimse kendin yaparsın toplantıyı

bak bunu düşünüyorum, şu anda startı veriyorum

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon